|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
w snookera? czy ronnie gra teraz w dartsy  moje córka woła że grajo w kulki!! Ronnie The Rocket O'Sullivan!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu Samsung me95c z 60000 w zeszłym tygodniu mogłem załatwić z Niemiec na nówka na gwarancji. Dobra cena chyba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
w snookera? czy ronnie gra teraz w dartsy  moje córka woła że grajo w kulki!! Ronnie The Rocket O'Sullivan!!!!! Raczej Ronnie "wanna suck my dick?" O'Sullivan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
najlepszy w historii. i to nie tak jak Federer ze zaraz ktos wybrzydza ze nadal albo jednak Aggasi czy Djoker. Nie tak jak Messi ze zaraz Ronaldo czy Maradona. Nie jak Jordan ze zaraz LeShit czy KB24. Ronnie jest the best bezapelacyjnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
w snookera? czy ronnie gra teraz w dartsy  moje córka woła że grajo w kulki!! Ronnie The Rocket O'Sullivan!!!!! Raczej Ronnie "wanna suck my dick?" O'Sullivan  koles ma jaja i pierdoli poprawnosc polityczna. poza tym byl najebany, Ty po pijaku gorsze rzeczy robiles... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu Samsung me95c z 60000 w zeszłym tygodniu mogłem załatwić z Niemiec na nówka na gwarancji. Dobra cena chyba? tylko że to monitor a nie telewizor , to sie nadaje do prezentacji do jakiejś galerii czy sklepu ostatnio sporo tego na rynku bez kwitów  jakiś tir tego poleciał podobno
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Mark Selby dobry herbatnik. Kiedyś gadali o nim, że w Chinach miał mecz o 17:00, przyszedł do hali o 5:00 nad ranem i ździwko, że zamknięte było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
bazyl, czytałeś jego biografię? Dużo ciekawych akcji miał w życiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Biczu Samsung me95c z 60000 w zeszłym tygodniu mogłem załatwić z Niemiec na nówka na gwarancji. Dobra cena chyba? tylko że to monitor a nie telewizor , to sie nadaje do prezentacji do jakiejś galerii czy sklepu ostatnio sporo tego na rynku bez kwitów  jakiś tir tego poleciał podobno A to nie wiedziałem. Nie znam się za bardzo na tym. Koleś mi temat nadał. Mówił, że papiery są.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
słabo sobie radzi z ruchem do zdjęć prezentacji itp tak , do filmów nie bardzo [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
bazyl, czytałeś jego biografię? Dużo ciekawych akcji miał w życiu  Jego stary w pierdlu chyba siedzi. Ale nie wiem za co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu Samsung me95c z 60000 w zeszłym tygodniu mogłem załatwić z Niemiec na nówka na gwarancji. Dobra cena chyba? tylko że to monitor a nie telewizor , to sie nadaje do prezentacji do jakiejś galerii czy sklepu ostatnio sporo tego na rynku bez kwitów  jakiś tir tego poleciał podobno A to nie wiedziałem. Nie znam się za bardzo na tym. Koleś mi temat nadał. Mówił, że papiery są. mi tez mówili że papiery są ale jak pojechałem oglądać to już nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
najlepszy w historii. i to nie tak jak Federer ze zaraz ktos wybrzydza ze nadal albo jednak Aggasi czy Djoker. Nie tak jak Messi ze zaraz Ronaldo czy Maradona. Nie jak Jordan ze zaraz LeShit czy KB24. Ronnie jest the best bezapelacyjnie. Stephen Hendry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
bazyl, czytałeś jego biografię? Dużo ciekawych akcji miał w życiu  niestety nie miałem okazji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Stephen Hendry  gdzie tam, Panie. Kije moze mu nosić. z czym do ludzi. gdzie gówno a gdzie cukierki. chociaż ja nie jestem z rocznika Terrora to sporo moge nie pamietać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jimmy też się nie opierdalał Znany jest także ze swojego burzliwego życia pozasportowego. Znany jest przypadek, podczas którego wyciągnął swojego zmarłego na raka brata, Martina White'a, z kostnicy i zabrał do pubu na jego "ostatnią imprezę"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Dennis Taylor ![[Linked Image from ichef.bbci.co.uk]](https://ichef.bbci.co.uk/images/ic/1200x675/p01h0r1h.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|