Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 93 z 109 1 2 91 92 93 94 95 108 109
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.
a np gazu uzyli ci peoudo odwazni co w kominiarki sie poubierali. a co zlego sie stalo? juz ci mowie, otoz zasady co do organizowania takich imprez sa znane przed impreza, regulamin mowi jasno, mozliwe kary tez sa znane, to nie pierwszy raz kiedy zadymierze z legii pokazuja na co ich stac i zadnych wnioskow nie wyciagneli, szkoda ze zamkniety stadion ale mozna podziekowac tym debilom w kominiarkach.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

a co ty debilom bedziesz tlumaczyl na pedałenie mowia ze spiewali o zydach i kazdy kibic to bandyta to tumany lykaja jak cieple kluski

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
powiem tak Teo będąc tam wewnątrz - kiedy Żyleta skandowała Nute nute ( czy jakoś tak ) to np obok mnie paru się darło - wyraźnie to słyszałem...jude, jude!!! niestety tak było i gdzieś w dowolnym innym miejscu, mógł siedzieć posrany po pachy oberwaniec z pipy i słyszeć to samo...
brak organizacji..np na telebimie powinny się pojawiać napisy..jak w karaoke grin

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

Jak jedziesz samochodem i masz pusto z każdej strony ale masz linię ciągłą, ale mimo to wyprzedzasz i łapie Cię policja - dostajesz mandat, a nikogo nie zabiłeś, nie potrąciłeś i w zasadzie to nawet nikt Cię nie widział. Tylko to nie zmienia faktu, że przepisy złamałeś i ewentualnie możesz liczyć na dobry dzień placka w mundurze i może Ci się upiecze, a tu wszystko na żywo, a co gorsza typy które to zrobiły to zrobiły to celowo doskonale wiedząc co grozi ich "ukochanemu" klubowi.
Brak zdrowego rozsądku, zwykłe celowe ukierunkowane na szkodę dla klubu działanie.
Zdziwiony jestem, że ich bronisz.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590
Likes: 10
Będą się odwoływać, ale już nie pamiętam kiedy odwołanie coś dało.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jeszcze jedno, nie życzyłem ani nie życzę Legi zamknięcia stadionu zwłaszcza na taki mecz, ale w pierwszej kolejności żal mi samego klubu i normalnych kibiców, ot choćby takich jak Ty, którzy kibicują drużynie, a na taki mecz chcą zabrać syna.
Kwestia tylko, że to chyba nie uefa jest chujowa, tylko typy z jednego sektora.
Ja wiem, że jest sporo ludzi którzy uważają, że reszta stadionu to janusze, a tylko oni są najważniejsi i resztę mają w dupie, tylko to chyba tak nie powinno działać, a już na pewno garstka ludzi nie powinna decydować o tym czy pozostali chętni będą mogli zobaczyć mecz czy nie. Decydować dlatego, że oni doskonale wiedzieli jak to się skończy i teraz pewnie są z tego dumni, i to jest tragicznie śmieszne.


Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
odpowiedzialnosc zbiorowa na takiej masowej imprezie jak mecz piłkarski, była jest i bedzie.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Originally Posted by burbon
wyłowione gdzieś z sieci...

Coś ty cipo zrobiła, niech cię ogarnie kiła !

preeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeecz

[Linked Image]
teraz w qc tenis zegarek co 5 post bedzie to wrzucal wink

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

a co ty debilom bedziesz tlumaczyl na pedałenie mowia ze spiewali o zydach i kazdy kibic to bandyta to tumany lykaja jak cieple kluski
"tłumy łykają" laugh i kto tu jest debilem? wszyscy widzieli co tam się działo, nie ma co zakłamywać rzeczywistości.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by burbon
nie pracuję przypadkiem...


gamoniem...? nie rozumiem co to znaczy...

czy Ty przypadkiem nie "bijesz piany" ??

w sumie moze i jest tej piany troche,ale myslalem ze pozostale dzialy tu tez ogarniasz,i zlapiesz kontekst

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by forty
Originally Posted by burbon
nie pracuję przypadkiem...


gamoniem...? nie rozumiem co to znaczy...

czy Ty przypadkiem nie "bijesz piany" ??

w sumie moze i jest tej piany troche,ale myslalem ze pozostale dzialy tu tez ogarniasz,i zlapiesz kontekst

generalnie to w pierwszym odruchu złapałem, tylko potem zacząłem szukać "słomki do oka " qc tylko czytam, ale boję się coś tam skrobnąć piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,782
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by forty
Originally Posted by burbon
nie pracuję przypadkiem...


gamoniem...? nie rozumiem co to znaczy...

czy Ty przypadkiem nie "bijesz piany" ??

w sumie moze i jest tej piany troche,ale myslalem ze pozostale dzialy tu tez ogarniasz,i zlapiesz kontekst

generalnie to w pierwszym odruchu złapałem, tylko potem zacząłem szukać "słomki do oka " qc tylko czytam, ale boję się coś tam skrobnąć piwo

qc polityka...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
a tam się nie waż nawet

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Red Rock City-knajpka w lublinie ,zeberka najlepsze jakie w zyciu jadlem,kto tam będzie koniecznie,(taki Biczu to powinien raz w tygodniu tam jadac)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

Jak jedziesz samochodem i masz pusto z każdej strony ale masz linię ciągłą, ale mimo to wyprzedzasz i łapie Cię policja - dostajesz mandat, a nikogo nie zabiłeś, nie potrąciłeś i w zasadzie to nawet nikt Cię nie widział. Tylko to nie zmienia faktu, że przepisy złamałeś i ewentualnie możesz liczyć na dobry dzień placka w mundurze i może Ci się upiecze, a tu wszystko na żywo, a co gorsza typy które to zrobiły to zrobiły to celowo doskonale wiedząc co grozi ich "ukochanemu" klubowi.
Brak zdrowego rozsądku, zwykłe celowe ukierunkowane na szkodę dla klubu działanie.
Zdziwiony jestem, że ich bronisz.
Biszop nikogo nie bronię. Wszyscy wiedzą o co w tej zabawie chodzi. Uważam tylko, że kara jest nie współmierna do przewinienia. Można było przyłożyć wielką karę finansową i po sprawie.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Za tę zabawe,ktos musi zaplacic

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
http://weszlo.com/2016/09/29/stanowski-po-karze-dla-legii-pelzajaca-katastrofa/

To sobie przeczytaj TEO. I wez gleboko do serca, bo tam jest 100% prawdy.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by iti
http://weszlo.com/2016/09/29/stanowski-po-karze-dla-legii-pelzajaca-katastrofa/

To sobie przeczytaj TEO. I wez gleboko do serca, bo tam jest 100% prawdy.

Stano, dobrze ogarnął,niestety na stadionach u nas rządzą jelopy co znaja 30 slow,a z tych 30 to 20 odmiennik kurwy,a kazdy co zna minimum 31 -to gamon, albo pracuje w wyborczej

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by TEO
Widać, że część z Was mecze ogląda tylko w TV. Co tam się takiego zdarzyło? Zamordowali kogoś? Jacyś ranni byli? Parę rac odpalono, kilkadziesiąt osób przebiegło się po trybunach, nikomu nic się nie stało. A tak do wiadomości stadion został zamknięty za niby rasistowskie przyśpiewki. Afera kurwa jakby ktoś zginął.

Jak jedziesz samochodem i masz pusto z każdej strony ale masz linię ciągłą, ale mimo to wyprzedzasz i łapie Cię policja - dostajesz mandat, a nikogo nie zabiłeś, nie potrąciłeś i w zasadzie to nawet nikt Cię nie widział. Tylko to nie zmienia faktu, że przepisy złamałeś i ewentualnie możesz liczyć na dobry dzień placka w mundurze i może Ci się upiecze, a tu wszystko na żywo, a co gorsza typy które to zrobiły to zrobiły to celowo doskonale wiedząc co grozi ich "ukochanemu" klubowi.
Brak zdrowego rozsądku, zwykłe celowe ukierunkowane na szkodę dla klubu działanie.
Zdziwiony jestem, że ich bronisz.
Biszop nikogo nie bronię. Wszyscy wiedzą o co w tej zabawie chodzi. Uważam tylko, że kara jest nie współmierna do przewinienia. Można było przyłożyć wielką karę finansową i po sprawie.
kare daje sie taka zeby bolalo a nie taka zeby bylo wygodnie.

Dołączył: Sep 2016
Posty: 10
stranger
stranger
Dołączył: Sep 2016
Posty: 10
W dziale tenisowym się przywitałem i tu też wypada.

Specjalizuje się w tenisie, ale piłeczkę także obstawiam, tylko tu ograniczam się do pucharów oraz tych mocniejszych lig.

Dzisiaj postanowiłem obstawić poniższe kupony

PAOK oraz Astana dlatego, że ich przeciwnicy są osłabieni i tu mam kurs łączny: 4.72 stawkowanie 4/10

Kolejnym kuponem jest: Schalke oraz Maccabi z łącznym kursem 3.33 stawkowanie: 3/10




Strona 93 z 109 1 2 91 92 93 94 95 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,874 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1