Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 64 z 70 1 2 62 63 64 65 66 69 70
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Master.com back
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.

A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).

Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.

Pzdr!


Tak o napisałem, dzisiaj koło 12. smile
Specjalisty dobrze posłuchać smile
Technik Specjalista-Specjalizacja-Wódka Czysta!

Po prostu poza gimnastyką atystuczną, skokach do wody z trampoliny i wieży 10 metrowej, znam się również na innych zdarzeniach sportowych, gdyż jestem ekspertem. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
to zaraz niech sobie legionisci wlacza Barca - Sevilla i zobacza co ich czeka za miesiac hehe

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ciekawe czy Leśny nie zrobi z gęby cholewy i za kasę z LM zbuduje akademie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by betowiec
Ela majnus adin bitte boks

tylko 2.88.....a było 3.58.......


[Linked Image]

Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Originally Posted by iti
Originally Posted by fechu
Brawo (L)

Ehhh, znowu miałem rację, że koncentracja będzie zupełnie inna w tym meczu. I tyle wystarczyło na mega słabych Iroli. Jak oni się tu znaleźli w ogóle. laugh
Jak to jak? Przeszli dwie rundy i awansowali do decydujacej fazy tongue grin

a zarobili kasy 5 razy więcej pewnie niż za wygranie ligi u siebie laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by Warren
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Master.com back
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.

A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).

Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.

Pzdr!


Tak o napisałem, dzisiaj koło 12. smile
Specjalisty dobrze posłuchać smile
Technik Specjalista-Specjalizacja-Wódka Czysta!
Może być też pszczelarstwo, specjalizacja - bzykanie wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Roma patrzac na okolicznosci wynik bardzo dobry.

na olimpico sie wyjasni.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Originally Posted by burbon
widzę, że się zaczęło tutaj....

[Linked Image]

kurwa, trzeba było nie stawiać kieszonkowego, becikowego, 500+, wypłaty, domu, teściowej czy chuj wie czego na Dundalk..

i tylko dodam, że...
to wielka sztuka wygrać, wtedy kiedy jest się słabym...

akcja na 2-0 aplauz

gratulacje szczególne dla JANUSZA, który OGLĄDAŁ mecz w PUBIE

zdrówko piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Bereszynski nie wszedl w koncowce? laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...

Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Powiem tak.

BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 St Etienne i Tak Beitar Jerusalem v St Etienne
(Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola) 17/08/2016 Brak 6.00 Wygrana


wiem że się nie liczy bo po fakcie wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
dobra zmiana??????
olek za niko

gol i gol

\O/

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by fechu
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...

Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!

Nie bardzo można do RIO gdyż własnie zakonczylu się eliminacje do skoków z wiezy 10 metreowej i moje 2 Chinki wygraly, takze kibicowac mozna tylko skokom z wiezy!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by iti
Powiem tak.

BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY

u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek wink
trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by fechu
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...

Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!

smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,496
Originally Posted by fechu
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...

Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!
nagle nikt się nie przyzna do brania soczystego dundalka itd

każdy miał L

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by fechu
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...

Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!

Nie bardzo można do RIO gdyż własnie zakonczylu się eliminacje do skoków z wiezy 10 metreowej i moje 2 Chinki wygraly, takze kibicowac mozna tylko skokom z wiezy!

ogolone pod pachami?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Warren
Originally Posted by iti
Powiem tak.

BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY

u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek wink
trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3
Z pierwszego koszyka Leicester jest losowane grin Pewnie nas ograja, ale milo by bylo trafic na nich z pierwszego koszyka.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Warren
Originally Posted by iti
Powiem tak.

BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY

u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek wink
trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3

Biczu a wybierzesz się chociaż na jakiś mecz, czy jak zwykle na QC? smile

Strona 64 z 70 1 2 62 63 64 65 66 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1