|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
szkoda, że nie doszło do sprawdzenia, czy tablica świetlna na stadionie obsługuje dwucyfrówki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
slyszeliscie ze na stadionie po rozrubie zatrzymano jedna osobe, ktora uciekala ze skrecona noga.... no po chuj fest.. w radio gadali ze policaje zdolali zatrzymac jednego kibica bo uciekal i skoczyl na samochod i zlamal noge swoja droga calkiem skuteczni sa:) niemalze jak staruszke ze szczypiorkiem zatrzymac jak znam zycie to nie chcieli nikogo zatrzymywac bo po co sie narazac pilkarze i kibice godnie przywitali sie z LM:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
zreszta teraz trzeba znalezc jakis dym zeby te ostrrzezenia w niemieckich gazetach uwiarygodnic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
"cieszymy się, że zeszliśmy z boiska bez kontuzji, to dla nas duża wartość przed kluczowym meczem z Zagłębiem Lubin. Do tego odpoczął Nikolić, więc o wynik meczu z Miedziowymi jestem spokojny". 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
"trzeba pochwalić chłopaków za trzeci i piąty kwadrans meczu, w którym nie stracili bramki. Dobra robota!" hasi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
ta, to pewnie Janusze ze wsi sie tak zachowywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Niektórzy z nas oglądają mecz z komentarzem Darka Szpakowskiego. Jeszcze gdzieś tak do pięćdziesiątej minuty co jakiś czas pojawiało się nieco wyzywające "trzeba poszukać swojej szansy", teraz - co zrozumiałe - komentuje tak emocjonująco jak repasaże o finał B dwójki bez sternika na dystansie pięciu kilometrów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport! naprawde ty na serio to piszesz? chlopie nie ma szans nawet na 3 miejsce z taka gra beda same wpierdole i jak sie porzadnie zamuruja to moze handicap under 20 wejdzie w co watpie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2016
Posty: 493 |
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport! zejdź na ziemię
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Panowie teraz tak serio pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Thomas Mueller powiedział kiedyś, że w Bayernie ciężej gra się gierki treningowe niż mecze. Co powiedziałby dziś, gdyby grał w Borussii?
a) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs dzieci piłkarzy
b) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs małżonki piłkarzy
c) że w Niemczech ciężej gra się mecze piłkarze vs dziadkowie piłkarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mnie wystarczył wczoraj skrót Sportingu, żeby stwierdzić, że Portugalczycy Legię rozklepią tak samo srogo jak BVB. Niestety  Szalom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Mnie wystarczył wczoraj skrót Sportingu, żeby stwierdzić, że Portugalczycy Legię rozklepią tak samo srogo jak BVB. Niestety  Szalom  o Realu nie wspominajmy  bo az mi sie slabo robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobrze ze nie bylo reusa i kagawy wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2013
Posty: 173 |
BTS: Porto  , CSKA  , Lyon WIN; Monako  , Leicester BtS+ov2,5: M.City Ako : 159.90 Malo brakowalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
I jeszcze po meczu rozbrajający tekst Piszcza. Coś w stylu: "Trener nas uczulał, że w Legii są bardzo duże przestrzenie pomiędzy liniami. Kazał nam grać na nasze dwie 10-tki. No i zdało to egzamin".
Ano zdało. Wchodzili sobie środeczkiem swobodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport! fantastyczny joke  .kilku nawet łykneło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Sensei a o co był zakład? ov/un 2.5 w meczu naszych w astanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Panowie teraz tak serio pytam. Jakie będą dla nas korzystne wyniki w innych meczach w kontekście awansu Legii do kolejnej rundy? Lepiej chyba kibicować Borussi, aby wygrała x2 z Realem i my musimy skupic sie maksymalnie na Sportingu i ugrać coś na Realu? Bo jakos nie widzę innej mozliwosci po porażce 0:6, bo w Dortmundzie tych strat raczej nie odrobimy. Jedno jest pewne, trzeba walczyc i zapierd...Nie wszystko stracone, to tylko sport! fantastyczny joke  .kilku nawet łykneło ja tego nie łyknołem, beke mazinho toczy, a moze ktos jakis szaleniec podeprze jego wizje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|