Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 101 z 109 1 2 99 100 101 102 103 108 109
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by Bullet
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.

Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.

Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu.
wybacz ze sie czepiam ale znowu sie nie zgodze wink po pierwsze to miejsca na to wgl nie powinno byc, a po drugie dobrze wiemy ze ta kara to nie jest tylko za to sie dzialo z niemcami ale za caloksztalt, Legia jest na cenzurowanym i taryf ulgowych dla niej nie bedzie takich jakie mogly by byc dla innych wink nagrabila sobie Legia a raczej jej sympatycy przez lata tyle ze teraz zbierają plony.

No właśnie. Karanie za całokształt, a nie za konkretne przewinienia świadczy o tym jak zjebana jest ta organizacja.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by gajus_bonus
Originally Posted by Bullet
I żeby było jasne nie jestem zwolennikiem zadym na stadionach - na to jest miejsce w lasach, na łąkach, w miejscach gdzie nie ma przypadkowych osób.

Jestem zwolennikiem rac, opraw, dobrego dopingu, maksymalnego zaangażowania piłkarzy. Mogą nie mieć umiejętności ale mają zapierdalać.

Nie wydaje mi się po prostu aby kara dla Legii był współmierna do przewinienia. Od tego się zaczęła tu cała dyskusja, w której niektórzy przekroczyli granice absurdu.
wybacz ze sie czepiam ale znowu sie nie zgodze wink po pierwsze to miejsca na to wgl nie powinno byc, a po drugie dobrze wiemy ze ta kara to nie jest tylko za to sie dzialo z niemcami ale za caloksztalt, Legia jest na cenzurowanym i taryf ulgowych dla niej nie bedzie takich jakie mogly by byc dla innych wink nagrabila sobie Legia a raczej jej sympatycy przez lata tyle ze teraz zbierają plony.

No właśnie. Karanie za całokształt, a nie za konkretne przewinienia świadczy o tym jak zjebana jest ta organizacja.
wszedzie tak jest, to normalne przeciez w szkole czy nawet w sądzie, jak masz wiecej przewinien na koncie niz to za ktore jestes sądzony to wyrok tez dostaniesz odpowiednio wiekszy, taki jest ten swiat

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ładnie daliście się podzielić jak PiS z PO czyli mało gatunkowe bydło.

trzeba walczyć o ten mecz jak o miłość choćby dla takiego syna TEO

bo nie ma co ukrywać to może być już ostatni raz w Polsce grający Real w LM

zastanawiam się dlaczego Boniek nie dzwoni

Heniu darujcie nam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Sparta 2

Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
gol w amsterdamie do ht @1,9 boks

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by quincy
A czy jest miejsce na stadionie na zażywanie narkotyków? Jeśli nie to zamknąć Camp Nou i wjebac Barcelonę z LM.

a czy marychuanen jest z konopii ?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Hapoel ojebał Inter, Sparta 2-0 w 25 minucie ciekawe czy Legia dałaby radę (sarkastyczne pytanie) laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by pacyfista
ładnie daliście się podzielić jak PiS z PO czyli mało gatunkowe bydło.

trzeba walczyć o ten mecz jak o miłość choćby dla takiego syna TEO

bo nie ma co ukrywać to może być już ostatni raz w Polsce grający Real w LM

zastanawiam się dlaczego Boniek nie dzwoni

Heniu darujcie nam
bo nie ma do kogo, Platiniego juz wywialo laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by gajus_bonus
a ty sie naucz czytac ze zrozumieniem, ja nie mowilem o wypedzeniu zadymiarzy ze stadionow tylko o prawnych regulacjach ktore beda skuteczne i egzekwowane, porzadek z zadymiarzami zrobic co nie jest rownoznaczne z ich wypedzaniem, czytaj a nie dopasowujesz cos do czegos co mialo inny sens
Dochodze do wniosku, ze idioci wola napierdalac sie na stadionie, bo ruszy 3209 osob i policja/ochrona nie zastosuje tzw odpowiedzialnosci zbiorowej i po zadaniu trzech ciosow wroca na trybuny i sie schowaja w tlumie. A w parku, na lace czy gdzies indziej jak policja zatrzyma to wszystkich. Ot taki paradoks...

Pare osob sie moze przyczepic, ze to glupie rozumowanie, ale zadajcie sobie pytanie: czy nie jest to mniej wiecej tak jak napisalem?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Ajax 1

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
pejsiaste 1

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Qarabag RED

Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
Originally Posted by gentleman
gol w amsterdamie do ht @1,9 boks

kasa

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Biczu grales wczoraj wszystkie mecze BTS?
Mialem dla jaj (nie moje granie) pograc wszystkie mecze i szacuje, ze moglbym na jakies whisky miec. No, ale chuj.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
grałem
smile
Krasnodar 2

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
nice 2-0 w cyce

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nie moja manka, ale zamknales z zyskiem? Pytam z czystej ciekawosci i jak chcesz to nie odpowiadaj smile
Kusi mnie dla emocji takie cos sprobowac tongue

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
hej możecie się logować na sts?

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by milan1231
hej możecie się logować na sts?
daja bonus .....

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
coś tam zarobiłem bo grałem też single smile

Strona 101 z 109 1 2 99 100 101 102 103 108 109

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,272 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,493
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1