Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
System 2/8 składa sięz 8 typów, z których tworzonych jest 28 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą się zgadzać.

Okej wybrałem osiem zespołów na dzisiejsze mecze ligi mistrzów i postawiłem i teraz o co chodzi z tym systemem musze trafić minimum dwa poprawne mecze żeby wygrać ?? Czy co ?? Jeżeli tylko dwa mecze z ośmiu maja być poprawne to by było za proste :rolleyes: Jak to z tym jest ?? Proszę odpowiedzcie !!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 152
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 152
to jest nic innego jak system rozpisowy, masz 28 kuponow po 2 typy w kombinacjach kazdy z kazdym. i jesli wejda ci tylko 2 mecze to wygrany masz tylko jeden kupon, jesli 3 mecze to wygrywaja 3 kupony, itd. z dwumianu newtona sobie musisz policzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
A czy ten system jest opłacalny ??

Postawiłem i zabuliłem 56zł ale ewentualna wygrana jest juz ponad 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jest jakiś system, w którym jest łatwiej trafić wygraną ??

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Kaczek - sprawa jest wbrew pozorom prosta. Jeżeli dwa mecze siadą to wygrasz,ale tylko jeden(!) kupon.Jak słusznie zauważył mój przedmówca w systemie 2z8 jest 28 kuponów;czyli w sutyacji trafienia dwóch meczy tzn.jednego kuponu i tak jesteś (i to mocno) w plecy.Żadnego haczyka nie ma.
P.S.Oczywiście dużo zależy od kursów zdarzeń jakie wybrałeś.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
Kursy są na pozionie od 1.4 do 4.2 ale z tego co mi napisaliście wszystko się może zdarzyć. Dwa siądą i jestem w plecy buuuu. Trudno ale dopiero sie ucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał kaczek:
[qb]Kursy są na pozionie od 1.4 do 4.2 ale z tego co mi napisaliście wszystko się może zdarzyć. Dwa siądą i jestem w plecy buuuu. Trudno ale dopiero sie ucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
8 meczy to zdecydowanie za duzo
system teoretycznie pozwala zminimalizowac straty w przypadku nietrafiena 1-2 meczy
np jak ktos gra 4 mecze na kuponie za st. np 12 zł
to dając sytem 2z4-6 kupnow lub 3z4 4 kupony z odpowiednio rozba stawka po 2 i 3 zł to w przypadku nie trafienia 1 meczu nie jest w plecy o te 12zł ale w zaleznosci od kursów moze miec zwrot stawki lub minimalny zysk.
natomiast gdy trafi wszyskie mecze to jego zysk jest mnijszy niz by postawił te 12 zł na jeden kupon.

i to by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
Przepraszam ale musiałem to napisać
3 nie trafione ale i tak z zyskiem !!

Rodzaj zakładu: Zakład systemowy (2/8)
Stawka na zakład 2,00 PLN
Wysokość stawki: 56,00 PLN
Wygrana: 85,42 PLN

Serbia i Czarnogóra - Rosja - 1 2 - 1 - 2 - 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Maccabi Tel Aviv - PAOK Salonika - 1X2 - 1 - 1 - 2,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Trabzonspor - Dynamo Kijów - 1X2 - 2 - 2 - 4,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Club Brugge - Shakhtar Donetsk - 1X2 - 1 - X - 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
PSV Eindhoven - Red Star Belgrade - 1X2 - 1 - 1 - 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Djurgardens IF - Juventus Turyn - 1X2 - 2 - 2 - 1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Glasgow Rangers - CSKA Moscow - 1X2 - 1 - X - 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Manchester United - Dinamo Bucharest - 1X2 - 1 - 1 - 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam Wszystkich którym sie udało !!!


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 2,862 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,527
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1