Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 99 z 109 1 2 97 98 99 100 101 108 109
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
bamo Mainz boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
ale zmiana

i gol smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
bamo Gabala wink

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 12 min.12 minut temu

Wait what?!? FA talking with Ralf Rangnick for England job! Odds on him now at 2.00!!
Imagine a German manager for England national team!!!
7 podanych dalej 9 polubionych

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 aplauz over 1,5 FT 2,25 aplauz ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4?????kurs single

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
na rozluźnienie atmosfery, pobudza lepiej niż Fabik w bramce smile
posłuchajta barywajta [twitter.com]


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by tyks
Inter dobrym skladem wychodzi


Serio? grin

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ...

I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.

ale o czym ty wogole piszesz chlopie czy ja ci zabraniam isc na stadion ? chlopie tlumacze ci tylko ze u nas w Polsce nie bedzie nigdy takiej atmosfery jak na Barcelonie czy Realu gdzie wszyscy siedza jak w kinie czy operze i jak chcesz spokoju to niestety dla ciebie tam tego nie uswiadczysz
no i tu sie mylisz, przyklad najprostszy z mozliwych, angielskie stadiony i lata 80'. co tam sie wyprawialo a co wyprawia sie teraz... a co sie zmienilo? porządek z zadymiarzami zrobiono i sie skonczylo.


Te gajus czy jak Ci tam. Przeczytaj sobie to i wbij raz na zawsze do głowy "znawco":

Kibice zapewne odpowiedzieliby, że to już narzucanie sobie ram, czyli komercjalizacja. Coraz modniejsze obok hasła „against modern football” robi się „against modern ultras”, czy nawet „against modern hooligans”.
Jeśli chodzi o to pierwsze hasło ściśle związane z komercjalizacją, to my w naszej książce doszliśmy do wniosku, że w Polsce właściwie nie powinno zaistnieć. Ten „modern football” w Polsce dopiero raczkuje, mamy nieźle opakowaną Ekstraklasę jako produkt, ale też Ekstraklasę, gdzie de facto stadiony są puste, poza paroma miejscami, gdzie komplety i walka o bilety faktycznie mogą się zdarzyć. Z tym zaś wiąże się konkretna polityka klubów – oni nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wymianę publiki, na pozbycie się tej hardkorowej części kibiców, na przykład za pomocą wysokich cen biletów, bo nie mają ich kim zastąpić. Nawet gdyby chcieli podmienić tych „aborygenów”, bo tak określiliśmy „rdzennych mieszkańców” trybun na konsumentów, którzy będą podobni jak sympatycy na stadionach Premier League – to się nie ma prawa udać przy tym poziomie piłkarzy. W Polsce zbyt często ultrasi, czy ogólnie szerzej młyn, są jedyną rozrywką na meczu Górnika Łęczna z Podbeskidziem Bielsko-Biała, z całym szacunkiem dla zawodników z tych zespołów.

http://weszlo.com/2016/09/13/socjol...-naukowca-ktory-bada-srodowisko-kibicow/

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz

ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna.
tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,630
ale mial setkę na handi

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Mainz i powyżej 2.5 FK Qabala v Mainz
(Wynik/Suma goli) 29/09/2016 Brak 3.00 Odbędzie się

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
I pisze tu ostatni raz bo już wiele razy ten temat przerabialiśmy w temacie o kibolach w TiO. Od 8 roku życia chodzę na mecze, a mam 38 lat. Zaliczyłem jako dzieciak Arkę, Bałtyk, Lechię/Olimpię Gdańsk. Potem już jako nastolatek i dorosły facet kilkaset meczów Arki u siebie, kilkanaście wyjazdów na klub i na zgody, kilkanaście na kadrę i NIGDY powtarzam nigdy włos mi z głowy nie spadł. Jedyny przykry epizod miałem za małolata jak mi szalik skroili. Każdy raport Wam pokaże, że z sezonu na sezon na trybunach jest coraz mnie zadym i incydentów (nie licząc rac). Ale dalej widzę asy piszą jak to niebezpiecznie jest na polskich stadionach. No ręce opadają...

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz

ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna.
tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach grin

Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by Bullet
Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie.

wiesz człowieku co to jest kibicowanie swojej drużynie? to bycie z nią na dobre i na złe, czy gra dobrze czy źle.
Rozumiem że Ty chodzisz tylko na mecze Realu albo Barcelony
no chyba że Ty chodzisz na mecze oglądać tylko zadymy albo race to gratuluje

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 aplauz over 1,5 FT 2,25 aplauz ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4 single
over 2,5 FT karny zjebany

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 aplauz over 1,5 FT 2,25 aplauz ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4 single
over 2,5 FT karny zjebany

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz

ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna.
tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach grin

z tempakami nie dyskutuje bo najpierw zniza cie do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem smile

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
Originally Posted by Moro16
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20 aplauz over 1,5 FT 2,25 aplauz ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4 piwo single
over 2,5 FT karny zjebany

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,335
Likes: 3
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by aker
Originally Posted by jaga1920
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz

ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna.

tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach grin

z tempakami nie dyskutuje bo najpierw zniza cie do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem smile

i to jest merytoryczna rozmowa na poziomie z argumentami
bravo dla ciebie JETEM aplauz

Strona 99 z 109 1 2 97 98 99 100 101 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei), 1,665 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,808
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1