|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
bamo Mainz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
ale zmiana i gol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
bamo Gabala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 12 min.12 minut temu
Wait what?!? FA talking with Ralf Rangnick for England job! Odds on him now at 2.00!! Imagine a German manager for England national team!!! 7 podanych dalej 9 polubionych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
ISMAILY SC pierwszy tor 2,20  over 1,5 FT 2,25  ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4?????kurs single
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
na rozluźnienie atmosfery, pobudza lepiej niż Fabik w bramce posłuchajta barywajta [ twitter.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Inter dobrym skladem wychodzi Serio? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ... I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami. ale o czym ty wogole piszesz chlopie czy ja ci zabraniam isc na stadion ? chlopie tlumacze ci tylko ze u nas w Polsce nie bedzie nigdy takiej atmosfery jak na Barcelonie czy Realu gdzie wszyscy siedza jak w kinie czy operze i jak chcesz spokoju to niestety dla ciebie tam tego nie uswiadczysz no i tu sie mylisz, przyklad najprostszy z mozliwych, angielskie stadiony i lata 80'. co tam sie wyprawialo a co wyprawia sie teraz... a co sie zmienilo? porządek z zadymiarzami zrobiono i sie skonczylo. Te gajus czy jak Ci tam. Przeczytaj sobie to i wbij raz na zawsze do głowy "znawco": Kibice zapewne odpowiedzieliby, że to już narzucanie sobie ram, czyli komercjalizacja. Coraz modniejsze obok hasła „against modern football” robi się „against modern ultras”, czy nawet „against modern hooligans”. Jeśli chodzi o to pierwsze hasło ściśle związane z komercjalizacją, to my w naszej książce doszliśmy do wniosku, że w Polsce właściwie nie powinno zaistnieć. Ten „modern football” w Polsce dopiero raczkuje, mamy nieźle opakowaną Ekstraklasę jako produkt, ale też Ekstraklasę, gdzie de facto stadiony są puste, poza paroma miejscami, gdzie komplety i walka o bilety faktycznie mogą się zdarzyć. Z tym zaś wiąże się konkretna polityka klubów – oni nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek wymianę publiki, na pozbycie się tej hardkorowej części kibiców, na przykład za pomocą wysokich cen biletów, bo nie mają ich kim zastąpić. Nawet gdyby chcieli podmienić tych „aborygenów”, bo tak określiliśmy „rdzennych mieszkańców” trybun na konsumentów, którzy będą podobni jak sympatycy na stadionach Premier League – to się nie ma prawa udać przy tym poziomie piłkarzy. W Polsce zbyt często ultrasi, czy ogólnie szerzej młyn, są jedyną rozrywką na meczu Górnika Łęczna z Podbeskidziem Bielsko-Biała, z całym szacunkiem dla zawodników z tych zespołów.http://weszlo.com/2016/09/13/socjol...-naukowca-ktory-bada-srodowisko-kibicow/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna. tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Mainz i powyżej 2.5 FK Qabala v Mainz (Wynik/Suma goli) 29/09/2016 Brak 3.00 Odbędzie się
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
I pisze tu ostatni raz bo już wiele razy ten temat przerabialiśmy w temacie o kibolach w TiO. Od 8 roku życia chodzę na mecze, a mam 38 lat. Zaliczyłem jako dzieciak Arkę, Bałtyk, Lechię/Olimpię Gdańsk. Potem już jako nastolatek i dorosły facet kilkaset meczów Arki u siebie, kilkanaście wyjazdów na klub i na zgody, kilkanaście na kadrę i NIGDY powtarzam nigdy włos mi z głowy nie spadł. Jedyny przykry epizod miałem za małolata jak mi szalik skroili. Każdy raport Wam pokaże, że z sezonu na sezon na trybunach jest coraz mnie zadym i incydentów (nie licząc rac). Ale dalej widzę asy piszą jak to niebezpiecznie jest na polskich stadionach. No ręce opadają...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna. tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach  Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Nie no sorry. Ruch gra taką tiki=takę, że faktycznie tylko popatrzeć na popisy Lipskiego ala Zidane, Mazka ala Bale czy Visnakovsa ala Neymara chodzisz popatrzeć. Zaiste "aktorzy" widowisk na Cichej to klasa sama w sobie. wiesz człowieku co to jest kibicowanie swojej drużynie? to bycie z nią na dobre i na złe, czy gra dobrze czy źle. Rozumiem że Ty chodzisz tylko na mecze Realu albo Barcelony no chyba że Ty chodzisz na mecze oglądać tylko zadymy albo race to gratuluje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20  over 1,5 FT 2,25  ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4 single over 2,5 FT karny zjebany
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20  over 1,5 FT 2,25  ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4 single over 2,5 FT karny zjebany
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna. tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach  z tempakami nie dyskutuje bo najpierw zniza cie do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
[quote=Moro16]ISMAILY SC pierwszy tor 2,20  over 1,5 FT 2,25  ov 2,5 FT 4,50???? ov 11 rr 4  single over 2,5 FT karny zjebany
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
ja osobiscie bardziej sie jaram dopingiem oprawami atmosfera na stadionie niz tymi pokrakami co begaja bo mnie wkurwia te ich podejscie jak mozna robic cos codziennie przez kilkanascie lat i nie potrafic wymienic kilku podan czy dosrodkowac pilki i powiem wam zeby nie ta atmosfera na trybunach to mysle ze frekwencja na stadionach w Polsce byla by 3 razy mniejsza niz jest teraz ja osobiscie też jak idę do kina to jaram się jak ktoś tam komuś dogada albo się kłóci a film to rzecz drugorzędna. tak samo w teatrze, specjalnie stoję w wejściu i czekam aż ktoś mnie popchnie bo szukam zaczepkami i to mnie jara a gra aktorów i sztuka mnie nie interesuje bo to ogólnie są debile że tak chodzą i coś gadają na tych deskach  z tempakami nie dyskutuje bo najpierw zniza cie do swojego poziomu a potem pokonaja doswiadczeniem  i to jest merytoryczna rozmowa na poziomie z argumentami bravo dla ciebie JETEM 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|