|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Dobry wieczór  Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija. ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru  jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
z el. MŚ kupon zabójca: Polska Niemcy Włochy Węgry Francja niemce to patole jeszcze ten kozojad na ławce jak można powołać do poważnej kadry goetze myślisz że szwabki tego nie wygrają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
z serii "ukrzekła mnie Twoja historia"
Podpisałem zajeb....kontrakt w pracy. Premię przytulę minimum 15 tysięcy zł na dobry początek .
tak sie zarabia + karanie buka
cięzka praca + szczęście = kasa !!! brawo Ty! Już zadanie z wyliczania procentów od danej sumy dostałeś? Toć to dzisiaj chyba tylko plan lekcji dyktowali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Brazil dziś win? Jak gracie ten mecz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Swego czasu Jacki Gentelmany po 40zl kupowalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
pokryłem folią żeby się nie zniszczyły Moja babcia też nie zdejmowala folii z pilota do telewizora od nowosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
uważam że są w dołku i już po euro powinna być wymiana na ławce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
najlepsi to są ci co kupują drogie telewizory i trzymają piloty kurwa w foliach bombelkowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry wieczór  Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija. dokładnie, snoby mają je w swoich bareczkach żeby się pochwalić przed kolegami mam kumpla co maj w ch... kasy i kupił sobie perskie dywany kiedyś u niego byłem w domu, patrze a on ma dywany pokryte folią. pytam się czy będziesz malował? a on: nie, pokryłem folią żeby się nie zniszczyły Eee tam. Ludzie, których stać na takie flaszki mają na tyle oleju w głowie, że kupują je jako lokatę kapitału a nie żeby się przed jakimiś leszczami chwalić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
najlepsi to są ci co kupują drogie telewizory i trzymają piloty kurwa w foliach bombelkowych  2 posty wyżej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Belgowie, smuda wam po rowie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
rusza ktoś overek w Kolumbii ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
najlepsi to są ci co kupują drogie telewizory i trzymają piloty kurwa w foliach bombelkowych  2 posty wyżej  hahah 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
Ciekawe jakby zamówić ten Glenfiddich za 135k z płatnością przy odbiorze u kuriera UPS  czy przyjechałby konwój czy tylko kurier boy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dobry wieczór  Te drogie flaszki to kolekcjonerskie są. Nikt tego nie pija. ja mam taką jedną flaszkę kolekcjonerską, stoi już 12 lat w czeluści szafki na alkohole, nazywa się Starogardzka i nawet nabrała koloru  jak myślisz świnko ile jeszcze musi postać żeby miała choć podwójną wartość ? o 130k to nawet nie myślę bo pewnie nie dożyję Możesz wyjebać już. Ja swoją weselną po 3 latach otworzyłem i niedobra była.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,360 Likes: 3 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ? nie wiem, słuch o niej zaginął  nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
Swego czasu Jacki Gentelmany po 40zl kupowalem  za paserkę do więzienia trafić można.. kurwa @2,52 z partyzanta zagrane na o3,5...odrabiam straty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
Belgowie, smuda wam po rowie! centralnie w rów kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
aker a co z tą kumpelą Twojej żony co ją arab przestrzegł żeby nie szła w środę na zakupy do Silesi ?
Wyszła już z pod dywanu ? nie wiem, słuch o niej zaginął  nie chodziło o środę tylko o okres do sierpnia może wyjechała z tym arabem gdzieś a ta bomba to pierdolnęła w tym centrum handlowym? bo w mediach jakoś cicho było, nawet przed chwilą szukałem w internetach jakiejś informacji ale nic nie znalazłem
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|