Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 145 1 2 3 4 5 6 7 144 145
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by forty
Originally Posted by burbon
Originally Posted by Warren
Originally Posted by burbon
kieliszek wódki równa się...kurwa, właściwie to nic się nie zmieniło...STOP...właściwie jest lepiej...za kieliszek wódki w knajpie można kupić 20 bułek minimum cool
za to w pijalni 3 kategorii za 2 pln smile

czyli bułek 10...no 9..

gdzie Ty kupujesz tak tanie bułki?

w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by burbon
do góry winda idzie smile...dnb u Fecha piwo
widziałeś, co Widzew odjebał ?
he, he...spokojnie i tak awans

nie, co zrobili ?
odkąd mała się urodziła trochę brakuje wolnego czasu smile

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
w łeb 3-0...

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by burbon
w łeb 3-0...

Huragan MorÄ…g smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
dzięki, oby to były dobre dobrego początki
za tydzień jedziemy na Fecha, liczę tam na punkty wink

do góry winda idzie smile...dnb u Fecha piwo
widziałeś, co Widzew odjebał ?
he, he...spokojnie i tak awans

Vitolo toast

Tak tylko wpadłem napisać 3-4 słowa:

Chyba was źrebi grin

Dobranoc smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
w melgar do ht @2,850

380.00
puke

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by fechu
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
dzięki, oby to były dobre dobrego początki
za tydzień jedziemy na Fecha, liczę tam na punkty wink

do góry winda idzie smile...dnb u Fecha piwo
widziałeś, co Widzew odjebał ?
he, he...spokojnie i tak awans

Vitolo toast

Tak tylko wpadłem napisać 3-4 słowa:

Chyba was źrebi grin

Dobranoc smile

Dobranoc Fechu toast


kurwa o 21 dobranoc ?!!?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Ja pindole jaka ta tabela jest spłaszczona
Ruch wygrywają w Szczecinie może wskoczyć 7 miejsce smile

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ?

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz się ?

tak

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

identico i w aldi tak samo
w aldi jest wielki napis na stoisku "chleb świeży z pieca" szkoda że nie napisali "świeży chleb z pieca" bo tak samo wkładają mrożonkę do pieca i masz ciepły "świeży" chlebek który jest nabity chemią
więc coś o tym bo na studiach dorabiałem na stoisku z pieczywem w tesco
nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by aker
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

identico i w aldi tak samo
w aldi jest wielki napis na stoisku "chleb świeży z pieca" szkoda że nie napisali "świeży chleb z pieca" bo tak samo wkładają mrożonkę do pieca i masz ciepły "świeży" chlebek który jest nabity chemią
więc coś o tym bo na studiach dorabiałem na stoisku z pieczywem w tesco
nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ?

dobrze wiedziec, bede unikał.

acha, jeszcze w kauflandzie mi sie zdarza kupowac, rozumiem ze podobnie ? wink

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by burbon
Originally Posted by tronk
Originally Posted by aker
Originally Posted by burbon
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny cool

Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszÄ™ CiÄ™ smirk
to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki wink

nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz się ?

tak

dziekuje, nie ma za co piwo

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg

kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
[Linked Image from 1.bp.blogspot.com]

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by burbon
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg

kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam

burbonix, wychodzi ze trzeba kupowac w sklepach które posiadaja swoja piekarnie, ew sklepy ktore zaopatruja sie w pieczywo miejscowej piekarni, alternatywnie jeszcze pojsc do piekarni, dobrze miec tam swojego czlowieka piwo

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Originally Posted by Moro16
BOTOSANI mało rogalików do HT to pobiore tak ov 7 aplauz 8 aplauz i 9 mad rzutów roznych ft 2,62 4 i 7 oraz ov 1,5 Ft 2,25 puke boks boks konie

Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
BRAGA ov 1,5 HT 5.50

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780
Likes: 10
Originally Posted by tronk
Originally Posted by burbon
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg

kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam

burbonix, wychodzi ze trzeba kupowac w sklepach które posiadaja swoja piekarnie, ew sklepy ktore zaopatruja sie w pieczywo miejscowej piekarni, alternatywnie jeszcze pojsc do piekarni, dobrze miec tam swojego czlowieka piwo

znałem taką piekarnię w okolicy...piec opalany węglem...kilkadziesiąt bochenków dziennie wypiekali i bułki...kurwa, smak mojego dzieciństwa..wchodziłeś i widziałeś kadzie z ciastem...mole w mące ...kurwa mać...miesiąc mnie nie było..wjeżdżam po bochenki, a tam miejscowa mi mówi...panie po piekarni...wpadli, rozjebali piec...wywieźli...
i chuj..nie ma już dobrego chleba...nie wytrzymali konkurencji..
normalnie aż napić się muszę.... ( a ciasto na bułki kroili taką prasą sprzed pierwszej światowej wojny.. frown

Strona 5 z 145 1 2 3 4 5 6 7 144 145

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1