|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Lewczuk chce zagrać na CampNou ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Baya mógłby być , leżą nam niemieckie zespoły. Kiedyś Wisła Shalke rozpykała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Tymczasem w @tvn24 ekspert-aktor Kuba Wesołowski: Legia w grupie może powalczyć nawet z Bayernem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
Proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Tymczasem w @tvn24 ekspert-aktor Kuba Wesołowski: Legia w grupie może powalczyć nawet z Bayernem. co ty sie dziwisz jaka telewizja tacy experci z dupy wzieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie ma znaczenia kto bedzie. Tutaj druzyny nie beda grac na pol gwizdka. Co najwyzej przy pewnym prowadzeniu wlacza tryb ekonomiczny i sie zlituja przez to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
To ten co Kalisza z faulował a później Roman KosaKosecki mi strzelił
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Sensei to Kuba Wesołowski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,454
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,454 |
Baya mógłby być , leżą nam niemieckie zespoły. Kiedyś Wisła Shalke rozpykała. pozostawię komentarz dla pacyfka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ciekawe kto zarobiony po meczach LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ale salah zjebal sete szok
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
niezły zjeb, żeby jeszcze coś grali widziałeś kogoś z Pis-u normalnego? Macier,Jarek,Błaszczu dalej nie będę pisał Koło wandzla siedział Gliński. Wszędzie układy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
No i są. A ty Marcel po takim losowaniu nie widziałbyś Śląska w LM? Pewnie bym uważał, że to życiowa szansa i się z losowania cieszył ale na pewno nie lekceważył przeciwnika. Mnie ogólnie ten awans po 21 latach nie podnieca całkowicie. To jest parodia tyle lat czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Legia bez względu na wyniki środowych spotkań IV rundy eliminacji znajdzie się w czwartym koszyku. Mistrz Polski ma wyższy współczynnik tylko od Ludogorca Razgrad oraz wciąż walczących o awans Dinama Zagrzeb, FC Kopenhaga, FK Rostów i Young Boys Berno.
Ostateczny skład drugiego, trzeciego i czwartego koszyka będzie znany po środowych meczach eliminacji. Awans Manchesteru City jest tylko formalnością po wygranej 5:0 w Bukareszcie ze Steauą, ale pozostałe drużyny w rewanżach stoczą zaciętą rywalizację.
Drużynie Besnika Hasiego grozi grupa śmierci złożona np. z Bayernu, Atletico i Tottenhamu, ale warszawianie niekoniecznie muszą wpaść na potentatów. Przy korzystnym losowaniu mogą mierzyć się z CSKA Moskwa, FC Porto i Club Brugge, które w europejskich pucharach nie zawsze zachwycają.
Losowanie fazy grupowej odbędzie się 25 sierpnia, a początek rozgrywek zaplanowano na 13 września.
KOSZYK 1
Real Madryt FC Barcelona Leicester City Bayern Monachium Juventus Turyn Benfica Lizbona Paris Saint-Germain CSKA Moskwa
KOSZYK 2
Atletico Madryt Borussia Dortmund Arsenal FC Manchester City * FC Porto Sevilla FC SSC Napoli Bayer Leverkusen
* - Manchester City musi obronić w rewanżu ze Steauą Bukareszt zaliczkę po zwycięstwie 5:0 w pierwszym meczu
KOSZYK 3
FC Basel Tottenham Hotspur Dynamo Kijów Olympique Lyon PSV Eindhoven Sporting Lizbona Club Brugge
oraz
Ajax Amsterdam - jeśli wyeliminuje FK Rostów (1:1 w pierwszym meczu) albo Red Bull Salzburg - jeśli wyeliminuje Dinamo Zagrzeb (1:1 w pierwszym meczu), a Ajax nie awansuje albo Borussia M'gladbach - jeśli wyeliminuje Young Boys Berno (3:1 w pierwszym meczu), a Ajax i Salzburg nie awansują
KOSZYK 4
Celtic Glasgow AS Monaco APOEL Nikozja / FC Kopenhaga Besiktas Stambuł Legia Warszawa Ludogorec Razgrad
oraz
FK Rostów - jeśli wyeliminuje Ajax Amsterdam (1:1 w pierwszym meczu) Dinamo Zagrzeb - jeśli wyeliminuje Red Bull Salzburg (1:1 w pierwszym meczu) Red Bull Salzburg - jeśli wyeliminuje Dinamo Zagrzeb (1:1 w pierwszym meczu), a Ajax awansuje Borussia M'gladbach - jeśli wyeliminuje Young Boys Berno (3:1 w pierwszym meczu), a Ajax i/lub Salzburg awansują Young Boys Berno - jeśli wyeliminuje Borussię M'gladbach (1:3 w pierwszym meczu)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,510 Likes: 10 |
A może znów się połaci i Legia jakimś cudem zagra w ćwierćfinale, ile to już czekamy na taki wyczyn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
No i są. A ty Marcel po takim losowaniu nie widziałbyś Śląska w LM? Pewnie bym uważał, że to życiowa szansa i się z losowania cieszył ale na pewno nie lekceważył przeciwnika. Mnie ogólnie ten awans po 21 latach nie podnieca całkowicie. To jest parodia tyle lat czekać. To jest cud, że z taką kadrą ten awans jest w tym roku. Ale to los po prostu oddał za tą historię z Celticiem kiedy sztab dał dupy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|