|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Bardzo fajny dodatek w wersji 7.5, ciekawe kanały muzyczne takie jak: Impreza House Rock Po Polsku Smak 80 lat We dwoje Disco Polo (to wymiata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) Eurodance 90 Hip Hop Alternatywnie ...naprawde niezła jakość dzwieku, polecam więcej na www.gadu-gadu.pl [ gadu-gadu.pl] i www.gaduradio.pl [ gaduradio.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 355 |
Potwierdzam niezłe - szczególnie Disco Polo jako, że lubię sobie czasami pośpiewać la la la i nóżką potupać na parkiecie...
Brawo za radio.
|
|
|
Link skopiowany do schowka