Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#677464 11/10/2006 03:27
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Dzisiaj ciekawy mecz, rzuca zito, wiec faworytem jest OAK, w sumie nic dziwnego, pitchera tigers uwazam ze leszcza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po ostatnim swietnym meczu zito przeciwko santanie, dzisiaj licze na slabszy mecz barego i daje over na hits,runs,errors tigers, typ ryzykowny, a jednak tigers w gazie po pokonaniu yankees.

liczylem na slabszy wystep zito, a wypadl koszmarnie, tym razem pick wchodzi gladko, jutro kolejny ciekawy mecz Weaver rzuca, moze over?

Bonus: Unibet
#677465 11/10/2006 07:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ech Barry... czemu mi to zrobiłeś? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Zauważyłem dziwną prawidłowość w moim typowaniu playoffów amerykańskich lig zawodowych. Jeśli jedna runda jest dobra i sporo wchodzi, to w następnej swoje typy powinienem grać na odwrót <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> I tak na zmianę.

Nevermind.
Czy Cardinals są w stanie czymś dziś zaskoczyć Metsów? Dopóki mają Pujolsa to zawsze mogą sprawić niespodziankę. Ale poza tym wszystkie atuty są dziś po stronie Mets. Kurs jednak jak dla mnie za niski. Wolałbym już zaryzykować niespodziankę.
Nad drugim meczem muszę się zastanowić, bo sprawa nie jest prosta.

#677466 11/10/2006 21:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
W pierwszych 3 inning niezle to wszystko wygladalo dla OAK, dzis w sumie niezly pitcher w tigers, jednak z tego co zauwazylem koles jest typowy pod strikeouty, zazwyczaj dawalem go na over i przekraczal nawet linie 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Pod tym wzgledem jest niezly, mozna spodziewac sie w tym meczu sporo strikeoutow jednak ma wade, ze daje dosc duzo hitow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Znalazlem kurs 1,96 na OAK i ich zagralem. Ziom mnie powiedzial ze ostatnio ta ekipa ktora wygrywala pierwszy mecz na tym poziomie w AL przegrywala serie i tak od kilku lat, wiec kolejny powod aby grac OAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677467 11/10/2006 22:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dzisiaj Verlander vs Loaiza

Justin wybrany z nr 2 w 2004 przez Tygrysy mial bardzo dobry sezon.. To bedzie wiodacy pitcher ligi.. Ma dopiero 23 lata i juz widac ze niesaowity potencjal.. Ja mam dzis nadzieje ze dotrwam i obejrze mecz pomiedzy moimi ukochanymi Tigers a Atheltics.. Nie sugerujcie sie mna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zagralem Tygrysy za "stawke fana" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czyli slepo kibicujacego osobnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W drugim meczu.. powyzej 2,3 na Cardinals jest do wziecia.. Jak Albercikowi (Pujols) wyjdzie mecz to kazdy jest do pokonania.. na tym szczeblu kursy w okolicach 2,4 na druzyne sa do wziecia w ciemno...

GO TIGERS!!!

Pozdrawiam
Dominik

#677468 11/10/2006 22:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
<a href="www.fotosik.pl" target="_blank">[Linked Image]</a>

[*]

a w niedziele jeszcze gral przeciwko tigers...

#677469 11/10/2006 23:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Cory Fulton Lidle (March 22, 1972 &#8211; October 11, 2006) was an American right-handed pitcher in Major League Baseball. He played for seven different teams in his ten-year career, last playing for the New York Yankees [1]. Only a few days after the team's 2006 season ended, Lidle was killed when his personal airplane crashed into a residential building in New York City.[2]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#677470 12/10/2006 03:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Tigers ladnie pojechali, mecz wyszedl overowy, OAK mieli swoja szanse w ostatnim inning, zabraklo kilku metrow do wygrania meczu. Reasumujac tigers ida po mistrza, 3,4 lata temu jakby ktos mnie o tym powiedzial to bym go wysmial, w koncu to byly wtedy najwieksze obciachy, jak ten swiat sie zmienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#677471 12/10/2006 05:25
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Szkoda Lidle'a

['] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#677472 12/10/2006 06:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wlaczam rano espn i od razu taka wiadomosc
['] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#677473 12/10/2006 14:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Powracajac do dyskusji na temat PO, Mets to jak dla mnie faworyt.
STL uratowac moze tylko jakis przeblysk Alberta (Grand Slam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

Weaver to nie jakis tam dobry miotacz, oddany przez LAA, przyszedl za Ponsona(ten do NYY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ), dobry wystep zanotował tylko przeciw SD, juz w PO, ale to nie powinno dziwic, padres caly sezon mieli problemy ze zdobywaniem punktow.

Mets rozjechali gładko LAD, byc moze nawet siegna po WS.
Chociaz jesli spotkaja sie w finale z DET to rzymam kciuki za Tigers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gdyby porownywac obie ekipy to Mets przewyzszaja rywala zarowno pod wzgledem ofensywy jak i defensywy.
Gdyby jeszcze Pedro był zdrowy to nie dawałbym im zadnych szans

Tak wiec Mets @ 1.571 3j

#677474 15/10/2006 19:43
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Niewiem czy te mecze się odbyły czy nie ale mógłby ktoś odpisać czy weszły? (mam mało czasu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Seattle @ St Louis
OVER 44.5

Cincinnati @ Tampa Bay
UNDER 44.5

Tennessee @ Washington
Washington -10.5

[color:"red"]Po pierwsze to nie MLB, po drugie mecze trwają, a na przyszłość takie pytania to na quasi[/color]

Last edited by Ghost; 15/10/2006 19:46.
#677475 15/10/2006 19:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
http://sports.espn.go.com/nfl/scoreboard?date=20061015

Ghost juz napisał, gdzie sie z tym idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677476 18/10/2006 17:37
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
taka piękna i zacięta rywalizacja w MLB a tu cisza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

STL - NYM
stan rywalizacji: 3:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wczoraj stała się rzecz bardzo rzadko spotykana, Glavine wreszcie przegrał, a wyśmiewany przez niektórych Jeff Weaver drugi raz z rzędu utarł im nosa. Dziś jest ogromna szansa na zwycięstwo Cardinals i rzecz jasna na finał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Życze im tego za poprzedni sezon, kiedy to w zasadniczym grali tak pięknie, że nie przypominam sobie dłuższej ich serii niż 3 porażki (ręki sobie uciąc nie dam, że ona jednak była <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) a poźniej sromotne lanie 1:4 w PO od Houston...wtedy grałem na ich win, na dojście do finału i z Chrisem Carpenterem w składzie wygrali ten jedyny mecz, ratując $. Dziś ten sam człowiek jak i jego koledzy stoją przed ogromną szansą, niech to wykorzystają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Typ: NYM - STL under 8
to na przełamanie ciągnącej sie za obydwiema drużynami serii OU

#677477 18/10/2006 21:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja jednak będę kibicował Metsom. Tak naprawdę Cards, to gdzie są, zawdzięczają jednemu człowiekowi: Albertowi Pujolsowi. To zdecydowanie najlepszy obecnie baseballista, i to on ich tu dociągnął. Mimo iż bardzo go szanuję, to uważam, że Cardinals na finał w tym roku nie zasługują. Metsi zaprezentowali się znacznie lepiej jako drużyna.
Ale gdyby wygrywali tylko ci, którzy na to zasługują to byłoby zbyt łatwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677478 18/10/2006 22:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja tam kibicuje Metsom .. chociaz Pujols jest moją ulubioną "pałką"
Ta patrze w oferte GB i widze ładny typek na
Total Strikeouts by C. Carpenter (STL)under 5.5 @1.6
w poprezdnim swoim wystepie Carpenter miał tylko 1 SO a grał 5 innow .. teraz moze byc podobnie bo szykuje sie overowy meczyk ... dlatego max wytrzyma do 5 inna ... jestem na 100% pewny ze 6 SO nie bedzie miał ..nie dzis ... wkoncu Metsi walcza o zycie
jak dla mnie 10/10 na under 5,5

#677479 18/10/2006 22:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Jest to mój pierwszy sezon z baseballem amerykanskim ( i zapewne jeszcze w tym sporcie raczkuje ) ale nie zgodzę się z Ghostem iz jest to zasluga jedynie Alberta. Obserwowalem dosyc szczegolnie grę Cardinals ( oraz White Sox, gdyz akurat te dwie ekipy najbardziej przypadły mi do gustu ) przez cały sezon. Do białej gorączki niekiedy doprowadzało mnie St. Loui swoja nieporadnoscia i przegrywaniem niekiedy z najwiekszymi dziadami. Dobrym pociagnieciem bylo sprowadzenie Dunckana oraz Prestona Wilsona, którzy wniesli nieco ozywienia w offence. Mimo wszystko czesto Puyols zawodził ( przynajmniej z ztego co pamietam pod koniec sezonu, a wtedy niexle spisywali sie wyzej wymienieni + Scott Rolen. Nie mozna zapominac rowniez o dobrych osiagnieciach takich pitcherow jak starter - Carpenter, czy zmiennicy tacy jak Wainwright i Isringhausen.

pozdr

#677480 18/10/2006 22:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja tam kibicuje Metsom .. chociaz Pujols jest moją ulubioną "pałką"
Ta patrze w oferte GB i widze ładny typek na
Total Strikeouts by C. Carpenter (STL)under 5.5 @1.6
w poprezdnim swoim wystepie Carpenter miał tylko 1 SO a grał 5 innow .. teraz moze byc podobnie bo szykuje sie overowy meczyk ... dlatego max wytrzyma do 5 inna ... jestem na 100% pewny ze 6 SO nie bedzie miał ..nie dzis ... wkoncu Metsi walcza o zycie
jak dla mnie 10/10 na under 5,5

ciekawy typ, na Bwin jest under 6 za 1,65

dodatkowo zagram chyba "How many innings will Chris Carpenter (STL) pitch? " under 7 -> kurs 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#677481 19/10/2006 05:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Mets nadal walczą, zapowiada sie emocjonujace 7 spotkanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Carpenter 4 strikeouts ( czyli under 6 ), narzucal 6 inningów ( czyli under 7 ) + under w całym spotkaniu... co daje piękną noc z mojej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#677482 19/10/2006 10:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Baqu

Oczywiście, sformułowanie, że Pujols ich sam dociągnął prawie do World Series jest znacznym uproszczeniem. Jednak gdyby jego nie było, Cardsi nie weszli by nawet do PO. Kogo oni tam mają poza tym? Rolen, Carpenter, Isringhausen i wszystko. Spójrz na inne jeszcze grające teamy. Tigers, Mets mają znacznie bardziej wyrównane składy (czytaj: znacznie mocniejsze).

To oczywiście tylko moja opinia, fajnie, że ktoś podjął polemikę, bo to rzadkość w tym dziale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#677483 19/10/2006 11:01
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
własnie, teraz to inna rozmowa :-)

oczywiscie zgadzam się, ze Puyols to ich gwiazda, która "ciagnie" cały zespół + paru dobrych graczy ( jednak nalezy tych graczy wymienic, gdyz chyba w prawie kazdym innym zespole, równiez odgrywaliby wazne role ).

Poza tym ten argument o wyrównanych składach to jest takiś jakiś dla mnie nijaki, bo gdyby to bylo najwazniejsze wtedy wiadomo kto byłby pewnym zwycięzcą - na szczescie "pewniaki" czesto nie wchodzą :-), choć oczywiscie wyrównana kadra ma znaczenie.

STL to dla mnie bardzo chimeryczna druzyna, raz zagraja swietne spotkanie z bardzo dobrym przeciwnikiem, aby nastepnie polec z wieśniaczkami - a moze po prostu tak nieobliczalny jest baseball ? jak juz pisalem dlugo w nim nie siedze takze nie chce wyciagac wiekszych konkluzji.

Dziś ostatni pojedynek z serii STL - NYM, i zgodnie chyba z typami wiekszośći widzę finał Mets - Tigers. Pierwsza druzyna to imho przedewszystkim silny offence, spora ilosc miotaczy, którzy w kazdym inningu mogą pokusić się o HR. Detroit to szczególne polączenie obrony i ataku ( maja przewage przedewszyskim w pitcherach, gdyz jest Verlander, Rogers i Bonderman , u przeciwnikow jedynie Glavine dysponuje porownywalnymi statystykami - grą ). Takie moje małe przemyslenia :-)

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, forty, betowiec), 583 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,578
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1