|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Dlaczego po 10 dniach nie doszly pieniadze na konto?I jeszcze cos...Dlaczego nikt nie odpowiada na e-maile ktore wysylam juz od tygodnia?Pomylilem sie i zamiast Nazwiska wpisalem moje drugie imie (moj angielski jest do bani) jak moge to zmienic? Nie chce zakladac nowego konta bo juz wyslalem pieniadze.To moneybookers to chyba jakas porazka!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Oryginalnie wysłał Vega1: [QB]... Nie chce zakladac nowego konta bo juz wyslalem pieniadze....QB] ale nowy temat zakładasz chociaż tutaj wszystko jest napisane
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Vega1: [qb]Dlaczego po 10 dniach nie doszly pieniadze na konto?I jeszcze cos...Dlaczego nikt nie odpowiada na e-maile ktore wysylam juz od tygodnia?Pomylilem sie i zamiast Nazwiska wpisalem moje drugie imie (moj angielski jest do bani) jak moge to zmienic? Nie chce zakladac nowego konta bo juz wyslalem pieniadze.To moneybookers to chyba jakas porazka!!!!!!![/qb] qrwa poczytaj sobie wczesniejsze tematy - bylo juz walkowane pare razy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 329 |
Ja wpłacałem na moneybookers w sobotę przelewem bankowym przez net i juz dzisaj kasa na koncie była o 12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , teraz czekam na kase którą wpłacałem w poniedziałek jutro juz powinna byc na koncie MB czyli srednio kasa idzie 2 dni bankowe bo sobota-niedziela jest martwa dla przelewów :eek:
|
|
|
Link skopiowany do schowka