Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 90 z 97 1 2 88 89 90 91 92 96 97
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dobrze że nie ma aktualnie na forum pacyfka,
bo on takich zachowań nie poważa. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by akagi
Wiesz jaga...

Nie znam się absolutnie na hokeju, nie znam żadnego hokeisty z nazwiska, ale stosunkowo często tę dyscyplinę obstawiam, szczególnie niższe ligi europejskie.

Ale nie w tym rzecz.

W lidze północnoamerykańskiej w każdej drużynie jest tzw. lider.
Taki lider ma zawsze do " pomocy " zakapiora, który go broni przed potencjalnym napastnikiem.

Zawsze mnie wkurwiały polecenia trenerów, żeby " zneutralizować " lidera przeciwników.

W hokeju zawsze jest taki zawodnik który przyjebie każdemu kto chciałby tego dokonać.

Jeżeli Probierz stworzył " drużynę", to powinien stworzyć również narzędzia które takim przypadkom - jak u Vasiliewa - zaradzą. smile

slabe porownanie bo hokej jest dyscyplina o 2 tempa szybsza niz pilka i poza tym zmiany sa co kilka minut formacjami w pilce noznej jak chcesz kogos uszkodzic to zrobisz to bez problemu ale nie w tym rzecz nie zagralismy meczu jakos beznadziejnie tylko braklo skutecznosci i zimnej glowy w wykanczaniu sytuacji co w naszej kopanej jest na porzadku dziennym rownie dobrze mogli by nie trenowac codziennie bo co oni robia na treningach jak nie umieja z 2 metrow do bramki trafic czy precyzyjnie dosrodkowac pilki

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
aż strach zagrać młodych czechów, gol do ht ...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
@witam

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
jaga...

2 tempa...

To nie o to chodzi jakie jest tempo, tylko jak zintegrowana jest drużyna.

Jeden za wszystkich...

A jakby u Was, czy u nas grał napastnik który strzela z akcji 100 - 90 na sto, to już by nie grał w Polsce. smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by akagi
Wiesz jaga...

Nie znam się absolutnie na hokeju, nie znam żadnego hokeisty z nazwiska, ale stosunkowo często tę dyscyplinę obstawiam, szczególnie niższe ligi europejskie.

Ale nie w tym rzecz.

W lidze północnoamerykańskiej w każdej drużynie jest tzw. lider.
Taki lider ma zawsze do " pomocy " zakapiora, który go broni przed potencjalnym napastnikiem.

Zawsze mnie wkurwiały polecenia trenerów, żeby " zneutralizować " lidera przeciwników.

W hokeju zawsze jest taki zawodnik który przyjebie każdemu kto chciałby tego dokonać.

Jeżeli Probierz stworzył " drużynę", to powinien stworzyć również narzędzia które takim przypadkom - jak u Vasiliewa - zaradzą. smile

No bez przesady, gdzie Rzym, gdzie Krym, dwie kompletnie różne dyscypliny, i Twoje porównanie takie trochę no wiesz;-)
Zakapior w hokeju jest w ciągu kilku sekund "w sercu akcji" albo w ogóle może być ciągle blisko swojego podopiecznego, do tego kwestia systemu zmian, kar i ogólnej specyfiki tej dyscypliny, kompletnie nieporównywalne.

Jak sobie wyobrazisz, że Niko ma swojego opiekuna, ktokolwiek by to nie był, to co, podbiega do agresora i co mu robi?

Trochę się rozpędziłeś.

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
No nie sądzę żeby się rozpędził aż tak bardzo. Na ostrą grę wobec Kosti odpowiadają ostrą grą na tych co na niego polują albo na lidera rywali. Raz sanki, drugi raz sanki i inaczej wszystko będzie wyglądać.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
moim zdaniem intergracja drużyny nie ma znaczenia tak jak jaga pisał jak chcesz kogoś uszkodzić to to zrobisz, bardziej bym się czepiał przepisów i kar miała byc ochrona zawodników, przykład wczorajszy faul Fojuta - Stefański pizda nie dał czerwonej trudno, powinna byc kara za faul zakaz grania w 2 miesiące + kasa od klubu - może by to czegoś nauczyło rzeźników boiskowych

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,550
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,550
Originally Posted by jaga1920
mam pytanko do kumatych czy jest jakas aplikacja zeby sprawdzic gdzie dana osoba sie obecnie znajduje rozmawiajac z nia przez telefon lub podajac numer telefonu ?
nie ma takiej aplikacji


cza się pobawić z telefonem danej osoby lub mieć kontakty z władzami

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by jaga1920
mam pytanko do kumatych czy jest jakas aplikacja zeby sprawdzic gdzie dana osoba sie obecnie znajduje rozmawiajac z nia przez telefon lub podajac numer telefonu ?
nie ma takiej aplikacji


cza się pobawić z telefonem danej osoby lub mieć kontakty z władzami

no wlasnie ja nie chce miec kontaktow z dzielnicowym i wladzami myslalem ze jest jakis haker na quasi smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
http://allegro.pl/kontrola-telefonu-android-szpieg-podsluch-zdrady-i6510250394.html



http://aszdziennik.pl/118547,dramat-67-latka-zobaczyl-tlum-ubrany-na-czarno-pomyslal-ze-to-duchowni-i-spelnil-ich-zadania


Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775

Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
dzieki biczu frajera chce namierzyc bo hajs leży i sciemnia non stop ze jest smuda wie gdzie musze go capnac za morde smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
dobry dzien:0

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
200 pln najtanaiej
alew pewnie jakbyś Jaguś poszukał na torrentach to byś miał za free
jeszcze tylko musisz temu komuś tą aplikację zainstalowac smile
http://allegro.pl/podsluch-telefonu-smartfona-tabletu-spy-phone-gps-i6515743351.html

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
dobrze, że człowiek dorabia na boku bo ze szkolnictwa nie idzie wyżyć:) a z czego by tu było 'bukmacherować' sie.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
dzisiaj vfb vs grejfruty bts do ht
nima co grać ogólnie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Tak / Tak VfB Stuttgart v Greuther Furth
(Obydwie drużyny strzelą gola: 1. połowa - 2. połowa) 03/10/2016 Brak 12.00 Odbędzie się


Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Tak VfB Stuttgart v Greuther Furth
(Obydwie drużyny strzelą gola w 1. połowie) 03/10/2016 Brak 4.00 Odbędzie się

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by JELCZ
dobrze, że człowiek dorabia na boku bo ze szkolnictwa nie idzie wyżyć:) a z czego by tu było 'bukmacherować' sie.

co tam Jelczu robisz striptisy na wieczorach panieńskich?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Jelczu robi
[Linked Image]

Strona 90 z 97 1 2 88 89 90 91 92 96 97

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1