|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
kieliszek wódki równa się...kurwa, właściwie to nic się nie zmieniło...STOP...właściwie jest lepiej...za kieliszek wódki w knajpie można kupić 20 bułek minimum  za to w pijalni 3 kategorii za 2 pln  czyli bułek 10...no 9.. gdzie Ty kupujesz tak tanie bułki? w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3 |
do góry winda idzie  ...dnb u Fecha  widziałeś, co Widzew odjebał ? he, he...spokojnie i tak awans nie, co zrobili ? odkąd mała się urodziła trochę brakuje wolnego czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
Huragan MorÄ…g 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
dzięki, oby to były dobre dobrego początki za tydzień jedziemy na Fecha, liczę tam na punkty  do góry winda idzie  ... dnb u Fecha  widziałeś, co Widzew odjebał ? he, he...spokojnie i tak awans Vitolo  Tak tylko wpadłem napisać 3-4 słowa: Chyba was źrebi  Dobranoc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w melgar do ht @2,850
380.00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
dzięki, oby to były dobre dobrego początki za tydzień jedziemy na Fecha, liczę tam na punkty  do góry winda idzie  ... dnb u Fecha  widziałeś, co Widzew odjebał ? he, he...spokojnie i tak awans Vitolo  Tak tylko wpadłem napisać 3-4 słowa: Chyba was źrebi  Dobranoc  Dobranoc Fechu  kurwa o 21 dobranoc ?!!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3 |
Ja pindole jaka ta tabela jest spłaszczona Ruch wygrywają w Szczecinie może wskoczyć 7 miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki  nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki  nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz się ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,303 Likes: 3 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki  identico i w aldi tak samo w aldi jest wielki napis na stoisku "chleb świeży z pieca" szkoda że nie napisali "świeży chleb z pieca" bo tak samo wkładają mrożonkę do pieca i masz ciepły "świeży" chlebek który jest nabity chemią więc coś o tym bo na studiach dorabiałem na stoisku z pieczywem w tesco nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki  identico i w aldi tak samo w aldi jest wielki napis na stoisku "chleb świeży z pieca" szkoda że nie napisali "świeży chleb z pieca" bo tak samo wkładają mrożonkę do pieca i masz ciepły "świeży" chlebek który jest nabity chemią więc coś o tym bo na studiach dorabiałem na stoisku z pieczywem w tesco nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz sie ? dobrze wiedziec, bede unikał. acha, jeszcze w kauflandzie mi sie zdarza kupowac, rozumiem ze podobnie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
w biedronce...zajdź tam kiedy, nie jest drogo a i czasem rarytasy się zakupi za 1/3 ceny  Burboniasty, rarytasy w biedronce i to jeszcze z pieczywa no proszę Cię  to jest produkt głęboko mrożony z ulepszaczami który wkładają na 30min do pieca elektrycznego i masz "świeżutkie" bułeczki  nie wiedziałem, a jak w lidlu orientujesz się ? tak dziekuje, nie ma za co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg
kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg
kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam burbonix, wychodzi ze trzeba kupowac w sklepach które posiadaja swoja piekarnie, ew sklepy ktore zaopatruja sie w pieczywo miejscowej piekarni, alternatywnie jeszcze pojsc do piekarni, dobrze miec tam swojego czlowieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2016
Posty: 2,665 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,786 Likes: 10 |
tak Tronku..wsszędzie podobnie, więc kurwa...sam sobie zrobić i upiec musisz...albo w b udce kupować po 12 zyla za kg
kurwa frajernia ze Sztokholmu nie potrafiła wykorzystać pierdolnięcia Malmo...żygam burbonix, wychodzi ze trzeba kupowac w sklepach które posiadaja swoja piekarnie, ew sklepy ktore zaopatruja sie w pieczywo miejscowej piekarni, alternatywnie jeszcze pojsc do piekarni, dobrze miec tam swojego czlowieka  znałem taką piekarnię w okolicy...piec opalany węglem...kilkadziesiąt bochenków dziennie wypiekali i bułki...kurwa, smak mojego dzieciństwa..wchodziłeś i widziałeś kadzie z ciastem...mole w mące ...kurwa mać...miesiąc mnie nie było..wjeżdżam po bochenki, a tam miejscowa mi mówi...panie po piekarni...wpadli, rozjebali piec...wywieźli... i chuj..nie ma już dobrego chleba...nie wytrzymali konkurencji.. normalnie aż napić się muszę.... ( a ciasto na bułki kroili taką prasą sprzed pierwszej światowej wojny.. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|