|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15 |
System 2/8 składa sięz 8 typów, z których tworzonych jest 28 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą się zgadzać.
Okej wybrałem osiem zespołów na dzisiejsze mecze ligi mistrzów i postawiłem i teraz o co chodzi z tym systemem musze trafić minimum dwa poprawne mecze żeby wygrać ?? Czy co ?? Jeżeli tylko dwa mecze z ośmiu maja być poprawne to by było za proste :rolleyes: Jak to z tym jest ?? Proszę odpowiedzcie !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 152 |
to jest nic innego jak system rozpisowy, masz 28 kuponow po 2 typy w kombinacjach kazdy z kazdym. i jesli wejda ci tylko 2 mecze to wygrany masz tylko jeden kupon, jesli 3 mecze to wygrywaja 3 kupony, itd. z dwumianu newtona sobie musisz policzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15 |
A czy ten system jest opłacalny ??
Postawiłem i zabuliłem 56zł ale ewentualna wygrana jest juz ponad 200zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jest jakiś system, w którym jest łatwiej trafić wygraną ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Kaczek - sprawa jest wbrew pozorom prosta. Jeżeli dwa mecze siadą to wygrasz,ale tylko jeden(!) kupon.Jak słusznie zauważył mój przedmówca w systemie 2z8 jest 28 kuponów;czyli w sutyacji trafienia dwóch meczy tzn.jednego kuponu i tak jesteś (i to mocno) w plecy.Żadnego haczyka nie ma. P.S.Oczywiście dużo zależy od kursów zdarzeń jakie wybrałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15 |
Kursy są na pozionie od 1.4 do 4.2 ale z tego co mi napisaliście wszystko się może zdarzyć. Dwa siądą i jestem w plecy buuuu. Trudno ale dopiero sie ucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał kaczek: [qb]Kursy są na pozionie od 1.4 do 4.2 ale z tego co mi napisaliście wszystko się może zdarzyć. Dwa siądą i jestem w plecy buuuu. Trudno ale dopiero sie ucze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] 8 meczy to zdecydowanie za duzo system teoretycznie pozwala zminimalizowac straty w przypadku nietrafiena 1-2 meczy np jak ktos gra 4 mecze na kuponie za st. np 12 zł to dając sytem 2z4-6 kupnow lub 3z4 4 kupony z odpowiednio rozba stawka po 2 i 3 zł to w przypadku nie trafienia 1 meczu nie jest w plecy o te 12zł ale w zaleznosci od kursów moze miec zwrot stawki lub minimalny zysk. natomiast gdy trafi wszyskie mecze to jego zysk jest mnijszy niz by postawił te 12 zł na jeden kupon. i to by było na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2004
Posty: 15 |
Przepraszam ale musiałem to napisać 3 nie trafione ale i tak z zyskiem !!
Rodzaj zakładu: Zakład systemowy (2/8) Stawka na zakład 2,00 PLN Wysokość stawki: 56,00 PLN Wygrana: 85,42 PLN Serbia i Czarnogóra - Rosja - 1 2 - 1 - 2 - 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Maccabi Tel Aviv - PAOK Salonika - 1X2 - 1 - 1 - 2,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Trabzonspor - Dynamo Kijów - 1X2 - 2 - 2 - 4,25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Club Brugge - Shakhtar Donetsk - 1X2 - 1 - X - 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> PSV Eindhoven - Red Star Belgrade - 1X2 - 1 - 1 - 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Djurgardens IF - Juventus Turyn - 1X2 - 2 - 2 - 1,45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Glasgow Rangers - CSKA Moscow - 1X2 - 1 - X - 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Manchester United - Dinamo Bucharest - 1X2 - 1 - 1 - 1,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Wszystkich którym sie udało !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka