|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Fechu liczy  u mnie za Kuna Negredo i Hazard będzie minus ale gram All Out Attack czyli tylko dwoma obrońcami więc najebie punktów na top4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
#USMNT lineup: Guzan; Acosta, Cameron, Besler, Yedlin; Johnson, Beckerman, Bedoya, Zusi; Wood, Altidore
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
http://www.wiocha.pl/1375594,Kibic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
UEFA opublikowała ostateczną kadrę Legii Warszawa na grupowe mecze Ligi Mistrzów. "Wojskowi" zgłosili do rozgrywek 24 zawodników. W pierwszym meczu z Borussią Dortmund nie będzie mógł wystąpić Adam Hlousek, który w rewanżowym spotkaniu z Dundalk FC został ukarany czerwoną kartką. Pozostałe kartki legionistów otrzymane w eliminacjach zostają wyzerowane.
Kadra Legii na Ligę Mistrzów:
Bramkarze: 1. Arkadiusz Malarz, 33. Radosław Cierzniak.
Obrońcy: 2. Michał Pazdan, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 14. Adam Hlousek, 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 28. Łukasz Broź, 52. Mateusz Wieteska.
Pomocnicy: 3. Tomasz Jodłowiec, 6. Guilherme, 7. Steeven Langil, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 9. Waleri Kazaiszwili, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 22. Kasper Hamalainen, 32. Miroslav Radović, 75. Thibault Moulin, 77. Michaił Aleksandrow.
Napastnicy: 11. Nemanja Nikolić, 26. Sandro Kulenović, 99. Aleksandar Prijović.
Drużyny w trakcie rozgrywek grupowych mogą zgłaszać zawodników tylko na listę B w dowolnym czasie i liczbie najpóźniej ostatniego dnia przed danym meczem. Na liście B mogą się znaleźć zawodnicy urodzeni w 1995 r. i młodsi, którzy byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres dwóch lat od czasu piętnastych urodzin, lub gracze, którzy nie ukończyli 17. roku życia i byli uprawnieni do klubu przez nieprzerwany okres ostatnich dwóch lat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ile razy zmieniałeś skład Fechu ?  a smuda wie  Teraz jestem blisko tego co powinno być OK, ale muszę czekać do soboty na jakieś przecieki o pierwszych składach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
http://www.wiocha.pl/1375594,Kibic  Prawilny Janusz [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
polonia bytom jaki czołg ... 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
http://www.wiocha.pl/1375594,Kibic  Typowy ćwok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
co za tuman
jak można robić sobie foto mając taki brzuch
to tak jakby chodzić po rynku z błażejem w ręNku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A co fechu - tylko tak obiektywnie - sądzisz o Czerwińskim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
żona pierze ja se leże 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czerw dobry chłopak na nasze realia
przecież nie na LM
podobnie jak ten muł Moulin
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Dąbrowski jak się ogarnie to będzie wzmocnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A co fechu - tylko tak obiektywnie - sądzisz o Czerwińskim. Już pisałem jadze, nie widziałeś? Bardzo dobry interes z waszej strony. Bardzo dobrze czyta grę, ustawia się bardzo dobrze, w grze 1x1 trudny do przejścia. W powietrzu również wygrywa większość pojedynków. Widać, że myśli na boisku, a to u stopera bardzo dobra cecha. Jak nie "przytłoczy" go Warszawa to będziecie mieć z niego pożytek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja grałbym
wiejskim stoperem i Dąbrowskim w środku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
mi sie wydaje ze dabrowski troche obkakany jest nie widac takiej pewnosci siebie i luzu jak w zaglebiu jak nie poleja mu nerwosolu to nic z niego nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
mi sie wydaje ze dabrowski troche obkakany jest nie widac takiej pewnosci siebie i luzu jak w zaglebiu jak nie poleja mu nerwosolu to nic z niego nie bedzie dobrze się wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dzięki fechu.
Umknął mi jakoś Twój poprzedni wpis o nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|