|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Witam, tak to dzis gramy : Real handi rozne -5.5 1,9 Real powyzej 8.5 roznego 2,0 Rozny przed 10 minuta 1,55 Wynik i suma goli powyzej Real 4.5 1,61 1 polowa over 1.5 1,44 Real suma goli druzyny 4.5 1,9 Real gol przed 17:00 minuta 1,83 Real handii do HT 1.5 1,75 BTS 2,5 Ronaldo strzeli 2 lub wiecej 1,72 Wygra obie polowy Real 1,33 Roznica zwyciestwa minimum 4 golami 1,61 Powodzenia. Doszlo : Obie polowy over 1.5 gola 1,8  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
No i Szpaku jest dumny po tym meczu  kur... jak mozemy byc takimi jebanymi minimalistami  przestań, trzeba mieć mózg przez alkohol wyżarty żeby go na poważnie brać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
 dzień na PLUS !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
ogladajcie na jedynce w studiu co bedzie sie dzialo spocony janek i reszta beda gadac ze prawie remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
jeszcze karny powinien być dla L w 2 połowie na Gui zgadza się
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ogladajcie na jedynce w studiu co bedzie sie dzialo spocony janek i reszta beda gadac ze prawie remis  mozliwe bo w przerwie widzial wygrana gosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
No i Szpaku jest dumny po tym meczu  kur... jak mozemy byc takimi jebanymi minimalistami  wstydu nie było, L dzis na + zaskoczyła. tyle ode mnie. ok grala niezle mnie tez sie fragmentami naprawde fajnie to ogladalo ale nie walmy konia przy 1-5 bo to przesada w druga strone  A niewidomy jakby dzis Szpaka posluchal to myslalby jak nic ze przywiezlismy 3 pkt z Madrytu ciezko wiecej z takich marnych kopaczy wykrzesac, wydaje mnie sie ze grali na ile mogli, te dwie druzyny to inne planety
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
ogladajcie na jedynce w studiu co bedzie sie dzialo spocony janek i reszta beda gadac ze prawie remis  http://replygif.net/i/502.gif
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ciezko wiecej z takich marnych kopaczy wykrzesac, wydaje mnie sie ze grali na ile mogli, te dwie druzyny to inne planety ja wiem czy takich marnych ?? troche grosza przytulaja jak na takie miernoty Zobacz Legie czy Widzew w latach 95-97 -- kto tam gral ?? Bebeteo , Romario , Giggs ?? nie --- Pisz , Sliwowski ,Majak czy Dembinski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Ładnie kolega wypierdział typy. Jest Moc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
ciezko wiecej z takich marnych kopaczy wykrzesac, wydaje mnie sie ze grali na ile mogli, te dwie druzyny to inne planety ja wiem czy takich marnych ?? troche grosza przytulaja jak na takie miernoty Zobacz Legie czy Widzew w latach 95-97 -- kto tam gral ?? Bebeteo , Romario , Giggs ?? nie --- Pisz , Sliwowski ,Majak czy Dembinski Mikhalchuk, Siadaczka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no sa w uj przepłacani, nie od dzis wiadomo
dla mnie wstyd to był wynik i styl z bvb
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ciezko wiecej z takich marnych kopaczy wykrzesac, wydaje mnie sie ze grali na ile mogli, te dwie druzyny to inne planety ja wiem czy takich marnych ?? troche grosza przytulaja jak na takie miernoty Zobacz Legie czy Widzew w latach 95-97 -- kto tam gral ?? Bebeteo , Romario , Giggs ?? nie --- Pisz , Sliwowski ,Majak czy Dembinski Mikhalchuk, Siadaczka łapinski
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
nie ma bidy  @137  1 HV71 HV71 v Karlskrona HK (Zakład na zwycięstwo) 18/10/2016 Brak 1.50 Wygrana2 Skelleftea AIK Leksands IF v Skelleftea AIK (Zakład na zwycięstwo) 18/10/2016 Brak 1.40 Wygrana3 EHC München EHC München v Schwenniger Wild Wings (Zakład na zwycięstwo) 18/10/2016 Brak 1.32 Wygrana4 Herning Blue Fox SonderjyskE v Herning Blue Fox (Zakład na zwycięstwo) 18/10/2016 Brak 2.25 Wygrana5 FC Porto Club Brugge v FC Porto (Wynik końcowy) 18/10/2016 Brak 1.70 Wygrana6 Sevilla Dinamo Zagrzeb v Sevilla (Wynik końcowy) 18/10/2016 Brak 1.65 Wygrana7 Leicester Leicester v FC Kopenhaga (Wynik końcowy) 18/10/2016 Brak 2.10 Wygrana8 Borussia Dortmund Sporting v Borussia Dortmund (Wynik końcowy) 18/10/2016 Brak 2.20 Wygrana9 Juventus Lyon v Juventus (Wynik końcowy) 18/10/2016 Brak 1.70 WygranaZakłady akumulowane
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
ciezko wiecej z takich marnych kopaczy wykrzesac, wydaje mnie sie ze grali na ile mogli, te dwie druzyny to inne planety ja wiem czy takich marnych ?? troche grosza przytulaja jak na takie miernoty Zobacz Legie czy Widzew w latach 95-97 -- kto tam gral ?? Bebeteo , Romario , Giggs ?? nie --- Pisz , Sliwowski ,Majak czy Dembinski Mikhalchuk, Siadaczka Bajor, Wyciszkiewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
spocony janek mowi Ronaldowicz  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Siedzialem na Trybunie C na Dortmundzie i nie liczylem na 0-6 tylko na 3 pkt i bylo bardzo blisko ... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|