Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Quote

shane, to naprawdę Ty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

zdjecie Shane jest w dziale nasze fotki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

troche innaczej wygląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,127
Warszawa, korek na Jerozolimskich, do jednego kierowcy odzywa się drugi:
- słuchaj, porwali prezydenta Kaczyńskiego, żądają 100 000 000 złotych, bo inaczej obleją go benzyną i podpalą, robimy właśnie zbiórkę...
- Tak? A po ile dają inni kierowcy?
- No tak po 2 - 3 litry...


Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego, Nowy Targ.
Dzwoni telefon:
- Centralne Biuro Śledcze, słucham...
- Kciołem podać, co Jontek Pipciuch Przepustnica chowie w stosie drzewa marychuanem.
- Dziękujemy za zgłoszenie, zajmiemy się tym.
Następnego dnia w obejściu Przepustnicy zjawia się grupa agentów CBŚ. Rozwalają stos drewna, każdy klocek precyzyjnie rozszczepiają siekierką, ale narkotyków ani śladu. Po kilku godzinach, wymamrotawszy niewyraźne przeprosiny, odjeżdżają.
Stary Przepustnica patrzy w zadumie to na drogę, którą odjechali, to na stos drewna. Nagle słyszy telefon. Wzrusza ramionami, wchodzi do chałupy, odbiera.
- Hej Jontek! Stasek mówi. Byli u ciebie z Cebeesiu?
- Ano byli. Tela co pojechali.
- Drzewa ci narąbali?
- A narąbali.
- Syćkiego nojlepsego we dniu urodzin, hej!


Trzech studentów siedzi w pokoju i opowiada o sylwestrze. Pierwszy mówi:
- No, ja to bylem na Hawajach, słoneczko grzało, dziewczyny w bikini - fajnie było.
Na to drugi:
- Ja byłem w Austrii, fajerwerki, dziewczyny z zimna się przytulały.
- A ty gdzie byłeś? - pytają trzeciego.
- A ja siedziałem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego gówna.


Co sie musi zmienic zeby polskie drogi byly zgodne z normami unijnymi?
-Normy unijne

Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dzieciaczek po lewej i jego raczka... czyzby pokazywalo fu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
A ten po prawej to niby co pokazuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
A ten po prawej to niby co pokazuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

miedzynarodowy znak pozdrowienia kierowcow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Nawet na na Onecie mozna trafic rodzynka:P

Jeden z komentarzy pod tekstem o dowcipach na temat Kubicy:

PORADNIK DO KONTAKTOW Z NIEMCAMI!!


A TERAZ PRZECZYTAJ PORADNIK DO KONTAKTOW Z NIEMCAMI.
1 Przygotuj sie na to,ze Niemiec nie zna zadnego jezyka obcego-ale
uwaga,nawet jak poznasz niemiecki to tez nie gwarantuje sukcesu-bo .np.
Bawarczyk za chiny nie zrozumie Berlinczyka .
2.Niemiec to wyjatkowo leniwy osobnik,z reguly pracuje 35 godzin na tydzien
(zwiazki zawodowe chca nawet przeforsowac 30 godzin) ma 7 tygodni urlopu i
wykorzystuje maksymalna ilosc swiat po drodze.
Przy czym nalezy zauwazyc,ze przy wiekszosci swiat Niemiec nie ma pojecia co
swietuje:).Zadajac mu pytanie o sens takich swiat jak Zielone Swiatki
(Pfingsten) albo Boze Cialo(Fronleichnahm) zobaczymy na twarzy Niemca takie
samo przerazenie,jakby zza rogu wyszla Godzilla albo jego tesciowa(Nierzadko
nota bene obie postacie Niemcowi sie myla:)
Ale i tak ta opisana tutaj skala tygodniowej pracy, jest obowiazujaca tylko
dla mniejszosci populacji Vaterlandu -bo znaczny odsetek Homo germanicus od
lat siedzi na zasilkach dla bezrobotnych (Arbeitslosengeld) albo socjalnych
(Sozialhilfe).
3.Niemiec to rowniez wyjatkowo malo wyksztalcony osobnik-wystarczy
wypowiedziec slowo -Pisastudie-w ktorej badano inteligencje niemieckich
uczniow,zeby Niemiec sie zaczerwienil i ze wsytdu uciekl-a wiec nie poruszaj
tego tematu:)
4.Mimo wszystko Niemiec lubi sie uczyc-dlatego nie zdziw sie spotykajac
Niemca na uwniwersytecie,ktory w wieku 35 lat na 28 semestrze powoli,powoli
przygotowuje sie do obrony pracy dyplomowej z n.p.socjologii albo
pedagokiki:) -rekordzista 4 lata temu (nie znam aktualnych danych)byl
studentem fizyki w Kolonii na 64 Semestrze!!-to nie zart.
5.Niemiec cechuje sie tez pijanstwem(Oktoberfest), brakiem kultury(niemieccy
turysci n.p.w Hiszpani),i mala muzykalnoscia(VOLKSMUSIK).
6.Obiektem westchnien i marzen kazdego Niemca w wieku lat 40-75 jest krasnal
ogrodowy-czyli GARTENZWERG.W calej sowjej krasie GARTENZWERG calkowicie
zaspokaja poczucie piekna i romantyzmu u Hansa i Hermenegildy:)
7.Poczucie humoru-z poczuciem humoru sprawa ma sie u Niemca tak,ze ante i
post mortem w tej kwestji niewiele sie u niego zmnienia:)
8.Jedno trzeba jednak przyznac-Niemiec wysmienicie zna historie.Z tym jednak
malym ograniczeniem,ze Historia nie moze siegac dalej wstecz niz 2 dni:))
9.Wszystko co mloda Niemka potrzebuje,zeby przygotowac mezowi obiad to
TELEFON:)
Albowiem tylko zamowienie obiadu w Pizza Hut lub u Chinczyka gwarantuje,ze
Sven,Olaf albo Detlef
nie dozna apokalipsy w jelitach i nie zadomowi sie przez nastepne 2 tygodnie
w KRANKENHAUSIE.:)
10.Niemiec bardzo ceni swoich czlonkow rodziny-dlatego chetnie zalatwia babci
(OMA) i dziadkowi(OPA) trwaly odpoczynek od obowiazkow i stresow rodzinnych-
czyli ALTERSHEIM(dom starcow).
ALTERSHEIM lezy mozliwie na polnocy Niemiec,jezeli Niemiec mieszka na
poludniu albo vice versa,zeby OPA i OMA czasami nie wpadli na glupi pomysl i
nie przyjechali na obiad.
OPA i OMA sa jednak regularnie odwiedzani-to znaczy raz na rok:)-bo trzeba
sprawdzic czy czasami nie zmienili testamentu.
11. Wiekszosc Niemiek z wygladu---nie,nie moge o tym pisac-sorry:)





~MAGNUS, 03.10.2006 10:04
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To jest sama prawda, dogadac sie z Niemcem w innym jezyku anizeli niemiecki to jest naprawde sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Renata Beger wchodzi do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego
-O to Renata Beger. Co Pani tu robi?
-Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.
-A powie Pani że załatwiamy stołki?
-A załatwiacie?
-No tak.
-Załatwiają!
-I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.
-A załatwiacie?-Załatwiamy.
-Załatwiają!
-I weksle spłacamy.
-I weksle spłacają!

Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią!


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
69 procent Polaków źle ocenia rząd. 31 procent wyjechało z Polski.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
To jest sama prawda, dogadac sie z Niemcem w innym jezyku anizeli niemiecki to jest naprawde sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nie zgodzę się, we francji czy włoszech o wiele bardziej zafascynowani sa swoim jezykiem

http://sport.wp.pl/kat,32272,wid,8535163,wiadomosc.html?rfbawp=1159882871.611&ticaid=126f7 => : D

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Rozmawia dwóch mężczyzn.
- Ja podczas stosunku zakładam swojej kobiecie maskę gazową - mówi jeden.
- Ale po co? - pyta kolega.
- Po pierwsze, nie muszę oglądać jej twarzy. Po drugie, nie przejmuję się,
kiedy nie umyje zębów. A po trzecie, jak jej przykręcę dopływ powietrza, to wije się jak szesnastka!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Ostanie badania naukowe ujawnily, ze piwo zawiera zenskie hormony.
Eksperyment przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 100 mezczyzn. Aby
sprawdzic, czy rzeczywiscie piwo zawiera zenskie hormony, kazdy z nich
dostal 11 0.5 litrowych butelek celem wprowadzenia ich zawartosci do
organizmu.
Czas badania wynosil ok. 3 godzin.
Oto wyniki eksperymentu:
- u 75% stwierdzono zaburzenia myslenia i mowy,
- 100% nie potrafilo prowadzic samochodu,
- u 90% zauwazono tendencje do tycia,
- 80% chcialo wydac pieniadze na byle co,
- 75% trudno bylo zrozumiec,
- 95% musiała usiąść, żeby się wysikać

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131943059
nie tyle smieszne co godne uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za znalezienie kupca 50 tyska

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
http://facet.interia.pl/news?inf=797561

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131943059
nie tyle smieszne co godne uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za znalezienie kupca 50 tyska

Niezłe! już widzę tam oczami wyborazni kilka pięknych domków, zacumowane motorówki, pole golfowe i przy bramie wjazdowej tabliczke "Tutaj mieszka śmietanka polskiego bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jakby był ktoś zainteresowany to prosze się do już mnie zgłaszac <hehehehe> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=131943059
nie tyle smieszne co godne uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> za znalezienie kupca 50 tyska

Niezłe! już widzę tam oczami wyborazni kilka pięknych domków, zacumowane motorówki, pole golfowe i przy bramie wjazdowej tabliczke "Tutaj mieszka śmietanka polskiego bukmacherstwa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Jakby był ktoś zainteresowany to prosze się do już mnie zgłaszac <hehehehe> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Ares wyprowadza sie na "wyspy" wiec tabliczka musialaby miec inna adnotacje, przynajmniej "smietanka" powinna zniknac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
To jest sama prawda, dogadac sie z Niemcem w innym jezyku anizeli niemiecki to jest naprawde sztuka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

nie powiedzialbym. Bylem w Niemczech i nie mialem problemu z komunikacja po angielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1