|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Kretol u Morasa w gościach  ?? Chodziło o prędkość napisania po golu Celty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kretol u Morasa w gościach  ?? o kurwa chyba załapałem  że na telegazecie sprawdzam czy co ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,157 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,157 Likes: 9 |
Barca 0-3??? co za wyniki dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Kretol u Morasa w gościach  ?? Chodziło o prędkość napisania po golu Celty  no to jednak dobrze załapałem  nadrabiam seriale dziś  po 2 sezonie narcos czas na 6 sezon suits i tak zamuliłem z tym golem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
Barca 0-3??? co za wyniki dzis buk zarobione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2016
Posty: 90 |
Barca 0-3??? co za wyniki dzis buki zarobione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kurwa czerwien ewidentna pan slawek mowi  dla bydogskiej sieroty cyca pekla no bo 3 minuta itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
jaga, czekałeś aż Pan Sławek potwierdzi żeby to napisać? Przecież od razu pisane było, że czerwo ewidentne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
moim zdaniem ta czerwona nie zmieniłaby wyniku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Czym się różni lizanie cipki od jazdy na motorze? Niczym, tu i tu chwila nie uwagi i jesteś w rowie  Przy piwie spotkało się trzech znajomych, którzy dłuższy czas nie widzieli. Gadają, piwko za piwkiem leci, nagle rozmowa zeszła na temat żon i jeden z nich mówi: - Moja żona to ma cipkę jak Londyn. - dwaj pozostali spojrzeli zdziwieni ale czekają co powie. - Jest tak mroczna, mglista i wilgotna. Po prostu super! - E to jeszcze nic - odzywa się drugi. - Moja ma jak Paryż: klimatyczna, dystyngowana i urocza. To jest dopiero coś. Słuchając tego trzeci kolega mówi: - A moja to ma cipkę jak Bydgoszcz. - kumple zdziwieni a on kontynuuje - Po prostu dziura... no dziura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
jaga, czekałeś aż Pan Sławek potwierdzi żeby to napisać? Przecież od razu pisane było, że czerwo ewidentne. to co powiedzial to mnie wkur... szkoleniowa na szkoleniach bylo tym lebiegom pokazywane i co? i na meczy pizdy obsrane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czym się różni lizanie cipki od jazdy na motorze? Niczym, tu i tu chwila nie uwagi i jesteś w rowie  Przy piwie spotkało się trzech znajomych, którzy dłuższy czas nie widzieli. Gadają, piwko za piwkiem leci, nagle rozmowa zeszła na temat żon i jeden z nich mówi: - Moja żona to ma cipkę jak Londyn. - dwaj pozostali spojrzeli zdziwieni ale czekają co powie. - Jest tak mroczna, mglista i wilgotna. Po prostu super! - E to jeszcze nic - odzywa się drugi. - Moja ma jak Paryż: klimatyczna, dystyngowana i urocza. To jest dopiero coś. Słuchając tego trzeci kolega mówi: - A moja to ma cipkę jak Bydgoszcz. - kumple zdziwieni a on kontynuuje - Po prostu dziura... no dziura. Czym się różnią stringi od piły motorowej? Zasadniczo pobieżnie niczym. I tu i tu chwila nieuwagi i ręka idzie w pizdu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
moim zdaniem ta czerwona nie zmieniłaby wyniku na bank by wturlali lepiej psychicznie sie gra i pogon by sie gleboko cofnela dali by rade jak ta przewrotka runje nie wpadla i dobitka grzyba z koncowki
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
nawet wielka Barcelona, biednej Celty nie pokona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
dobra ogladamy ciach bajera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pisać można czy peszel zakazał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Czym się różni lizanie cipki od jazdy na motorze? Niczym, tu i tu chwila nie uwagi i jesteś w rowie  Przy piwie spotkało się trzech znajomych, którzy dłuższy czas nie widzieli. Gadają, piwko za piwkiem leci, nagle rozmowa zeszła na temat żon i jeden z nich mówi: - Moja żona to ma cipkę jak Londyn. - dwaj pozostali spojrzeli zdziwieni ale czekają co powie. - Jest tak mroczna, mglista i wilgotna. Po prostu super! - E to jeszcze nic - odzywa się drugi. - Moja ma jak Paryż: klimatyczna, dystyngowana i urocza. To jest dopiero coś. Słuchając tego trzeci kolega mówi: - A moja to ma cipkę jak Bydgoszcz. - kumple zdziwieni a on kontynuuje - Po prostu dziura... no dziura. BZG i dziura? Szanujmy się, chyba w okolicznych wsiach typu Toruń owy autor dowciapu nie był 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,332 Likes: 3 |
pytanie do ekspertów mecz.pl czy barka to wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
moim zdaniem ta czerwona nie zmieniłaby wyniku ale to było w pierwszych minutach meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Bez urazy:-) To kopiowałem z jakiejś stronki, a słyszałem ostatnio z Bytomiem, również bez urazy;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|