|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ty nie - a szwaby? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
mnie na przyklad ten tekst rozlozyl na lopatki, kto tam troche byl to wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co prawda niemieckiego nie znam, i po angielsku sie dogadywalem (chociaz z trudnosciami, zaznaczam ze nie z mojej strony) to tekst trafiony 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Ty nie - a szwaby? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiekszosc odpowiadala na pytanie czy znaja angielski "a little bit" ale jakos szlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Dobre Bzyczek. Było kiedyś coś podobnego o imprezach w Wawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Dobre Bzyczek. Było kiedyś coś podobnego o imprezach w Wawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no właśnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mi sie kojarzy tez cos z imprezami tylko na....ukrainie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <nie wiem czemu> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Po wpisaniu w google w grafice zwierzaczka -> bober zobaczcie co pojawia sie na piatym rysunku liczac od lewej..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.tylko prosze nie wklejajcie tego boberka tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Po wpisaniu w google w grafice zwierzaczka -> bober zobaczcie co pojawia sie na piatym rysunku liczac od lewej..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.tylko prosze nie wklejajcie tego boberka tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aż sie mi xle zrobiło, nie no, ale rpzez taki busz się przebić to wyczyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
panowie a kliknijcie na to zdjęcie i zobaczcie co dalej wyskakuje...chodzi mi o to zdjęci z "małym" chociaż powinno być bez cudzysłowia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Po wpisaniu w google w grafice zwierzaczka -> bober zobaczcie co pojawia sie na piatym rysunku liczac od lewej..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.tylko prosze nie wklejajcie tego boberka tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aż sie mi xle zrobiło, nie no, ale rpzez taki busz się przebić to wyczyn <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobry koń to i po błocie przejdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dobre Bzyczek. Było kiedyś coś podobnego o imprezach w Wawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no właśnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> mi sie kojarzy tez cos z imprezami tylko na....ukrainie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <nie wiem czemu> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak tak mi tez kiedys w temacie o dziewczynach z Ukrainy ktos kilka tych zdjec wkleil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
http://www.sztronka.inds.pl/misc/kacz.html[b]65% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,234 |
90%(za pierwszym razem) Próbowałem jeszcze raz też wyszło 90% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
55%
Nirtz pewnie bedzie mial 120%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
ja miałem 75% aż dziwne bo wszystko strzelałem na chybił-trafił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=132037899<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [b]"[color:"red"]AŁTO[/color] ZADBANE GARAŻOWANE .ZROBIONY PIERWSZY PRZEGLĄD I OPŁACONE OC NA PÓŁ ROKU.[color:"red"]AŁTO[/color] [color:"red"]POŚIADA[/color] 4 PODUSZKI.KLIMATRONIK.[color:"red"]POŚIADAM[/color] [color:"red"]RÓWNIESZ[/color] WSZYSTKIE RACHUNKI Z NIEMIECKICH PSZEGLĄDÓW.[color:"red"]AŁTO[/color] WARTE ZAINTERESOWANIA.[color:"red"]WJĘCEI[/color] WIADOMOŚCI POD TEL........" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
85% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|