|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
isner na farcie tego taja wzial, oglnie to w meczu slabiutko. Biegac to w ogole.. Mugu tyłeczek, nogi  witom!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
isner na farcie tego taja wzial, oglnie to w meczu slabiutko. Biegac to w ogole.. Mugu tyłeczek, nogi  witom! Ojro? Moze i spoko, ale w tourze znalazloby sie sporo lepszych. Do Marii x2 z Rosji bez podjazdu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
isner na farcie tego taja wzial, oglnie to w meczu slabiutko. Biegac to w ogole.. Mugu tyłeczek, nogi  witom! Ojro? Moze i spoko, ale w tourze znalazloby sie sporo lepszych. Do Marii x2 z Rosji bez podjazdu.  tak, w szczegolnosci tych mniej znanych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Siema Tronk  witam, widze ze pewki po niezłych kursach jak narazie wchodza badzz weszły, almagro, seppi, pospisil, paire, czy monils, ale niestety czasu nie było zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Daleko nie trzeba szukac - kolezanka zza poludniowej granicy, Daniela Hantuchova  Nogi, tylek bez podjazdu dla 95% grubasek z touru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Na 1 rundę US Open bez kombinacji i zabaw w wiele taśm. Raz a porządnie.
Agnieszka Radwanska Serena Williams Dominika Cibulkova Angelique Kerber Simona Halep Rafael Nadal John Isner Gilles Muller (+2.5 Sets)
@2,94 10/10
to co wyżej plus: Madison Keys Laura Siegemund Karolina Pliskova
@3,89 stawka spokojna Gilles Muller 3set blisko wygrania. Bardzo ciekawe TB. Trudno skończyło się jak przeważnie.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Siema Tronk  witam, widze ze pewki po niezłych kursach jak narazie wchodza badzz weszły, almagro, seppi, pospisil, paire, czy monils, ale niestety czasu nie było zagrac  Akurat wszystkich mam za debili i ich meczow unikam  Teraz imo bez value. Jezeli pojawi sie @2.00 albo wyzej to warto. Raczej minimonfils Jaska juz nie powinien przelamac, ale w 5 secie gra sie do tb, a nie przewagi 2 gemow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
wg mnie... nie ale np. 1,8 to o wiele wiecej niz 1,1 z prematch
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2016
Posty: 236 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
dzieki panowie, temat przemysle. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Muguruza przegrala 2-6 pierwszego i wezwala lekarza na kort. Wygrala drugiego 6-0 i tez wezwala lekarza. Chyba faktycznie cos z nia jest nie tak i warto wejsc w Mertens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a obejrze se jaska widze es transmituje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To jest wlasnie ten Minimonfils, ktorego pamietam i znam z jego meczow. Gdyby w piatym mieli grac do przewagi dwoch gemow to nie dalbym synowi imigrantow najmniejszych szans na wygrana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
znajac jego kondycje to szybko poleci raczej jak juz w 1rundzie 5setowka ewentualna
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ale teraz młody monf sie spalił...
chyba jeszcze pamieta ten punkt z taja *1-3 i prawie w kort trafił, tzn. on myslal ze trafil cieszyl sie i jeb OUT
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To jest wlasnie ten Minimonfils, ktorego pamietam i znam z jego meczow. Gdyby w piatym mieli grac do przewagi dwoch gemow to nie dalbym synowi imigrantow najmniejszych szans na wygrana. na miska z sockiem chyba value 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
To jest wlasnie ten Minimonfils, ktorego pamietam i znam z jego meczow. Gdyby w piatym mieli grac do przewagi dwoch gemow to nie dalbym synowi imigrantow najmniejszych szans na wygrana. na miska z sockiem chyba value  Zadnego value niestety. Miskowi sie w glowie popierdolilo i nie moge patrzec na jego tenis w chwili obecnej. Jezeli Misiek cos ugra to z racji retardztwa Socka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
To jest wlasnie ten Minimonfils, ktorego pamietam i znam z jego meczow. Gdyby w piatym mieli grac do przewagi dwoch gemow to nie dalbym synowi imigrantow najmniejszych szans na wygrana. na miska z sockiem chyba value  Zadnego value niestety. Miskowi sie w glowie popierdolilo i nie moge patrzec na jego tenis w chwili obecnej. Jezeli Misiek cos ugra to z racji retardztwa Socka. ok, omine.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Linette ma kontrakt z nike :> ten sam strój co wiekszosc zawodniczek w us np. buszard, vinci itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|