|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr! Tak o napisałem, dzisiaj koło 12.  Specjalisty dobrze posłuchać  Technik Specjalista-Specjalizacja-Wódka Czysta! Po prostu poza gimnastyką atystuczną, skokach do wody z trampoliny i wieży 10 metrowej, znam się również na innych zdarzeniach sportowych, gdyż jestem ekspertem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
to zaraz niech sobie legionisci wlacza Barca - Sevilla i zobacza co ich czeka za miesiac hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ciekawe czy Leśny nie zrobi z gęby cholewy i za kasę z LM zbuduje akademie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
Ela majnus adin bitte  tylko 2.88.....a było 3.58....... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2014
Posty: 2,170 |
Brawo (L) Ehhh, znowu miałem rację, że koncentracja będzie zupełnie inna w tym meczu. I tyle wystarczyło na mega słabych Iroli. Jak oni się tu znaleźli w ogóle.  Jak to jak? Przeszli dwie rundy i awansowali do decydujacej fazy  a zarobili kasy 5 razy więcej pewnie niż za wygranie ligi u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Jako że mam chwile to napiszę szybko - Legia to wygra i tyle, różnica co najmniej klas i doświadczenia (w odpadaniu z eliminacji do LM też ;-)) ). Przegrany mecz z takim rodzynkiem jak Dundal to byłby po prostu blamaż i już nie "rozczarowanie", a czysta żenada.
A tak poza sportowo Legia miała/ma stulecie klubu, kiedy nie szło jej, a Piast był liderem etc., napisałem, że i tak Legia będzie mistrzem, czy 2 czy 10 punktami, to będzie. Podobnie z tą LM, może i Legia nie wygra cztery czy pięć zero ale wygra (dwumecz).
Jedyny atut Dundalk to... skład narodowy! ;-)) Tam chyba nie gra nikt spoza Irlandii.
Pzdr! Tak o napisałem, dzisiaj koło 12.  Specjalisty dobrze posłuchać  Technik Specjalista-Specjalizacja-Wódka Czysta! Może być też pszczelarstwo, specjalizacja - bzykanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Roma patrzac na okolicznosci wynik bardzo dobry.
na olimpico sie wyjasni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
widzę, że się zaczęło tutaj.... [ Linked Image] kurwa, trzeba było nie stawiać kieszonkowego, becikowego, 500+, wypłaty, domu, teściowej czy chuj wie czego na Dundalk.. i tylko dodam, że... to wielka sztuka wygrać, wtedy kiedy jest się słabym... akcja na 2-0  gratulacje szczególne dla JANUSZA, który OGLĄDAŁ mecz w PUBIE zdrówko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
Bereszynski nie wszedl w koncowce? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...
Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Powiem tak.
BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 St Etienne i Tak Beitar Jerusalem v St Etienne (Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola) 17/08/2016 Brak 6.00 Wygrana wiem że się nie liczy bo po fakcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
dobra zmiana?????? olek za niko
gol i gol
\O/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...
Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda! Nie bardzo można do RIO gdyż własnie zakonczylu się eliminacje do skoków z wiezy 10 metreowej i moje 2 Chinki wygraly, takze kibicowac mozna tylko skokom z wiezy!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Powiem tak.
BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek  trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...
Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,440 |
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...
Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda! nagle nikt się nie przyzna do brania soczystego dundalka itd każdy miał L
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Hejterzy obeszli się smakiem. Powoli udają się w kierunku budy...
Hej, hejerzy! Zawsze możecie wpaść do tematu o RIO i pocisnąć siatkarzom lub Fajdkowi! A tymczasem. Buda! Nie bardzo można do RIO gdyż własnie zakonczylu się eliminacje do skoków z wiezy 10 metreowej i moje 2 Chinki wygraly, takze kibicowac mozna tylko skokom z wiezy! ogolone pod pachami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Powiem tak.
BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek  trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3 Z pierwszego koszyka Leicester jest losowane  Pewnie nas ograja, ale milo by bylo trafic na nich z pierwszego koszyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Powiem tak.
BOJCIE SIE CHAMY, DO LIGI MISTRZOW SIE WPIERDALAMY u siebie jedno spotkanie minimum wygramy, pewniaczek  trafimy jakiś ogórków do ojebania na Ł3 Biczu a wybierzesz się chociaż na jakiś mecz, czy jak zwykle na QC? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|