|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
SOLYARIS MOSKWA ov 0,5 HT 1,57  @2 800.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Taki to pożyje!
Supcio!
Prześlij koniecznie jakieś sweet focie!
Papatki! nie nie aż tak to nie. Nie ten rocznik co się w to bawi. Biszop Ale nienawiść od Ciebie biję. Masakra. byku, odpoczywaj. buka zostaw na powrót. korzystaj z chwili a nie z buka... inaczej nie odpoczniesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
CSKA, Basel, Salzburg i grupa jak najbardziej do wyjścia Niby grają piach a jakby nie patrzeć to w 5 meczach mają bilans bramkowy 5-1 i zadnej porazki. Czemu my nigdy nie wierzymy w nasze zespoły i mamy jakieś kompleksy? Nawet w recznych nikt wczoraj nie wierzył. W ekipe która jest obecnie 3 na świecie !! a połowa składu wygrała 3 miesiace temu Lige Mistrzow z tym samym trenerem no paranoja. Szypi przepraszam cie bardzo, ale w recznych ja wierzyłem, raz ze za nimi nic ale to nic nie przemawiało, forma czy h2h, ale doszedł po słabej grupie brak presji i jakichs wyolbrzymionych oczekiwan medalowych itp , zagrali chłopaki bez cisnienia i mamy 2x szanse na medal igrzysk, bajka  Ta wierzyłeś Tronku...o ile dobrze pamiętam, to mocz Ci podpowiedział.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
CSKA, Basel, Salzburg i grupa jak najbardziej do wyjścia Niby grają piach a jakby nie patrzeć to w 5 meczach mają bilans bramkowy 5-1 i zadnej porazki. Czemu my nigdy nie wierzymy w nasze zespoły i mamy jakieś kompleksy? Nawet w recznych nikt wczoraj nie wierzył. W ekipe która jest obecnie 3 na świecie !! a połowa składu wygrała 3 miesiace temu Lige Mistrzow z tym samym trenerem no paranoja. Szypi przepraszam cie bardzo, ale w recznych ja wierzyłem, raz ze za nimi nic ale to nic nie przemawiało, forma czy h2h, ale doszedł po słabej grupie brak presji i jakichs wyolbrzymionych oczekiwan medalowych itp , zagrali chłopaki bez cisnienia i mamy 2x szanse na medal igrzysk, bajka  na jedno wychodzi, zreszta gdybym nie wierzył nie zarywał bym nocy. Ta wierzyłeś Tronku...o ile dobrze pamiętam, to mocz Ci podpowiedział.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
CSKA, Basel, Salzburg i grupa jak najbardziej do wyjścia Niby grają piach a jakby nie patrzeć to w 5 meczach mają bilans bramkowy 5-1 i zadnej porazki. Czemu my nigdy nie wierzymy w nasze zespoły i mamy jakieś kompleksy? Nawet w recznych nikt wczoraj nie wierzył. W ekipe która jest obecnie 3 na świecie !! a połowa składu wygrała 3 miesiace temu Lige Mistrzow z tym samym trenerem no paranoja. Szypi przepraszam cie bardzo, ale w recznych ja wierzyłem, raz ze za nimi nic ale to nic nie przemawiało, forma czy h2h, ale doszedł po słabej grupie brak presji i jakichs wyolbrzymionych oczekiwan medalowych itp , zagrali chłopaki bez cisnienia i mamy 2x szanse na medal igrzysk, bajka  Ta wierzyłeś Tronku...o ile dobrze pamiętam, to mocz Ci podpowiedział..  na jedno wychodzi, zreszta gdybym nie wierzył nie zarywał bym nocy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Co to jest supertoto extra? nie wiesz?niech ktoś napiszę bo się zwijam. Dużo pisania ty to jesteś dopiero pomocny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
SOLYARIS MOSKWA ov 0,5 HT 1,57  @2 800.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
co z Vassilievem z Jagi? zdrowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
astana 1 ;-) jak bate dostało od dundalk 3-0 to co się z tą ekipą stało ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Pilka nozna - Liga Europy - FK Krasnodar - Part.Tirana handicap 0:2 1 2.26 18.8. 18:30 -- -- Pilka nozna - Liga Europy - Midtjylland - Osmanli mecz / 1. spotk. 1 1.95 18.8. 18:30 miłego popołudnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
co z Vassilievem z Jagi? zdrowy? 2-3 tygodnie przerwy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
SOLYARIS  LKS ZARKI ov 1,5 HT 2,20 ov 3,5 FT 2,10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
ASTana 222222222 nie strzelac juz warren ma 1 -2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
co z Vassilievem z Jagi? zdrowy? 2-3 tygodnie przerwy dla nas dobra informacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Legia Warszawa - Dundalk 1:4
Lech w Superpucharze to zrobił, to czemu nie Dundalk? Nie przekonuje mnie Legia w LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Legia Warszawa - Dundalk 1:4
Lech w Superpucharze to zrobił, to czemu nie Dundalk? Nie przekonuje mnie Legia w LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
gratulacje dla forumowych eLek
mam ogromną nadzieję, że kibole nie pójdą na jakieś deale z klubem i wjadą w wielką europę na pełnej kurwie
bo piłkarsko Legia to będzie gówno, tylko NS mogą sprawić że ktokolwiek zwróci uwagę na L, przerywać mecze, palić piro, jebać piłkę
kto jak to ale w Polsce chyba tylko Legia jest w stanie pokazać, że pierdoli uefę i to bardzo pozytywna sprawa że jednak wejdą do tej LM, oby tylko ultramedialna grupa się trafiła, bo jakieś śmieszne zespoły pokroju bruggi to nie dość że wpierdol to marketing słabiutki
real/barca/bayern/psg/cska (! cska szczególnie) atletiko/borusia/arsenal/city lyon/totki
wszystko inne to tragedia pod każdym względem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,728 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
co z Vassilievem z Jagi? zdrowy? 2-3 tygodnie przerwy trzeba sprzedawac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|