|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Porozmawiajmy o kwestiach sportowych. Przed Legią mecze z Realem Madryt...
Skończy się pogromem. Drużyna Realu nie bawi się ze słabeuszami, nie odpuszcza. Mistrz Szwecji niedawno pojechał na Bernabeu i dostał "ósemkę". Legia Warszawa awansowała do Ligi Mistrzów po dwudziestu latach i już zdążyła pobić rekord: chodzi o najwyższą porażkę u siebie. Nie jest powiedziane, że w Madrycie nie padnie kolejny historyczny wynik. Legia to drużyna do bicia rekordów.
Kowal :DDD Czyli jednak celkomat nie pomógł, a co do tej pierwszej kwestii to nie podzielam jego zdania, czemu winne te wszystkie dzieciaki co chciały zobaczyć jak Ronaldo gra mimo ze czuje wielka sympatie do L, to ja podzielam zdanie Kowala ile razy mozna robic bydlo a potem plakac i prosic na kolanach o darowanie kary? i caly czas ten sam argument, bo dzieciaki ...nich dzieciaki i rodzie poloza lache na ogladanie L to moze kiedys wladze klubu postanowia cos zrobic z bydlem na trybunach, bo jak widac samo bydlo nic nie rozib bo nie ma mozgu ale jak sie nie ma czym grac to przynajmniej mozna sie chwalic ze lysi z L dokopali niemcom, prawie ze grunwald w zeszlym roku polscy kibice wyzwalali jugoslawie, pare lat temu odbierali wilno litwinom...same sukcesy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
no raczej że nie można się tak skurwić bez powodu ale krycha podobno nie pije Krycha jak to nie pijesz? z nami się nie napijesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kazow pełna zgoda
tylko żal dzieci bo to dla nich byłoby święto zobaczyć największe gwiazdy piłki chodzące po ziemi
nie ma co się oszukiwać ale takich okazji może już nie być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
teraz o kadrze
zaczynamy pracę o 8 i na ten czas chcę widzieć dysponowanego pracownika na miejscu pracy
co robi po, chuj mnie to obchodzi może nawet zapisać się do Pis-u
paradoksem jest też fakt że największe sukcesy w piłce mieliśmy gdzie drużyna była "wieżowcem patologii" czytaj 82 i 92 rok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
teraz o kadrze
zaczynamy pracę o 8 i na ten czas chcę widzieć dysponowanego pracownika na miejscu pracy
co robi po, chuj mnie to obchodzi może nawet zapisać się do Pis-u
paradoksem jest też fakt że największe sukcesy w piłce mieliśmy gdzie drużyna była "wieżowcem patologii" czytaj 82 i 92 rok Pacyfku, teraz wszyscy tę patolkę uprawiali. Na zachodzie również. Teraz pijak nie wygra z gościem, który uważa o której godznie i co je, napierdala w siebie tony supli, 2 godziny w ciągu dnia śpi w kapsule i oddycha czystym tlenem, po kolecji włazi do kabiny z krio i kładzie się grzecznie spać o 22:00 i nawet jak sra to pilnuje, żeby się nie przemęczyć. Dla mnie skoro już wszyscy o tym wiedzą to i wie o tym sam Nawałka. Pytanie po którym to było meczu - po Danii czy Armenii. Dla mnie gościa już nie powinien nigdy powołać i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Pacyfku, teraz wtedy wszyscy tę patolkę uprawiali. Na zachodzie również.
Teraz pijak nie wygra z gościem, który uważa o której godznie i co je, napierdala w siebie tony supli, 2 godziny w ciągu dnia śpi w kapsule i oddycha czystym tlenem, po kolecji włazi do kabiny z krio i kładzie się grzecznie spać o 22:00 i nawet jak sra to pilnuje, żeby się nie przemęczyć.
Dla mnie skoro już wszyscy o tym wiedzą to i wie o tym sam Nawałka. Pytanie po którym to było meczu - po Danii czy Armenii. Dla mnie gościa już nie powinien nigdy powołać i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
wg mnie nie tu jest problem zawsze pilkarze chlali chalaja i beda chlac problem jest w mentalnosci zawodnikow niektorym pojebalo sie w glowie od tych milionowych transferow mysla ze sa juz mega grajkami i w dupie maja co kto powie oni wszystko wiedza najlepiej patrz wypowiedzi zielinskiego i krychowiaka po Armenii myslicie czemu Lewy byl taki wkurwiony po meczu bo on traktuje kazdy mecz powaznie stara sie biega a reszta baranow ma wyjebane on nie mial z kim grac w tych 2 ostatnich meczach taka jest prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,adam-nawalka-traci-panowanie-nad-pilkarzami,artykul,727361,1,291.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a nam znow ten baran Kwiatkoś sedziuje w Niecieczy bedzie sie dzialo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Czekam tylko aż się zacznie konflikt Lewy kontra reszta ekipy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Andrzej Kopiczyński nie żyje. Słynny "Czterdziestolatek" miał 82 lata
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Czekam tylko aż się zacznie konflikt Lewy kontra reszta ekipy. nie bedzie zadnego konfliktu z Lewym zapomnij kto by mu podskoczyl od razu wypad z kadry zaden trener nawet faken nie zaryzykowalby utraty takiego grajka jak Lewy dla nazelowanych pizdeczek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
wg mnie nie tu jest problem zawsze pilkarze chlali chalaja i beda chlac problem jest w mentalnosci zawodnikow niektorym pojebalo sie w glowie od tych milionowych transferow mysla ze sa juz mega grajkami i w dupie maja co kto powie oni wszystko wiedza najlepiej patrz wypowiedzi zielinskiego i krychowiaka po Armenii myslicie czemu Lewy byl taki wkurwiony po meczu bo on traktuje kazdy mecz powaznie stara sie biega a reszta baranow ma wyjebane on nie mial z kim grac w tych 2 ostatnich meczach taka jest prawda A z kim mial grac? Milik w kadrze gra piach, Krychowiak podaje w PSG reczniki, Kapustka do Leicester pojechal chyba pracowac na zmywaku bo sie nawet na lawke nie lapie, Zielu wchodzi na ostatnie minuty. Maczynski poki co przepadl, Linetty chuj wie po co on w kadrze w ogole jest... Czyli zostaje Grosik co zrobil troche roboty w meczu z Dania. Akurat tu nie wiem czy gra regularnie bo Francje niezbyt sledze. Rybus jeszcze chyba regularnie gra w Lyonie ale co on moze grajac na lewej obronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
quincy piszemy o zawodowych piłkarzach nie o pijakach
dla mnie wypić 2 drinki po meczu pogadać z kumplami do północy to żaden problem
chyba nie chcesz mnie powiedzieć że Lewy pijący własnie w ten sposób będzie grał gorzej od Teodorczyka który idzie spać o 21 i wpierdala odżywki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie podoba mnie się jakiś cyrk z rodzinami
co to kurwa ma być ,chcesz oglądać mecz nie ma sprawy załatwię bilety sam opłacając ale nie pałętanie się po hotelu itd.
zgrupowanie trwa tydzień nie 2 lata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
wg mnie nie tu jest problem zawsze pilkarze chlali chalaja i beda chlac problem jest w mentalnosci zawodnikow niektorym pojebalo sie w glowie od tych milionowych transferow Chyba właśnie oto chodzi, nie te czasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Kto chlał, gdzie chlał? dlaczego Bazyl nie dzwonił, że chlają ja się pytam???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
A co do tego pustego stadionu na meczu z Realem, to czy aby nie jest tak, że gdyby po 17 minutach meczu z Dortmundem było na przykład 0:1 a nie 0:3 to NIC by się tam nie wydarzyło. Ci którzy odpowiadają za ten dym tak naprawdę odpowiedzieli tym którzy są odpowiedzialni za sportową klęskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Co z tym piciem? Kadrowicze imprezę zrobili?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Co z tym piciem? Kadrowicze imprezę zrobili? http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski,adam-nawalka-traci-panowanie-nad-pilkarzami,artykul,727361,1,291.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|