|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Sthepen Lee kutas i lamus w dupe jebany przez stado murzynów jest zawieszony za korupcje. Higgins patrz wyżej. obaj to śmiecie. lee bana dostał do 2024  udowodnili mu ustawianie frejmów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
W Top Model parniki cyce pokazujo. przeca te modelki to mają jajka sadzone a nie cycki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ? ee tam gej pedał zwykły
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ? ee tam gej pedał zwykły Jest tam ich w programie co najmniej pińciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w zywiole pieróg przy sesji chłoptasiów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ? ee tam gej pedał zwykły Jest tam ich w programie co najmniej pińciu. dlatego wole obejrzeć top gear
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Pedaly, transwestyci... super program.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ? ee tam gej pedał zwykły Jest tam ich w programie co najmniej pińciu. wkoncu ta stacja to pedałen  to czego sie spodziewaliscie ? Różala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pedaly, transwestyci... super program. Nastolatki oglądajo i myślą, że to cool.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
W Top Model parniki cyce pokazujo. przeca te modelki to mają jajka sadzone a nie cycki codzien na ulicy mozna spotkac duzo bardziej kobiece foczki, z biustem, i sylwetka nie anorektyczki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
kogo mialo byc zamiast czego przepraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Szklana pułapka II a wy ogladacie jekies pedalstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ten pieróg wspolprowadzacy ten top model to chyba gej ? ee tam gej pedał zwykły Jest tam ich w programie co najmniej pińciu. dlatego wole obejrzeć top gear ja top gun, kiedys ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Szklana pułapka II a wy ogladacie jekies pedalstwo wszyscy w oczekiwaniu na wojewdzkiego, nawet nie wiem kto dzis gosci u pajacyka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Policjanci z Kolbuszowej szukali zaginionego 49-latka. Okazało się, że mężczyzna włamał się do jednego z magazynów z alkoholem. Przez pięć dni na zmianę pił i spał - informuje RMF FM.
Mężczyznę ostatni raz widziano w ubiegły poniedziałek. Jednak zawiadomienie o zaginięciu wpłynęło do policjantów dopiero w piątek. Funkcjonariusze nie zdążyli uruchomić akcji poszukiwawczej na pełną skalę, kiedy otrzymali sygnał z jednego ze składów piwa.
Pracownik magazynu odnalazł tam nieznanego mu, pijanego mężczyznę. Na miejscu okazało się, że to "zaginiony" 49-latek. Po wyjęciu szyby w oknie, wszedł do magazynu i za skrzynkami z alkoholem urządził sobie posłanie. W chwili zatrzymania miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Szklana pułapka II a wy ogladacie jekies pedalstwo wszyscy w oczekiwaniu na wojewdzkiego, nawet nie wiem kto dzis gosci u pajacyka Zespol MIG disco polo i ta jurorka z top chefa brunetka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
disco polowy band kurwa nie mają kogo zapraszać intelektualny brodzik
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Policjanci z Kolbuszowej szukali zaginionego 49-latka. Okazało się, że mężczyzna włamał się do jednego z magazynów z alkoholem. Przez pięć dni na zmianę pił i spał - informuje RMF FM.
Mężczyznę ostatni raz widziano w ubiegły poniedziałek. Jednak zawiadomienie o zaginięciu wpłynęło do policjantów dopiero w piątek. Funkcjonariusze nie zdążyli uruchomić akcji poszukiwawczej na pełną skalę, kiedy otrzymali sygnał z jednego ze składów piwa.
Pracownik magazynu odnalazł tam nieznanego mu, pijanego mężczyznę. Na miejscu okazało się, że to "zaginiony" 49-latek. Po wyjęciu szyby w oknie, wszedł do magazynu i za skrzynkami z alkoholem urządził sobie posłanie. W chwili zatrzymania miał w organizmie 3,5 promila alkoholu. Z opisu burbon jak malowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
disco polowy band kurwa nie mają kogo zapraszać intelektualny brodzik zgadzam sie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|