|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761 |
witam gram systemem fibonacciego i chcialbym pokazac ze jest to dobry system jesli . masz w miare dobry budzet i nie spieszysz sie.
na start 500zl
1 typ 18:00 hokej liga mistrzow Wolfsburg- Pardubice / 1 tercja ponizej 1.5 bramki / 1,81
18:00 pilka nozna el.mś Dania-Armenia / 1 połowa Dania wygrywa / 1.78
kurs 3,22 stawka 10 wygrana 32,22 (ewentualny zysk 22,22)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 761 |
Dubel na plus ... Zysk 22,22
2 typ 13:00 hokej Mhl Sieriebrianyje Lvy - Amurskie Tigry Gospodarze wygraja , remis nie ma zakladu / 1,56
13:30 hokej Khl Red Star Kunlun - Admiral Admiral wygra 60 minut / 2,10
Kurs 3,28 Stawka 10
|
|
|
Link skopiowany do schowka