Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#676186 29/09/2006 10:47
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
witam
sprawa nietypowa nawet dziwna kidys mialem zajebisty programik zrobiony w exelu pozwalal on rozkladac mecze na rozen kupony i na dole pisal ile mam do wyejcia przy 1 bledzie przy 2 i przy 3 i sobie morzna bylo tka mecze przestawiac i kombinowac by najlepsza opcja wyszla
dzis chcial bym odzyyskac ten program ale za cholere nie wiem jak sie nazywal czy ma ktos morze jaksi podbny program albo wie o ktry mi chodzi nie jest to program trefik powiem byl bym bardzo wdzeczny za informacije nawet gotow zaplacic pare zlotych za otrzymanie tego porgramu pozdrawiam i czekam na wasze odpwoedzi

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Zamiast tracić pieniądze na bukmacherke lepiej słownik sobie kup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759

Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Quote
Zamiast tracić pieniądze na bukmacherke lepiej słownik sobie kup <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

*bukmacherkę

Jeśli już kogoś pouczasz to sam pisz poprawnie.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 502
http://wlagol.webas.pl/w/k/opis.htm

Byc moze chodzi Ci o to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
to nie te ale dziek iza pomoc / igor w sprawach ortografi i gramatyki zapraszam na inne forum zajmij sie dobrym typowaniem zamias nabijaniem sobie postow glupimi uwagami pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
I to jest jeden z najczęstszych błędów popełnianych przez grających - niewłaściwy rozpis.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 940
maciek a posadasz jakis dobry rozpis <walsciwy>?

Dołączył: May 2006
Posty: 5
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 5
może chodzi Ci o Przyspieszacz z tej stronki http://www.kwiesiu.prv.pl/ ?


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Sensei, burbon, forty, betowiec, aker, Lukasz111, alfa, latajaca_holenderka, Akhu, 11kera11), 2,675 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1