|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Mam pytanie kiedy zacznie się nowy zeson MLB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
W Kwietniu przyszlego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77 |
Witam, mam bardzo mało czasu, ale na dzisiaj polecam over w Detroit. Myślę też o zakładzie: How many innings will Randy Johnson (NYY) pitch? - oczywiście poniżej 7. Wydaje mi się że w najgorszym wypadku, zwrócą mi pieniądze... pamietajmy, że gość wraca po kontuzji...
Przepraszam, że dzisiaj bez analiz (nawet najgłupszych), ale naprawdę nie mam czasu, a mecz już za chwilę.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
NYY poległo w ładnym stylu (wzbogacając mnie przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) i dziś może się zdarzyć kolejny dramat (jak od paru lat), tzn. brak Yanków w World Series. W tym roku szczególnie chyba byłoby to bolesne dla Steinbrennera. Tymczasem kurs na Detroit znowu dużo powyżej dwóch i jakie są Wasze opinie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ja widzę 2.05 na Detroit. Nie wiem czy tutaj można coś bardziej analizować. Chyba trzeba iść zgodnie ze swoją własną intuicją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja dziś uważam tak: New York Yankees u Detroit Tigers (Game 4) Spread, Run Line - Typ: New York Yankees -1,5 2.25
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
W pinnaclu jest 2.17 na Tigers (spadło z 2.21 bodajże) i pewnie będzie dalej spadać, więc sprawa jest prosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
właśnie im bardziej prosta tym bardziej trudna IMHO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Eh yankees yankees, ekipa, ktora na same pensje wydaje prawie 100baniek dokladnie 198,662,180$ i pewnie jakies centy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
5 na liscie klubowej, troche juz przyblakla gwiazda Randy zarabia wiecej niz wynosi budzet przeznacozny na pensje zespolu z Floridy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />
Jej budzet wydaje sie nie miec dna, bo sobie jeszcze sciagneli w trakcie sezonu kilku grajkow, co kazdy tez dostaje wiecej niz 1mln (Abreu prawie 14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) Po sezone pewnie tez ktos przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ekipa ktora ostatni raz siegnela po tytul w roku bodajze 2000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
W zeszlym roku z PO ich dymneli LAA, w tym mam nadzieje, Tigers.
Pozdrawiam kibicow NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Miało byc prawie 200baniek, przepraszam z blad
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749 |
Dzisiaj sie okaze czy NYY maja jaja. Stan meczu 1-2,wyjazdowe spotkanie,gra pod ogromna presja.To wszystko sklada sie na niekorzysc NYY. Dzis naprzeciw siebie staja: Wright vs Bonderman. Ze statystyk wynika ze Detroit z Bondermanem maja bilans 1-4 vs Yankees. Chociaz PO to zupelnie inna bajka. Jak dla mnie NYY pozostali glownymi faworytami aby zagrac w finale. Na zakonczenie pozdrowienia dla fanow Czerwonych Skarpet. Chlopaki po dobrze odwalonej robocie odpoczywaja na zasluzonym urlopie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jesli chodzi o Yankees ja przypomne tylko, ze oni w PO jesli wygrali pierwszy mecz przegrywali serie 2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A jesli przeegrywali w 1 meczu, serie wygrywali czterokrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Jesli chodzi o kochane Czerowne Skarpetki to coz, sezon i tak byl dobry jesli brac pod uwage ilosc kontuzji.
Na poczatku zaraz wyleciał Wells, potem Clement, potem Wakenfield, sciagneli jakiegos mlodego z KC, Lester dobrze rzucał do momentu jak sie okazalo, ze wykryli u niego raka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wells wrocil i od razu w 1 meczu dostal w kolano, przez ktore wczesniej pauzowal, i znow wyleciał. Papelbon zwichnał brak.
Coco zlamal palec, Varitek tez wyleciał ze skladu, Mirabelii tylko zostal trzeba bylo sciagac posilki z oriols(jakis cienias), Manny problemy z kolanem, u Ortiza wykryto nieregularne bicie serca i tez sporo opuscil.
EH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W przyszlym rokku wzmocnimy sie dwoma swietnymi starterami i wygramy dywizje, zeby Yanki nie swietowaly tego po raz 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
dobra przyznaję, że dałem dupy strasznie wierząc w NYY /lepiej sie przyznac wcześniej zanim mnie zjecie/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ale loose
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
ale dlaczego zniknął FOX????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
"After this disaster, no Yankee should feel safe" - taki tytuł jest dziś na yahoo. Czyli szykuje się rewolucja. I bardzo dobrze, niech zrobią to co zrobiła Florida niedawno, która zostawiła sobie tylko dwie młode gwiazdy Willisa i Cabrerę i zagrali młodzieżą.
Za to Mets coraz bliżej World Series <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104 |
Dziś chyba mimo wszystko STL. CC musi dać radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
jak ktos coś musi, to naczejsciej nie wychodzi :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 183 |
Ale dzisiaj wyszło !!!
A love CC!!!
W zeszłym roku też mi uratował skórę w PO w meczach z Houston.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dzisiaj ciekawy mecz, rzuca zito, wiec faworytem jest OAK, w sumie nic dziwnego, pitchera tigers uwazam ze leszcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatnim swietnym meczu zito przeciwko santanie, dzisiaj licze na slabszy mecz barego i daje over na hits,runs,errors tigers, typ ryzykowny, a jednak tigers w gazie po pokonaniu yankees.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zaczynamy League Championship Series. Na dobry początek Detroit jedzie do Oakland. Jako startera Tygrysy wystawiają Nate'a Robertsona, który nie ma najlepszych statystyk przeciwko Oakland i dodatkowo jako jedyny z Tigersów dał ostro ciała w meczach z Jankesami. Oakland wystawia za to swojego asa Barry'ego Zito, który z kolei, jak to gdzieś napisali "brilliantly outdueled Johan Santana". Bullpen oceniam po równo, więc pitching wychodzi mocno na korzyść Athletics. Lineup z kolei minimalnie na korzyść Tigers, ale Frank Thomas potrafi sypać homerami jak mało kto, więc summa sumarum wychodzi mi typ na Oakland po przyzwoitym kursie 1.752.
Zagrałem również zakład: Which pitcher will record the most Strikeouts? (K's) - Zito (OAK) -0.5 Strikeouts @ 2.05 Zito nie jest może typowym strikeout pitcherem, ale przy takim kursie sądzę, że można spróbować, bo i Robertson gigantem nie jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
[ Linked Image] Dzisiaj również gram OAK - w progresji na win gospodarzy spotkania. Powinno być dobrze bo sposób ten sprawdza się już od kilku sezonów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|