|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
masakra jaka tu radość panuje po porażce Legii  mylisz sie bo mysle ze sporo ludzi zyczy mimo wszystko Legii jak najlepiej ale kurwa bez przesady zeby chlopy ktore zarabiaja iles tam srednich krajwych odpierdalali taka recydywe -- powinien byc wpierdol i to tak konkretny zeby na kolejny mecz wyszli juniorzy ktorym sie chce grac w pilke i ktorzy po takiej porazce wychodziliby z zaczerwionymi ryjami od wstydu a nie kurwa na balety z garscia zelu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaga potwierdzasz że pacyfek zrobiłby remis dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Biczu mi bardzo szkoda Legii, takiego gang bangu sie nie spodziewalem. Na innym forum widzialem, ze ktos zagral -5 bodajze po kursie 34.
Po tym co dzis widzialem w wykonaniu Sportingu to jeszcze w meczu z nimi bedzie mozna sympatyczne kursy wylapac, bo Legia lepsza nie bedzie. A jak bedzie, to niewiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mioduski ze studia nie spier.. twardo odp na pytania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga potwierdzasz że pacyfek zrobiłby remis dzisiaj? bezapelacjnie do samego konca mojego lub jej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Inzaghi dobry wpis nie można tak grac zarabiając 100 koła
bo to jest kryminał
pisałem swój trener z juniorów,własne chłopaki
po co ten cały cyrk
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
masakra jaka tu radość panuje po porażce Legii  mylisz sie bo mysle ze sporo ludzi zyczy mimo wszystko Legii jak najlepiej ale kurwa bez przesady zeby chlopy ktore zarabiaja iles tam srednich krajwych odpierdalali taka recydywe -- powinien byc wpierdol i to tak konkretny zeby na kolejny mecz wyszli juniorzy ktorym sie chce grac w pilke i ktorzy po takiej porazce wychodziliby z zaczerwionymi ryjami od wstydu a nie kurwa na balety z garscia zelu ... o to chodzi, kto widział młodych dzisiaj przegrali 2-0 ale walczyli, nie ustepowali, mieli setki, ambicja, a seniorzy to dno dna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jaga potwierdzasz że pacyfek zrobiłby remis dzisiaj? bezapelacjnie do samego konca mojego lub jej  zawstydzony dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
spokojnie Panowie ten wpierdol był pewny każdy może prawda krytykować , a prawda jest taka że nasza klubowa piłka jest jak z 19 wieku w stosunku do najlepszych ... , smudowe jest tylko ten ciągły pojazd, przegrali i huj ,na co drążyć temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobrowski jest zajebisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
hejterzy plujcie macie swoje pięć minut zadajcie sobie tylko jedno pytanie gdzie gra drużyna z twojego Miasta ?  Pozdrawiam Czytała Krystyna Czubówna Zamilcz  Drużyna z Twojego miasta gra w LM a Ty na forum siedzisz zamiast kibicować na stadionie  Kibic number one 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
hejterzy plujcie macie swoje pięć minut zadajcie sobie tylko jedno pytanie gdzie gra drużyna z twojego Miasta ?  Pozdrawiam Czytała Krystyna Czubówna biczu nie gniewaj sie to tylko zarty ja w przeciwienstwie do innych wiem juz dawno w jakim miejscu jest nasza klubowa pilka i co reprezentuje soba nasza liga jak pocieszy cie to Jadzia dostala by dyszke na lajcie wiecej luzu pisalem przez ostatnie dni ze handicap to promocja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
hejterzy plujcie macie swoje pięć minut zadajcie sobie tylko jedno pytanie gdzie gra drużyna z twojego Miasta ?  Pozdrawiam Czytała Krystyna Czubówna Zamilcz  Drużyna z Twojego miasta gra w LM a Ty na forum siedzisz zamiast kibicować na stadionie  Kibic number one  ty za to jesteś kibic pełną gembo wpadasz tylko żeby powalić konia jak Legia przegrywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Będą na jakims kanale skróty LM?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
trzeba było zastawiać cały dobytek przeciwko Legii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445 |
hejterzy plujcie macie swoje pięć minut zadajcie sobie tylko jedno pytanie gdzie gra drużyna z twojego Miasta ?  Pozdrawiam Czytała Krystyna Czubówna Zamilcz  Drużyna z Twojego miasta gra w LM a Ty na forum siedzisz zamiast kibicować na stadionie  Kibic number one  ty za to jesteś kibic pełną gembo wpadasz tylko żeby powalić konia jak Legia przegrywa Mam ciekawsze zajęcia niż siedzenie tak jak Ty 24/h na quasi  Co by nie mówić, Legia da zwrobic w tej edycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Wszyscy na letkim plusie  Przeważnie jestem na "letkim plusie", ale dzisiaj nieskromnie powiem, że plus jest zauważalny  Może dlatego, że nie grałem nic z Legii? I los się w nagrodę uśmiechnął? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Będą na jakims kanale skróty LM?  pacyfek czyń honory
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
trzeba było zastawiać cały dobytek przeciwko Legii  40 procent ładna lokata
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|