|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
szczerze to w zyciu jeszcze malpki nie kupilem
a likwidacja bylaby kolejnym idiotycznym posunieciem... bo zamiast 0.2 to kazdy kupi 0.5 ...a jak nie stac to kupi 0.5 z przemytu
niech lepiej edukuja zeby whiskacza lub burbona pic, kulturalne ludzie to pijaja, nie awanturujo sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
jak połowy Teodorze ?  Wróciłem rano. Chujnia z grzybnią nawet nie ma co opisywać. i nie będzie torbucika na obiad, tylko mielone..  Nie no na obiad to zawsze jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
szczerze to w zyciu jeszcze malpki nie kupilem a to błąd! bo małpki nie sa podrabiane. a z 40% połowek w sklepach to chrzczone podróby...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Panie ja wodke to od wielkiego dzwonu pijam, a jak juz pijam (i mam wplyw na zakup) to tylko wyborowa z zyta
no czasem jeszcze finlandia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
szczerze to w zyciu jeszcze malpki nie kupilem
a likwidacja bylaby kolejnym idiotycznym posunieciem... bo zamiast 0.2 to kazdy kupi 0.5 ...a jak nie stac to kupi 0.5 z przemytu
niech lepiej edukuja zeby whiskacza lub burbona pic, kulturalne ludzie to pijaja, nie awanturujo sie wiskacze i burbony to swinstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
widzisz forty? nie pijasz i juz zaczynasz awanture i zarzucasz ze swinstwo pijam  tak wlasnie po wodce sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Z żadnego żyta! tylko wódka z kartofla!! Luksusowa!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
widzisz forty? nie pijasz i juz zaczynasz awanture i zarzucasz ze swinstwo pijam  tak wlasnie po wodce sie dzieje daj spokoj, nic dzis nie piłem jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Z żadnego żyta! tylko wódka z kartofla!! Luksusowa! napoj z podgnitych pyr zle wplywa na moja glowe, a po zycie zadnego bolu..wiec ja jednak zyto  luksusowa to sie pijalo ale w LO jak jeszcze byla ta 50%
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,308 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,308 Likes: 3 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem a jak ma na imię Twój syn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem a jak ma na imię Twój syn? Krzesimir 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem a jak ma na imię Twój syn? Alan Miłosz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Global under 1.5 gola ft @1.61 za cwiartke, liczylem na lamanca ale to czerwo, nie ma szans, sie skonczy 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
a tak z innej trochę beczki - OT taki..
jak dzisiaj na gumie, ekipa Pottera w starciu z Pekingiem, nie strzeli gola, to będę mocno zawiedziony..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Lefty ma propozycję nowego kontraktu. Ma zarabiać więcej niż 15 melonów ojro za rok. Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,308 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,308 Likes: 3 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem a jak ma na imię Twój syn? Krzesimir  nie jest znowu takie najgorsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja mam corke wiec to byl zart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Teodor poważam takie imię
nie jakieś uklepane Darek,Arek czy Marek
za Brajana czy Dzesika to powinni wsadzać do celi na 2 miesiące rodziców razem z Trynkiewiczem i Błaszczakiem a jak ma na imię Twój syn? Krzesimir  nie jest znowu takie najgorsze  ale dla corki?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|