|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
Relaks. Ja też nieraz pisałem coś w tym temacie co potrzeba.
Najeazniejsza ogólnie kwestia jest to czy konkretne firmy poblokowac możliwość grania na nazwijmy to starych kontach. Jeśli nie lub jeśli nie zrobia tego najwazniejsze to w sumie cała ta ustawę można mieć głęboko.
Jak ja kierwa nie cierpie pisać z telefonu
Z drugiej strony jest sporo też firm które to olewa w tych restrykcyjnych państwach więc wybor nadal pozostanie spory
A dla osób ktore grają na poważnie nie sądzę by te nowe stare zmiany cos zmienily
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,785 Likes: 12 |
I na dzień dzisiejszy jestem pewny że jeśli dany bukmacher lub kasyno sam nie zablokuje konta że względu na tą kolejna niby mega ustawę to pisdy mogą sobie blokować wszystko a na koncie i tak się da grać i wypłacać normalnie.
Robilem to . Żadna firma nie stworzyła problemów najmniejszych a było ich ok dziesięciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 366 |
Nie ma w Europie kraju gdzie ludzie nie graliby u bukmacherów bez licencji. Najlepiej jest w Danii, gdzie szara strefa to poniżej 10%. W takich krajach jak Włochy czy Francja czy Hiszpania to nadal +20%. W Polsce 90%.
Jedyna szansa dla polskiego rządu aby realnie zminimalizować szarą strefę to nie blokada stron a płatności. Jeśli jakimś cudem zmuszą Skrill, Neteller, PayPal itd do zablokowania możliwości depozytów, wypłat hazardowych to wtedy byłby realny problem. Na tą chwilę na to się nie zanosi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Co do kwestii blokowania stron po nowej ustawie.. rząd tylko udowodnił że są jednymi z większych kretynów legislacyjnych w historii. Jeśli ploty od jednego z większych ISP się potwierdzą, to nie będziecie potrzebować nawet VPN 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Co do kwestii blokowania stron po nowej ustawie.. rząd tylko udowodnił że są jednymi z większych kretynów legislacyjnych w historii. Jeśli ploty od jednego z większych ISP się potwierdzą, to nie będziecie potrzebować nawet VPN  heh,kretyni.A ty byś graczom ręce poobcinał?Moze tak zaplanowali,cale szczescie .ze tego Ty nie robisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jasne forty, oni wszystko planują. Potrzebują kasy na gwałt, a tu znów chuj z tego wyjdzie, bo blokowanie to będzie jakiś śmiech omijalny w 20 sekund.
Sporo ludzi z różnych branż przekonało się jak myślące są dzisiejsze rządy i poprzednie. W skrócie - debile nie mający pojęcia nad czym pracują, ludzie z komisjach kompletnie nie związani z tematem ani nim zainteresowani.
Jakbym ja to planował to bym tych lachociągów kiszczakowych wypierdolił na śmietnik i zakazał sprawowania jakichkolwiek funkcji publicznych, a do rządów wprowadził kilkunastu EKSPERTÓW, zarabiających GIGANTYCZNE pieniądze. Tylko wtedy byłoby wiadome, że wiedzą co robią. Banda komunistycznych dziadków próbuje cenzurować internet - komizm. Tutaj trzeba Bareje wskrzesić. Pozdrawiam serdecznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Jak po dziurawej ustawie bankowej, dziurawych projektach handlowego oni nie są kretynami legislacyjnymi to nie wiem kogo tak mogę określać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Zostaje przy swoim zdaniu,dobrze ze Ciebie tam nie.Mam nadzieje ze nikogo tam nie ma z Bialegostoku,bo tu widze Lenin wiecznie żywy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Wnioskujesz, że Lenin wiecznie żywy bo narzekam na wydawanie kilkudziesięciu milionów na nieskuteczne blokowanie stron - tzn. wyrzucenie kilkudziesięciu milionów do śmietnika? Tak? Nie lepiej było zostawić to w spokoju i nie wydawać tej kasy? Aaaaaa, sorry, jakaś firma a'la comarch zapewne dostała wykonawstwo w pewnych obszarach tego tematu. A tam udziałowcem jest pociotek jakiegoś rządowego no i wiesz.. Polska.  Jest jeden taki z Białegostoku, straszny cwel i idiota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Niektórzy ludzie byliby w stanie zrobić przyjemnością laskę politykom jednocześnie będąc gwałconym tylko dlatego, że teoretycznie łączą was poglądy. Cokolwiek by nie robili to będą wybielani.
Ja trochę odbijam w inne rejony i potrafię stwierdzić że chłop którego teoretycznie popierałem jest PAJACEM, czyt. winniczkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Prowadzisz jakis ziemniaczaną kolekture,że tak gardłujesz,przeciwko tu wszystkim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Nie wiem, ja tylko punktuje debilizm. Koniec tematu, logujmy się do zagranicznych imperialistycznych bukmacherów i przegrywamy tam majątki. Nie ma co tracić czasu  jebać krajowych buków!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Punktowanie debilizmow jest jak najbardziej wskazane,ale trzeba miec jeszcze wyczucie miejsca i czasu.A tego Tobie zabraklo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Czego zabrakło, punktowanie idiotyzmu rządu i radość że gówno wyjdzie z kolejnego zamknięcia rynku to coś złego na forum bukmacherskim? Opanuj się.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Ty sie opanuj,bo jeszcze tego nie uchwalono.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
To chyba najmniejszy problem, sprzeciwu też brak. Lotto w ekstraklasie klepnięte, ustawa to formalność bo już procedowana.
Oby organy unijne wyjebały laskę na nich i nie przeszło nawet ratyfikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
"Ratyfikacji" powiadasz ?  No i sam potwierdziłeś, że forty dobrze prawi jaki Ty kurwa kompetentny jesteś w tym temacie i nie tylko w tym ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
Już naprawdę nie miałeś się do czego dopierdolić, więc musiałeś do głupiego błędu gdzie wiele razy w postach na ten temat piszę o notyfikacji. No ale okej 0-1 dla Ciebie. Ważne, że rządowe pieski są kompetentne - blokowanie dnsów stron hazardowych, bójcie się!  I oni biorą za to pieniądze.. no kurwa  1-5, dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Ty dalej swoje,nie myslałeś o zmianie obuwia?np na klapki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2013
Posty: 1,461 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|