|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety? cofają Bułgara albo łzawią kefirem wybierz co ci bardziej pasuje w ktorym gimnazujm taki slung?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Dokładnie, cała prawda o Naszym narodzie. Teściowa była w Szwecji na miesiąc, to nie chciała wracać. Nawet małe dzieci z uśmiechem na ustach "hi" a u Nas? Spierdalaj.. A stawiam duże pieniądze, że za 10-15 lat Szwedzi będą u nas kupować chałupy i szukać lepszego życia. Erriksony i Johanssony. Nie Abdullachy i Mahmoudy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Ciekawe tylko kto z otwartej pokaże, może TVN w końcu nc+
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety? cofają Bułgara albo łzawią kefirem wybierz co ci bardziej pasuje w ktorym gimnazujm taki slung? na pewno nie w twoim bo nie załapałeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
@Quincy A to jest już grubszy problem, prawie całej Europy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,487
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,487 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
no to teraz macie mniej więcej obraz w jakim miejscu jest Olympiakos 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Dokładnie, cała prawda o Naszym narodzie. Teściowa była w Szwecji na miesiąc, to nie chciała wracać. Nawet małe dzieci z uśmiechem na ustach "hi" a u Nas? Spierdalaj.. A stawiam duże pieniądze, że za 10-15 lat Szwedzi będą u nas kupować chałupy i szukać lepszego życia. Erriksony i Johanssony. Nie Abdullachy i Mahmoudy. Anglicy b. chętnie kupują ale Ci "starsi" ale to nie ta sprawa. ;-)) Alkmarowi chodziło o podejście "rdzennych" Szwedów do ludzi. To że politycy wymyslili, że ... na gwałty dokonywane przez muzyłmanska dzicz zaradzic trzeba opaskami na rękę - nie gwalc mnie, to zupelnie inna sprawa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL 5-2:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a to mendy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 6,669 |
Nie wiem czy wszystkie i jakos mnie to za bardzo nawet nie obchodzi, ale wiesz Warren tak jak i ja ze napisalem prawdę, gdyby ta sytuacja byla na boisku przy Lazienkowskiej i sędziowal mecz polski sędzia rzut karny bylby nie na 100 a na 200 pct.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Narazie to norwegowie uciekaja do Polski z dziecmi bo podpierdalaja siebie nawzajem za klapsa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
o w końcu moze jakies Hiszpańskiej nie bedzie w pucharach hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,487
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,487 |
gdzieś tamy 3mać prowadzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
lązil nie potrafi przyjąc tylko gra z pierwszej  ale transfer
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
ide jebnąć w płuco bo mnie nosi zamiast się cieszyć że mamy prawie LM to jebane stulejarze panierują krokiety żeby się tylko Legia potknęła... panieruja krokiety? cofają Bułgara albo łzawią kefirem wybierz co ci bardziej pasuje w ktorym gimnazujm taki slung? Najpewniej w ktoryms z oddziałami integracyjnymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
widzę, że się zaczęło tutaj.... [ Linked Image] kurwa, trzeba było nie stawiać kieszonkowego, becikowego, 500+, wypłaty, domu, teściowej czy chuj wie czego na Dundalk..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Seryjnie ? Bo Leśny jest wkurwiający to życzysz źle Polskiej Drużynie ? lepszy ten wirażka z wisły... kurwa to pokazuje jakie co po niektózy mają małomaisteczkowe myślenie moja miedza i huj , sąsiada jebał pies dlatego w tym kraju jest jak jest naród wspaniały tylko ludzie kurwy.... Dokładnie, cała prawda o Naszym narodzie. Teściowa była w Szwecji na miesiąc, to nie chciała wracać. Nawet małe dzieci z uśmiechem na ustach "hi" a u Nas? Spierdalaj.. A stawiam duże pieniądze, że za 10-15 lat Szwedzi będą u nas kupować chałupy i szukać lepszego życia. Erriksony i Johanssony. Nie Abdullachy i Mahmoudy. Polecam jeszcze przeczytać wywiad: http://www.fronda.pl/a/polka-ze-szwecji-szwecja-skazana-jest-na-zaglade-mocny-wywiad,61783.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
master ty stary wariacie co ty wklejasz za przyczłapki do bulgulatora zeby wihajster zaryglować  Dojarki rozmaite! [ Linked Image] 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|