|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127 |
Od niedawna mam grę The Guild 2. Lecz jest z nią jeden problem i to dość uciążliwy. Mianowicie po graniu 10-15 min gra mi się wyłącza i tak jest zawsze. Zna ktoś może sposób na rozwiązanie tego problemu. Moja konfiguracja: Celeron 2,66ghz, 1024ram, geforce5200
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Od niedawna mam grę The Guild 2. Lecz jest z nią jeden problem i to dość uciążliwy. Mianowicie po graniu 10-15 min gra mi się wyłącza i tak jest zawsze. Zna ktoś może sposób na rozwiązanie tego problemu. Moja konfiguracja: Celeron 2,66ghz, 1024ram, geforce5200 Moze procesor Ci sie przegrzewa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127 |
No nie wydaje mi się. Po pierwsze inne gry chodzą OK i sporo osób ma ten sam problem, więc przyczyna musi leżeć gdzieś indziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
No nie wydaje mi się. Po pierwsze inne gry chodzą OK i sporo osób ma ten sam problem, więc przyczyna musi leżeć gdzieś indziej. 1.Moze gra ma jakis "bug". Mozliwe ze jest latka, ktora usunie blad. 2.Wgraj najnowsze sterowniki do karty graficznej. 3.Innych mozliwosci nie widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 127 |
Dzięki, pokombinuje jeszcze, może jakaś łatka się ukaże...
|
|
|
Link skopiowany do schowka