Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
chodzi w nim o to ze na kazdej pozycji mozesz wystawic zawodnika tylko 82 razy a wiec jak w prawdziwym regular season. tabela jest robiona w ten sposob, ze przykladowo w 10 zespolowej lidze w kazdej kategorii gracze otrzymuja od 1 do 10 pkt.w ustawieniach pokazuje Ci tez ile juz meczy wykorzystales na kazdej pozycji.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
wtedy uwazam, ze trzebaby miec szeroką kadre, a to ze wzgledu na ilosc zawodnikow bioracych udzial bedzie ciezkie, no chyba, ze bedziemy grac zawodnikami typu trybanski etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
niekoniecznie. a poza tym w fantasy miedzy innymi o to chodzi by wylowic kogos z tych mniej znanych a nie tylko bazowac na sprawdzonych starych wyjadaczach.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli grac lige w takim skladzie to wszedzie bedzie ciezko, ja bym tam wolal 2 po 12 osob, niz 1 wielka, ale coz dostosuje sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Mozemy zagrac tez tym drugim systemem, odpada wtedy H2H.

Cp do draftu, niedziela nie, chyba ze rano, ale jak znam zycie to wy spicie do 11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Aha i zmiencie nazwy dryzyn wstawiajac nick z forum, wiekszosc sie dostsowala juz, ale widze paru jeszcze nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobra, widzę inne rozwiązanie. Zrobimy dwie ligi po 14 osób, część weteranów na pewno chętnie zagra w jednej i drugiej.
Wtedy znajdzie się miejsce dla snoopola i ew. danpa i mike'a jeśli chcą z nami grać (Lupus jak możesz to dowiedz się na 100%).

Ja chętnie zagram w dwóch ligach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
imho powinnismy stworzyc 1 i 2 ligę, i kolejny sezon zrobic metodą spadków - awansów... tylko jak to rozdzielić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 17
Sie pisze, lanie Lupusa sprawia czasem przyjemnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
O fuck spoznilem sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jak będzie możliwość to bym sie zapisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> buuuuuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobra, lista w 1 poscie zaktualizowana, Panowie wyżej dopisani.

Robimy dwie ligi, więc proszę jeszcze parę (góra 5) osób o zgłoszenia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
dzieki za uznanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ma się tą opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
edit hasełko i id poproszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Dobra nikt więcej się nie zgłasza, to pora poczynić konkretne ruchy.
Robimy dwie ligi. W lidze A (weteranów) gra 14 drużyn, w lidze B (debiutantów) gra 10 drużyn (lub jeśli się ktoś jeszcze zgłosi to więcej). I teraz uwaga: kto z weteranów będzie chciał grać na dwie ligi? Zgłaszać się, bo liga B jest trochę za mała.

Teraz rzecz trudna, podział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Do ligi A trafiają:
1. popon (mistrz NBA Fantasy 2005/06, mistrz NHL 2005/06)
2. Ghost (mistrz MLB 2006, v-ce mistrz NFL 2005)
3. snoopol (mistrz NFL 2005)
4. vonseb (v-ce mistrz NBA 2005/06)
5. Feher (v-ce mistrz MLB 2006)
6. sharif (v-ce mistrz NHL 2005/06)
7. lupus (3 msc NHL 2005/06)
8. g00niek (3 msc MLB 2006)
9. mogarycz (3 msc NFL 2005)
10. Experto (uczestnik lig mecz.pl)
11. MarJa (uczestnik lig mecz.pl)
12. Buczy (uczestnik lig mecz.pl)
13. gobel (uczestnik lig mecz.pl)
14. Baqu


Do ligi B tym samym idą:
1. Skipper
2. adingh
3. smoke
4. zaper
5. JuanPablo
6. parker23
7. kamp
8. Nycek
9. gPaImOe
10. 69
11. Litwa
12. Whip
13. ?
14. ? (ew. Ghost)

Zestawienie robiłem dość szybko, więc jeśli ktoś z ligi B, brał udział wcześniej w naszych ligach (a ja nie zauważyłem lub ten ktoś był pod inną ksywką) niech da znać. ----> nie dotyczy Piomila <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dobrze by było jakby któryś z weteranów się zgłosił i przejął ode mnie rolę komisza w lidze B.

A teraz ruchy, ruchy, bo jeszcze został do ustalenia draft <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

PS. Jak będzie ustalony komisz w lidze B, to wtedy te osoby dostaną id i hasło

Edit: Został postawiony wniosek formalny o przesunięcie kolegi Baqu do ligi A (gdyż sumiennie brał udział w kilku ligach poza mecz.pl) w miejsce kolegi adingha (który z kolei nie przykładał się zbytnio do swojej gry, ale mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe tego przesunięcia). Uwagi i zażalenia na priv. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Last edited by Ghost; 23/10/2006 19:29.
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
6
enthusiast
enthusiast
6 Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 253
Jak jest jeszcze miejsce to chetnie zagram ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
To może i ja bym się dołączył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jeśli można jeszcze.

Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
A gramy w koncu head-to-head czy rossarie ? Bo jesli o mnie chodzi to takze jestem zwolennikiem tego drugiego systemu. Wieksza zabawa i mniejsza monotonnosc gry sPrawia, ze nikomu nie nudzi sie ona po tygodniu

Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
przepraszam, ze post pod postem, ale przypomnialo mi sie, ze w FBL oprocz ww. systemow mozna grac jeszcze na punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten system jest chyba najpopularniejszy i takze, co zapewniam osobiscie, nie nudzi sie tak szybko jak head-to-head.

serwer yahoo oferuje wlasna punktacje, lecz radzilbym skorzystac z opracowania chlopakow z forum e-nba, ktorzy graja w FBL dosc dlugo by opracowac wlasna, sprawdzona punktacje.

mozecie ja znalezc pod tym linkiem: http://www.e-nba.pl/forum/viewtopic.php?t=70

ps. jesli zagramy na punkty to w przypadku braku chetnych moge zostac komisarzem drugiej ligi.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jesli na 2 ligi to h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
To i ja bym chetnie zagral.

Tylko potrezbuje kilku chwil na ogarnicie tego wszystkiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nycek graliśmy w zeszłym sezonie h2h i w tym też tak gramy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie spróbować tego rotisserie w nowej lidze, dla chętnych.

Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250
zalożyłem druga lige, powysylalem pm-y, teraz tylko pozostaje na was czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

draft ustalilem na piatek na 19.00, jesli wiekszosci z was nie bedzie odpowiadac to moge zmienic, ale optowalbym przy wyznaczonej przeze mnie dacie.

a tak ogolnie to troche lipa ze gramy h2h, bo przeciez grajac na punkty tez mozna zrobic spadki/awanse <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> po prostu dwoch najlepszych z drugiej ligi awansuje, a dwoch najslabszych z pierwszej spada o klase nizej. nie wiem zupelnie w czym ma tutaj pomoc system head2head.

no ale niech bedzie jak chcecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 14 1 2 3 4 5 6 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (bukma, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, Sensei, Akhu, aker, alfa), 935 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,784
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1