Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
#677444 06/10/2006 19:47
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Mam pytanie kiedy zacznie się nowy zeson MLB?

Bonus: Unibet
#677445 06/10/2006 19:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
W Kwietniu przyszlego roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#677446 06/10/2006 23:58
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 77
Witam, mam bardzo mało czasu, ale na dzisiaj polecam over w Detroit. Myślę też o zakładzie: How many innings will Randy Johnson (NYY) pitch? - oczywiście poniżej 7. Wydaje mi się że w najgorszym wypadku, zwrócą mi pieniądze... pamietajmy, że gość wraca po kontuzji...

Przepraszam, że dzisiaj bez analiz (nawet najgłupszych), ale naprawdę nie mam czasu, a mecz już za chwilę.

Powodzenia

#677447 07/10/2006 06:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
NYY poległo w ładnym stylu (wzbogacając mnie przy okazji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) i dziś może się zdarzyć kolejny dramat (jak od paru lat), tzn. brak Yanków w World Series. W tym roku szczególnie chyba byłoby to bolesne dla Steinbrennera. Tymczasem kurs na Detroit znowu dużo powyżej dwóch i jakie są Wasze opinie na ten temat?

#677448 07/10/2006 09:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ja widzę 2.05 na Detroit.
Nie wiem czy tutaj można coś bardziej analizować. Chyba trzeba iść zgodnie ze swoją własną intuicją <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja dziś uważam tak:
New York Yankees u Detroit Tigers (Game 4)
Spread, Run Line - Typ: New York Yankees -1,5
2.25

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677449 07/10/2006 09:13
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
W pinnaclu jest 2.17 na Tigers (spadło z 2.21 bodajże) i pewnie będzie dalej spadać, więc sprawa jest prosta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677450 07/10/2006 11:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
właśnie im bardziej prosta tym bardziej trudna IMHO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677451 07/10/2006 12:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Eh yankees yankees, ekipa, ktora na same pensje wydaje prawie 100baniek dokladnie 198,662,180$ i pewnie jakies centy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

5 na liscie klubowej, troche juz przyblakla gwiazda Randy zarabia wiecej niz wynosi budzet przeznacozny na pensje zespolu z Floridy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Jej budzet wydaje sie nie miec dna, bo sobie jeszcze sciagneli w trakcie sezonu kilku grajkow, co kazdy tez dostaje wiecej niz 1mln (Abreu prawie 14 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
Po sezone pewnie tez ktos przyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ekipa ktora ostatni raz siegnela po tytul w roku bodajze 2000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

W zeszlym roku z PO ich dymneli LAA, w tym mam nadzieje, Tigers.

Pozdrawiam kibicow NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#677452 07/10/2006 12:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Miało byc prawie 200baniek, przepraszam z blad

#677453 07/10/2006 14:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,749
Dzisiaj sie okaze czy NYY maja jaja.
Stan meczu 1-2,wyjazdowe spotkanie,gra pod ogromna presja.To wszystko sklada sie na niekorzysc NYY.
Dzis naprzeciw siebie staja:
Wright vs Bonderman.
Ze statystyk wynika ze Detroit z Bondermanem maja bilans 1-4 vs Yankees.
Chociaz PO to zupelnie inna bajka.
Jak dla mnie NYY pozostali glownymi faworytami aby zagrac w finale.
Na zakonczenie pozdrowienia dla fanow Czerwonych Skarpet.
Chlopaki po dobrze odwalonej robocie odpoczywaja na zasluzonym urlopie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [color:"black"] [/color]

#677454 07/10/2006 14:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli chodzi o Yankees ja przypomne tylko, ze oni w PO jesli wygrali pierwszy mecz przegrywali serie 2 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A jesli przeegrywali w 1 meczu, serie wygrywali czterokrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Jesli chodzi o kochane Czerowne Skarpetki to coz, sezon i tak byl dobry jesli brac pod uwage ilosc kontuzji.

Na poczatku zaraz wyleciał Wells, potem Clement, potem Wakenfield, sciagneli jakiegos mlodego z KC, Lester dobrze rzucał do momentu jak sie okazalo, ze wykryli u niego raka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wells wrocil i od razu w 1 meczu dostal w kolano, przez ktore wczesniej pauzowal, i znow wyleciał.
Papelbon zwichnał brak.

Coco zlamal palec, Varitek tez wyleciał ze skladu, Mirabelii tylko zostal trzeba bylo sciagac posilki z oriols(jakis cienias), Manny problemy z kolanem, u Ortiza wykryto nieregularne bicie serca i tez sporo opuscil.


EH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

W przyszlym rokku wzmocnimy sie dwoma swietnymi starterami i wygramy dywizje, zeby Yanki nie swietowaly tego po raz 10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#677455 07/10/2006 22:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dobra przyznaję, że dałem dupy strasznie wierząc w NYY
/lepiej sie przyznac wcześniej zanim mnie zjecie/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ale loose

#677456 07/10/2006 22:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
ale dlaczego zniknął FOX????????????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#677457 08/10/2006 07:41
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
"After this disaster, no Yankee should feel safe" - taki tytuł jest dziś na yahoo. Czyli szykuje się rewolucja. I bardzo dobrze, niech zrobią to co zrobiła Florida niedawno, która zostawiła sobie tylko dwie młode gwiazdy Willisa i Cabrerę i zagrali młodzieżą.

Za to Mets coraz bliżej World Series <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#677458 08/10/2006 11:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Dziś chyba mimo wszystko STL. CC musi dać radę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677459 08/10/2006 22:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jak ktos coś musi, to naczejsciej nie wychodzi :]

#677460 09/10/2006 03:18
Dołączył: Sep 2005
Posty: 183
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 183
Ale dzisiaj wyszło !!!

A love CC!!!

W zeszłym roku też mi uratował skórę w PO w meczach z Houston.

#677461 10/10/2006 18:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dzisiaj ciekawy mecz, rzuca zito, wiec faworytem jest OAK, w sumie nic dziwnego, pitchera tigers uwazam ze leszcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatnim swietnym meczu zito przeciwko santanie, dzisiaj licze na slabszy mecz barego i daje over na hits,runs,errors tigers, typ ryzykowny, a jednak tigers w gazie po pokonaniu yankees.

#677462 10/10/2006 18:56
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Zaczynamy League Championship Series. Na dobry początek Detroit jedzie do Oakland. Jako startera Tygrysy wystawiają Nate'a Robertsona, który nie ma najlepszych statystyk przeciwko Oakland i dodatkowo jako jedyny z Tigersów dał ostro ciała w meczach z Jankesami. Oakland wystawia za to swojego asa Barry'ego Zito, który z kolei, jak to gdzieś napisali "brilliantly outdueled Johan Santana". Bullpen oceniam po równo, więc pitching wychodzi mocno na korzyść Athletics. Lineup z kolei minimalnie na korzyść Tigers, ale Frank Thomas potrafi sypać homerami jak mało kto, więc summa sumarum wychodzi mi typ na Oakland po przyzwoitym kursie 1.752.


Zagrałem również zakład: Which pitcher will record the most Strikeouts? (K's) - Zito (OAK) -0.5 Strikeouts @ 2.05
Zito nie jest może typowym strikeout pitcherem, ale przy takim kursie sądzę, że można spróbować, bo i Robertson gigantem nie jest.

#677463 10/10/2006 21:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
[Linked Image]
Dzisiaj również gram OAK - w progresji na win gospodarzy spotkania. Powinno być dobrze bo sposób ten sprawdza się już od kilku sezonów.

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1