|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..
30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać Tylko uważaj bo kibice chorwaccy szybko wyniuchają Janusza, a wtedy może być różnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Master czyń powinność Tylko napisz bezbarwnym fontem , co by hejterzy nie skorzystali i napisz gdzie obejrzeć jakąś trampolinę badmintona albo jakiś inny popularny sport w tv/////
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..
30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać Tylko uważaj bo kibice chorwaccy szybko wyniuchają Janusza, a wtedy może być różnie... jak Cię dopadną kibice Hajduka to mów że jesteś za Salzburgiem! rakiją na pewno poczęstują !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Obecnie nie ma nic! A myślałem przed snem jakiś ciekawy sport obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Obecnie nie ma nic! A myślałem przed snem jakiś ciekawy sport obejrzeć. 1:30 ręczna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Obecnie nie ma nic! A myślałem przed snem jakiś ciekawy sport obejrzeć. 1:30 ręczna o panie przez ten czas to się można dwa razy napierdolić i obiad zjeść  ale może warto poczekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..
30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać Tylko uważaj bo kibice chorwaccy szybko wyniuchają Janusza, a wtedy może być różnie... kurwa mać Fech...Ty to potrafisz całą radość zepsuć..ani chybi.., że wyniuchają, jak akagi bezbłędnie rozpoznał, to co dopiero oni.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Obecnie nie ma nic! A myślałem przed snem jakiś ciekawy sport obejrzeć. 1:30 ręczna o panie przez ten czas to się można dwa razy napierdolić i obiad zjeść  ale może warto poczekać... ja już pojadłem i teraz z pełnym basiorem poczekam na ucztę piłkarską
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Z racji tego, że jutro wyjazd do Łodzi się szykuje... Ja spierdalam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..
30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać Tylko uważaj bo kibice chorwaccy szybko wyniuchają Janusza, a wtedy może być różnie... kurwa mać Fech...Ty to potrafisz całą radość zepsuć..ani chybi.., że wyniuchają, jak akagi bezbłędnie rozpoznał, to co dopiero oni..  Może lepiej jak Biczyk, zostań w domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Powrót że starówki. Jednym zdaniem. JEST PIĘKNIE  dobrze, że jutro nie płyniesz..  Nie wychodzę w morze Burb. Od soboty tydzień Karpacz z rodziną. We wrześniu wjeżdżaj na rybę i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Ten jeden awans do LM może pomóc Legii zdominować lige na kilka lat i ciągle mnożyć kapitał grając z sezonu na sezon w grupie LM. Tylko pytanie czy włodarze mają trochę oleju w głowie i zrobią wzmocnienia wyższej klasy A nie roz.ierdolą hajs na koszulki i sandały
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Z racji tego, że jutro wyjazd do Łodzi się szykuje... Ja spierdalam  mieszkam blisko miasta Łodzi, gdzie nawet szczekanie psom szkodzi.. nanoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
zagram Warrenie,,w sobotę będę już poza granicami Ojczyzny kochanej na urlopie 10 dniowym..dlatego poproszę Mastera -damusa o numerki..
30 kilometrów od stadionu Rijeki będę, to może się uda 27 na mecz podjechać Tylko uważaj bo kibice chorwaccy szybko wyniuchają Janusza, a wtedy może być różnie... kurwa mać Fech...Ty to potrafisz całą radość zepsuć..ani chybi.., że wyniuchają, jak akagi bezbłędnie rozpoznał, to co dopiero oni..  Może lepiej jak Biczyk, zostań w domu  Najważniejsze to się nie przeziębić Pjona! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Powrót że starówki. Jednym zdaniem. JEST PIĘKNIE  dobrze, że jutro nie płyniesz..  Nie wychodzę w morze Burb. Od soboty tydzień Karpacz z rodziną. We wrześniu wjeżdżaj na rybę i  będę. udanego urlopu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765 Likes: 10 |
Warrenie...twój avatar po wyjściu od fryzjera... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 i za to wypiję jeszcze szklaneczkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Za godzinę orły wychodzą na parkiet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
mogę już słabo widzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jedziemy dzis szachownice, czuje to w moczu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|