Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 98 z 109 1 2 96 97 98 99 100 108 109
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Originally Posted by Kura
dzisiaj bezpieczniej jest na stadionie niż na ulicy
ale nie w Dąbrowie Bialostockiej smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712


Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Inter dobrym skladem wychodzi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
paok -1.5 , maccabi , bilbao , inter boks
fiorentina , szachtar , roma ,w united o2.5 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Southampton XI vs. Be'er Sheva: Forster; Martina, Van Dijk, Yoshida, Targett; Romeu, Clasie; Redmond, Ward-Prowse, Hesketh; Long.



Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
nie pamiętam kiedy była tu taka debata laugh

myślę że dzisiejszą dyskusję warto okrasić jakże prawdziwym ale też i zapomnianym, zapisem video z prawdziwym kibicem



Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
no to jest klasyk smile mialem kiedys taki dres reprezentacji Polski jak ten na drugim planie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by jaga1920
Originally Posted by laser
Originally Posted by jaga1920
jak sie komus cos nie podoba na stadionach w Polsce to niech nie chodzi nikt go nie zmusza jest wiele innych dyscyplin sportowych i kazdy moze wybrac cos dla siebie

Nie Ty będziesz decydował na co pójdę. Bo ja jaga jak idę na mecz piłki nożnej, to chcę obejrzeć mecz piłki nożnej, a nie "inną dyscyplinę", "operę" czy Ciebie i Twoich kolegów kiboli w roli głównej w czasie głupawych przyśpiewek z rynsztoka czy wcale nierzadkich zadym i bitw o flagi ...

I właśnie problem jest w tym, że goście w Twoim typie chcą decydować czy normalni ludzie mogą oglądać piłkę nożną czy wypieprzać do opery ... A ja chcę i to i to i chcę mieć realny wybór między tymi opcjami.

ale o czym ty wogole piszesz chlopie czy ja ci zabraniam isc na stadion ? chlopie tlumacze ci tylko ze u nas w Polsce nie bedzie nigdy takiej atmosfery jak na Barcelonie czy Realu gdzie wszyscy siedza jak w kinie czy operze i jak chcesz spokoju to niestety dla ciebie tam tego nie uswiadczysz
no i tu sie mylisz, przyklad najprostszy z mozliwych, angielskie stadiony i lata 80'. co tam sie wyprawialo a co wyprawia sie teraz... a co sie zmienilo? porządek z zadymiarzami zrobiono i sie skonczylo.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by forty
Originally Posted by Kura
dzisiaj bezpieczniej jest na stadionie niż na ulicy
ale nie w Dąbrowie Bialostockiej smile

smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Gabalaaaaaaaaaa hura

Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Originally Posted by quincy
To idź laser i oglądaj. Dojrzysz też normalnych ludzi na tym stadionie.

Myślę, że spokojnie mogę napisać, że setki razy byłem na Wiśle i wiele razy na Cracovii, jeszcze jak była kolumnada na Wiśle i z ławki wrzeszczał Musiał i na Cracovii jak była ta betonowa niecka dookoła.
Tak, mi właśnie chodzi o tych "normalnych ludzi". Jak kilka lat temu bywałem z synem, z reguły na górnej E, to wolałem poczekać aż "elita" z C i G zostanie "odeskortowana" w kierunku Reymonta i Alei. A jak opuszczam Soldier Field razem z 60 tysiącami innych kibiców, to nie muszę czekać na "elitę" ...
Ot taka mała różnica, a jakże wymowna ...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
bamo mainz

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by jaga1920
no to jest klasyk smile mialem kiedys taki dres reprezentacji Polski jak ten na drugim planie

jakieś 12-14lat od emisji a mnie to bawi do rozpuchu po dziś dzień

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
lol qabala2

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
1x po 2,20 to były jaja, ale że łamaniec to grubo blush

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Zajmujecie się jakimiś głupotami! Jakieś sporty, piłki nożne!

A tu proszę kolejna prawda odkryta!

Originally Posted by Maciek
trochę prawdy o 10 kwietnia.

Nie wyleciało 96 osób jednym samolotem - tyle w temacie !!!

Pod Smoleńskiem to nie są szczątki samolotu który 10 kwietnia wyleciał z Polski -tyle w temacie.

Nikt 96 ciał na polance przy lotnisku nie widział.

Fakty panowie ,fakty.

Trochę zmiana faktów, bo na początku jednak był samolot i było nawet 96 osób w samolocie ale spadł bo Rosja upozorowała wypadek, bo miała być III wojna, a Rosja wojny nie chciała i dlatego ... zestrzeliła samolot? I jak to się stało to - nie bardzo rozumiem - ale chyba ten co miał rozpocząć III wojnę światową, pomyślał, że nie rozpocznie i już nie rozpoczął.


Originally Posted by Maciek
wg mnie 10 kwietnia miał być początkiem III wojny światowej ,wina miała spaść na Rosję tylko Rosja o tym wiedziała i aby uniknąć wojny sprytnie upozorowała katastrofę polskiego Tu-154 m z 96 osobami na pokładzie dlatego do wojny nie doszło.

....

Takie są fakty!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
o kurwa laugh laugh laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Master nieeeeeeeeee

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
opinia jest jak dupa kazdy ma swoja smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
booooMainz

Strona 98 z 109 1 2 96 97 98 99 100 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, burbon, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, aker), 1,834 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1