|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
podobno zrobił laleczki wszystkich z bandy B i wbijał w nie szpilki !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
czarny ma chyba remis w Vigo pograny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
za dużo wygrywał a tutaj mile widziany jest tylko letki plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
wyjebał posta z bluzgami na kilka osób wpadł chyba Piostar i zbanował jego i kogoś jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Potwierdzam Biszopie że Tronk ostatnio w LM odradzał granie MC gdzie wszyscy wraz ze mną walili to hurtowo Odradzać, a zagrać przeciwko to jak drapanie się po jajkach, a bzykanie fajnej laski, akerze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
wyjebał posta z bluzgami na kilka osób wpadł chyba Piostar i zbanował jego i kogoś jeszcze o kurna nie wiedziałem, dlatego wchodził pod innym nickiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W następnej kolejce partidazo! Mecz lidera ekstraklasy z wiceliderem. Bruk-Bet kontra Jagiellonia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
wyjebał posta z bluzgami na kilka osób wpadł chyba Piostar i zbanował jego i kogoś jeszcze umknęło mi to jakoś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
W następnej kolejce partidazo! Mecz lidera ekstraklasy z wiceliderem. Bruk-Bet kontra Jagiellonia! oby do tego czasu forma im nie uciekla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
na dzis styknie emocji ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
na dzisiaj - 200zł z mojego mieszka dobrej nocy wszystkich i fajnych snów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,604 |
bruk bet idzie na miszcza?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
bruk bet idzie na miszcza? no way... zdechną w 2 czesci sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,327 Likes: 3 |
bruk bet idzie na miszcza? mistrzem będzie L
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
wyjebał posta z bluzgami na kilka osób wpadł chyba Piostar i zbanował jego i kogoś jeszcze umknęło mi to jakoś  I mi... :/ A to musialo byc cos pieknego, tworczego jek to beksio ma w zwyczaju tworzyc  Czlowiek kilka dni mniej tu zaglada i takie kwiatki umykaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
W następnej kolejce partidazo! Mecz lidera ekstraklasy z wiceliderem. Bruk-Bet kontra Jagiellonia! oby do tego czasu forma im nie uciekla u nas juz nie mogli się doczekać przerwy na reprezentacje, oby Kostia tylko nie jechał po wpierdol z Estonią i wróci Chomczenowski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
masz obsesje na moim punkcie Panie z kresów PRL
trzymasz fige a to potwierdza co aker mówił ze jesteś mendO lubO co po jajach łazi przeokrutnie.
tak tak, a te usmiechy na koncu co wstawiasz przy docinkach to troche słabo ( o tak tu używam "o" małego).
dziś nie ważna jest bukmacherka, dziś co innego jest ważniejsze ale domysły o tesciowej i prowidencie to zła rozkmina, pozyczkO mówie NIE , tylko frajery to biorO. Ja jak analityk, wielki nad wielkimi, postać kultowa w swiecie bukmacherki kupiłem mieszkanie w KRK bez kredytu, wkład własny + wykonczenie i jeszcze hajs został. Róznica jest taka że analityk w firmie medycznej w Irlandii a ja w firmie "automotive" - taka branża jakby ktoś nie wiedział.
bamboooo Arsenal 22222
karamy wrednego psa buka a Kresowi z PRL-u wybaczay docinki, dobroć, tak jest takie coś, wybaczam wam, łapsiemu żakujowi, i innym z grupy B. Wybacz mi był taki program. wniosę o rozpatrzenie mojego wniosku burboniastego ( to ten co zarzuca że nie wie co ja godom) laugh
tajt bambo tight tuco frodo beks analityk
wielcy nad wielkimi
zajmijcie sie uve, zegarkiem i ....marcinem ( ten co zwojował) ? to ten co tu tak długo był na forum ten z Łodzi? jak tak to nie mam pytan do smudy . achhh uwielbiam te określenia smudowe
dziś mało piszecie i to poważam, wczoraj dużo bulszitu, zbyyyt duuużo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Dwóch odpoczywa - prośba o umiarkowanie w pisowni i emocjach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Potwierdzam Biszopie że Tronk ostatnio w LM odradzał granie MC gdzie wszyscy wraz ze mną walili to hurtowo Odradzać, a zagrać przeciwko to jak drapanie się po jajkach, a bzykanie fajnej laski, akerze  z tamteego dnia lm to barca, arsenal i psg były moimi typami, a city odradzałem z uwagi na zanizony kurs, fakt odradzałem tylko, ale korciło zagrac +1.5 na celtic, mozemy juz chyba zamknac ten temat 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|