Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 63 z 177 1 2 61 62 63 64 65 176 177
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
szkoda, że nie doszło do sprawdzenia, czy tablica świetlna na stadionie obsługuje dwucyfrówki smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Originally Posted by jackm
slyszeliscie ze na stadionie po rozrubie zatrzymano jedna osobe, ktora uciekala ze skrecona noga.... no po chuj fest..

w radio gadali ze policaje zdolali zatrzymac jednego kibica bo uciekal i skoczyl na samochod i zlamal noge

swoja droga calkiem skuteczni sa:) niemalze jak staruszke ze szczypiorkiem zatrzymac

jak znam zycie to nie chcieli nikogo zatrzymywac bo po co sie narazac

pilkarze i kibice godnie przywitali sie z LM:)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
zreszta teraz trzeba znalezc jakis dym zeby te ostrrzezenia w niemieckich gazetach uwiarygodnic

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
"cieszymy się, że zeszliśmy z boiska bez kontuzji, to dla nas duża wartość przed kluczowym meczem z Zagłębiem Lubin. Do tego odpoczął Nikolić, więc o wynik meczu z Miedziowymi jestem spokojny". smile

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
"trzeba pochwalić chłopaków za trzeci i piąty kwadrans meczu, w którym nie stracili bramki. Dobra robota!"
hasi smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
ta, to pewnie Janusze ze wsi sie tak zachowywali

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Niektórzy z nas oglądają mecz z komentarzem Darka Szpakowskiego. Jeszcze gdzieś tak do pięćdziesiątej minuty co jakiś czas pojawiało się nieco wyzywające "trzeba poszukać swojej szansy", teraz - co zrozumiałe - komentuje tak emocjonująco jak repasaże o finał B dwójki bez sternika na dystansie pięciu kilometrów.

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by mazinho
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!

naprawde ty na serio to piszesz? chlopie nie ma szans nawet na 3 miejsce z taka gra beda same wpierdole i jak sie porzadnie zamuruja to moze handicap under 20 wejdzie w co watpie smile

Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
Originally Posted by mazinho
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!


laugh laugh laugh

zejdź na ziemię

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by mazinho
Panowie teraz tak serio pytam


laugh grin

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Thomas Mueller powiedział kiedyś, że w Bayernie ciężej gra się gierki treningowe niż mecze. Co powiedziałby dziś, gdyby grał w Borussii?

a) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs dzieci piłkarzy

b) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs małżonki piłkarzy

c) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs dziadkowie piłkarzy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Mnie wystarczył wczoraj skrót Sportingu, żeby stwierdzić, że Portugalczycy Legię rozklepią tak samo srogo jak BVB. Niestety frown

Szalom piwo

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by quincy
Mnie wystarczył wczoraj skrót Sportingu, żeby stwierdzić, że Portugalczycy Legię rozklepią tak samo srogo jak BVB. Niestety frown

Szalom piwo

o Realu nie wspominajmy smile bo az mi sie slabo robi

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dobrze ze nie bylo reusa i kagawy wczoraj smile

Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
Originally Posted by kaziu144
BTS: Porto kasa , CSKA kasa , Lyon dol
WIN; Monako kasa , Leicester kasa
BtS+ov2,5: M.City dol
Ako : 159.90

Malo brakowalo smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
I jeszcze po meczu rozbrajający tekst Piszcza. Coś w stylu: "Trener nas uczulał, że w Legii są bardzo duże przestrzenie pomiędzy liniami. Kazał nam grać na nasze dwie 10-tki. No i zdało to egzamin".

Ano zdało. Wchodzili sobie środeczkiem swobodnie.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by mazinho
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!

fantastyczny joke piwo grin .kilku nawet łykneło

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Zimon
Sensei a o co był zakład?

ov/un 2.5 w meczu naszych w astanie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by forty
Originally Posted by mazinho
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!

fantastyczny joke piwo grin .kilku nawet łykneło

ja tego nie łyknołem, beke mazinho toczy, a moze ktos jakis szaleniec podeprze jego wizje laugh

Strona 63 z 177 1 2 61 62 63 64 65 176 177

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, betowiec, Sensei, poozon, latajaca_holenderka), 2,966 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,403
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1