|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
witam sprawa nietypowa nawet dziwna kidys mialem zajebisty programik zrobiony w exelu pozwalal on rozkladac mecze na rozen kupony i na dole pisal ile mam do wyejcia przy 1 bledzie przy 2 i przy 3 i sobie morzna bylo tka mecze przestawiac i kombinowac by najlepsza opcja wyszla dzis chcial bym odzyyskac ten program ale za cholere nie wiem jak sie nazywal czy ma ktos morze jaksi podbny program albo wie o ktry mi chodzi nie jest to program trefik powiem byl bym bardzo wdzeczny za informacije nawet gotow zaplacic pare zlotych za otrzymanie tego porgramu pozdrawiam i czekam na wasze odpwoedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691 |
Zamiast tracić pieniądze na bukmacherke lepiej słownik sobie kup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Zamiast tracić pieniądze na bukmacherke lepiej słownik sobie kup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> * bukmacherkęJeśli już kogoś pouczasz to sam pisz poprawnie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502 |
http://wlagol.webas.pl/w/k/opis.htmByc moze chodzi Ci o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
to nie te ale dziek iza pomoc / igor w sprawach ortografi i gramatyki zapraszam na inne forum zajmij sie dobrym typowaniem zamias nabijaniem sobie postow glupimi uwagami pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
I to jest jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez grających - niewłaściwy rozpis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940 |
maciek a posadasz jakis dobry rozpis <walsciwy>?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 5 |
może chodzi Ci o Przyspieszacz z tej stronki http://www.kwiesiu.prv.pl/ ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka