Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#67856 31/08/2004 23:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam
Mam pytanie czy załozenie konta w unibetcie jest bespłatne i czy moge wpłacic karta kredytowa 6zł na konto bo tylko tyle na nim narazie mam

Bonus: Unibet
#67857 01/09/2004 01:58
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
czesc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

konto w unibecie jest bezplatne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

karta debetowa (a nie kredytowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) jak np. Visa Electron mozesz wplacic ale najmniejsza przyjmowana wplata to 200 zl karta - tak napisane jest w ich faqu. Niejednokrotnie przyjmowali jednak wplaty 100zl karta i nie bylo problemow. Mozesz jeszcze wplacic przelewem bankowym - minimum chyba 50 zl.

Unibet daje teraz kilka zl wiecej w akcji zapros przyjaciela czy jaos tak - zajrzyj do tematu unibetu i skontaktuj sie z kims, kto swoja pomoc oferuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oboje dostaniecie jakis bonus jesli sie zarejestrujesz i cos wplacisz.

#67858 01/09/2004 03:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
jest na odwrót: 50 zł kartą a 200 zeta przelewem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1