|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
porto + juve + real -1.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Legia też rozdrażniona po Niecieczy  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Dzień dobry  Na boisku to tam smuda. Ważne, żeby na trybunach było pierdolnięcie. o to chodzi ! chociaż jakaś tam jakość na boisku wskazana - chociaż ``troszku`` 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389 Likes: 2 |
Legia też rozdrażniona po Niecieczy  o kuzwa!!dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakim cudem... a) ...Legia mialaby strzelic gola? b) ...Borussia mialaby strzelic tylko jednego gola?
Przy takiej obronie Legii? Jeden gol? Kuba Rzezniczak lubi to. RED BULL LIEPZG znasz taki zespół ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
jak bet daje freebeta to znaczy ze bedzie wyrownany mecz  wiec uwazajcie z tymi handi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jakim cudem... a) ...Legia mialaby strzelic gola? b) ...Borussia mialaby strzelic tylko jednego gola?
Przy takiej obronie Legii? Jeden gol? Kuba Rzezniczak lubi to. RED BULL LIEPZG znasz taki zespół ? Tak, ale co w zwiazku z tym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
na dziś jeszcze Górnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
biczu, widziałem tamten mecz, wyprowadzanie piłki, konstruowanie akcji, gra z kontry, w druzynie lipska było na poziomie bundesligi, zeby wykorzystac słabosci przeciwnika samemu trzeba prezentowac wysoki poziom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
przed bramka dla lipska i jeszcze przed akcja piszczka z schurrle, to tam lipsk miał jeszcze jedna sytuacje bardzo dobra, ale burki był na posterunku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
LYON Fekir N. (Kontuzja kolana) Grenier C. (Kontuzja stopy) Jallet C. (Kontuzja pleców) Lacazette A. (Kontuzja uda) Valbuena M. (Kontuzja mięśnia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jakim cudem... a) ...Legia mialaby strzelic gola? b) ...Borussia mialaby strzelic tylko jednego gola?
Przy takiej obronie Legii? Jeden gol? Kuba Rzezniczak lubi to. RED BULL LIEPZG znasz taki zespół ? Tak, ale co w zwiazku z tym? sprawdź ich ostatni wynik i kurs jaki na nich był
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
obiektywnie uwazam ze bedaca bez formy, jeszcze bez formy, bo oni sie rozkreca, bvb wykorzysta słabosci L i skonczy sie powiedzmy 0-2 + malarz zawodnik meczu. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
LYON Fekir N. (Kontuzja kolana) Grenier C. (Kontuzja stopy) Jallet C. (Kontuzja pleców) Lacazette A. (Kontuzja uda) Valbuena M. (Kontuzja mięśnia) wszystko fajnie, ale ich przeciwnika pewnie do dzis boli dupsko po tym gwałcie w zagrzebiu 1-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173 |
BTS: Porto , CSKA , Lyon WIN; Monako , Leicester BtS+ov2,5: M.City Ako : 159.90
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
LYON Fekir N. (Kontuzja kolana) Grenier C. (Kontuzja stopy) Jallet C. (Kontuzja pleców) Lacazette A. (Kontuzja uda) Valbuena M. (Kontuzja mięśnia) wszystko fajnie, ale ich przeciwnika pewnie do dzis boli dupsko po tym gwałcie w zagrzebiu 1-7  5 zawodników z podstawy leczy kontuzje Tronku  no może 4  mam na kuponach które zostały z wczoraj Lyon ale dziś tak patrzę sobie a tu na X2 jest 2.30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jakim cudem... a) ...Legia mialaby strzelic gola? b) ...Borussia mialaby strzelic tylko jednego gola?
Przy takiej obronie Legii? Jeden gol? Kuba Rzezniczak lubi to. RED BULL LIEPZG znasz taki zespół ? Tak, ale co w zwiazku z tym? sprawdź ich ostatni wynik i kurs jaki na nich był Znam, zlotowki bym nie postawil (i nie postawilem) na Borussie w tamtym meczu, ale chyba nie porownales na powaznie wlasnie druzyny, w ktora sa i beda pompowane duze hajsy, druzyny, w ktorej wszystko dobrze funkcjonuje juz kolejny sezon do druzyny, ktora nie ma wlasnego stylu, nie potrafi stworzyc sobie sytuacji strzeleckich i ktora zwyczajnie meczy bule we wszystkich meczach w tym sezonie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Ma ktos prawdopodobny sklad Dortmundu? Nie moge znalezc, a interesuje mnie fakt czy bedzie tam gral ktos, kto potrafi rozegrac akcje, bo z Lipskiem podobno biednie to wygladalo. Kagawa, Goetze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wiem że porównanie nie na miejscu ale już mi się nie chce słuchać głosu tych wszystkich jaki to będzie wpierdol może będzie może nie będzie zobaczymy trzeba wierzyć hejterzy niech hejtują a janusze kibicują !
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|