http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1718636 m. in.:QuoteIDEA..."> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1718636 m. in.:QuoteIDEA...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
#675577 11/10/2006 15:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zajebisty opis fury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1718636

m. in.:
Quote
IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAĆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJĄ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAŻDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, ŻE MAM SWOJE DRUGIE AUTO WIĘC BEDĘ MIAŁ GDZIE SPAĆ).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#675578 11/10/2006 15:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675579 11/10/2006 16:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Pewnie już gdzieś było ale spróbuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Grecja - Niemcy [youtube.com]

#675580 11/10/2006 17:45
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Quote
Zajebisty opis fury <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1718636

m. in.:
Quote
IDEALNE DO LANSU POD WIEJSKIMI DYSKOTEKAMI GDZIE NAĆPANE MALOLATY SAME WYRYWAJĄ KLAMKI. BLOWJOB GWARANTOWANY NA KAŻDEJ IMPREZIE. SPRAWDZONE EMPIRYCZNIE (NIECH NO TYLKO TA FRANCA TO PRZECZYTA TO MAM PRZERYPANE - DOBRZE, ŻE MAM SWOJE DRUGIE AUTO WIĘC BEDĘ MIAŁ GDZIE SPAĆ).
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


o k... odje.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

"....Preferuję transakcję z czlowiekiem konkretnym, a nie jakimś zamulatorem co mi będzie wybrzydzał, że ptak nasrał na maske i trzeba spuścić pińcet......."


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675581 11/10/2006 18:42
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
20:42 Polska-Portugalia 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675582 11/10/2006 18:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 504
20:52 Polska-Portugalia 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675583 11/10/2006 19:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Mnie to nieśmieszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mnie to zadowala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)

#675584 11/10/2006 19:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
20:52 Polska-Portugalia 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Daruj sobie te komentarze...

#675585 11/10/2006 20:39
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Quote
Quote
20:52 Polska-Portugalia 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Daruj sobie te komentarze...
Dokladnie, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#675586 11/10/2006 20:54
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Dam po raz drugi, po polityce:



Co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
jak dla mnie brak slow dla moherowej, ktorej zadny argument do tej starej mozgownicy nie przyswaja...

#675587 11/10/2006 20:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Quote
Dam po raz drugi, po polityce:



Co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
jak dla mnie brak slow dla moherowej, ktorej zadny argument do tej starej mozgownicy nie przyswaja...

było...

#675588 11/10/2006 21:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
Quote
Dam po raz drugi, po polityce:



Co wy na to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />?
jak dla mnie brak slow dla moherowej, ktorej zadny argument do tej starej mozgownicy nie przyswaja...

było...

a no fakt sorry, dzisiaj smiesznych nie przegladalem

#675589 11/10/2006 21:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

#675590 11/10/2006 21:32
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
No nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />



Az Dudek czegos takiego nie mial lol

#675591 11/10/2006 21:35
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
No nie moge <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />



Az Dudek czegos takiego nie mial lol

Fakt, ze pilka przeskoczyla, ale bez przesady troche wiecej uwagi :]

#675592 11/10/2006 23:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490

mam pytanie czy filmy z You Tube da sie jakos zapisac na dysku?

#675593 11/10/2006 23:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490

#675594 12/10/2006 04:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Quote
dziś znów do mnie napisał Maciek Żurawski i jego bet24. chłopaki tym razem chyba dłużej myśleli bo wymyślili takie coś :>>>

Francja - Wyspy Owcze: I co mam doradzic? Moj typ: 1. Kurs: 1.01.

Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy. Warto. Moj typ: 1. Kurs: 3.40.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no i oplacalo sie dluzej myslec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pieknie Maciek doradzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#675595 12/10/2006 05:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
dziś znów do mnie napisał Maciek Żurawski i jego bet24. chłopaki tym razem chyba dłużej myśleli bo wymyślili takie coś :>>>

Francja - Wyspy Owcze: I co mam doradzic? Moj typ: 1. Kurs: 1.01.

Polska - Portugalia: Chce wierzyc, ze wygramy. Warto. Moj typ: 1. Kurs: 3.40.


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

no i oplacalo sie dluzej myslec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pieknie Maciek doradzil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Nie ma to jak osobisty doradca Maciek Zurawski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#675596 12/10/2006 06:25
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Staje nagi facet przed lustrem. Długo ogląda wymiętą, nieogoloną twarz, spogląda na zarośnięty jak u małpy tors, patrzy w swoje czerwone oczy, patrzy na swój obwisły duży brzuch, tłuste nogi i ręce ...
Potem kieruje wzrok w bok lustra, gdzie widać odbicie leżącej w łóżku pięknej młodej dziewczyny. Facet jeszcze raz spogląda na siebie i mruczy:
- K...a, jak można do tego stopnia kochać pieniądze...



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1