|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
Koza pewne pierwsze miejsce??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
kursy przynajmniej dziwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Koza pewne pierwsze miejsce?? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Na Boredo kurs warty swieczki, 2.95 z bylym prezydentem rosji czemu nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Radwa wygra turniej. Mam nadzieje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Radwa wygra turniej. Mam nadzieje... To musi dziś pokonać zawodniczkę o twarzy nieskalanej myśleniem. H2h 6:0, w setach 12:0, może napawać Kwaśniaka optymizmem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Kuza w końcu pękła fizycznie i mentalnie biorąc pod uwagę sytuację ogólną
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
siemanko ! można spróbować : Tsonga Muller Karlovic Nishikori Ferrer Wawrinka Rydwan z Polski CS 2-0 !!! powodzonka  pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Koza pewne pierwsze miejsce?? Tak nie była, potrzebowała 1seta, bo w przypadku wtopy 0-2 a przy wygranej radwy 2-0, spychana jest na 2miejsce. zasadne było po pozadanym wygranym secie odpier.. maniane pewnie 3.5-4 było na kuze przegapiłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Kuza w końcu pękła fizycznie i mentalnie biorąc pod uwagę sytuację ogólną olała temat, nie bedzie sie pruc, kiedy ma realna szanse wygrac ten turniej, a zaoszczedzone siły przydadza sie w 1/2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Koza pewne pierwsze miejsce?? Tak nie była, potrzebowała 1seta, bo w przypadku wtopy 0-2 a przy wygranej radwy 2-0, spychana jest na 2miejsce. zasadne było po pozadanym wygranym secie odpier.. maniane pewnie 3.5-4 było na kuze przegapiłem  meduze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Koza pewne pierwsze miejsce?? Tak nie była, potrzebowała 1seta, bo w przypadku wtopy 0-2 a przy wygranej radwy 2-0, spychana jest na 2miejsce. Niby czemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze) sety mi sie wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2015
Posty: 1,126 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze) i. Greatest number of wins; then ii. Greatest number of matches played; then iii. Head-to-head results if only two players are tied; or iv. If three players are tied: a) Highest percentage of sets won; if after the calculation two players remain tied, head-to-head results; then (b) If after applying (a) all three players remain tied, highest percentage of games won; if after the calculation two players remain tied, head-to-head results; then (c) If after applying (a) and (b) all three (3) players remain tied, the Finals Rankings 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze) sety mi sie wydaje. A mi się nie wydaje, bo teraz Kuza (mimo wygranego seta z Mugu) ma bilans 5-4, a Radwa jak wygra będzie miała 5-3 lub 5-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze) i. Greatest number of wins; then ii. Greatest number of matches played; then iii. Head-to-head results if only two players are tied; or iv. If three players are tied: a) Highest percentage of sets won; if after the calculation two players remain tied, head-to-head results; then (b) If after applying (a) all three players remain tied, highest percentage of games won; if after the calculation two players remain tied, head-to-head results; then (c) If after applying (a) and (b) all three (3) players remain tied, the Finals Rankings  Ano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Co się liczy najpierw - h2h czy bilans setów? (O wygranych nie wspominam bo wiadomo że to najważniejsze) sety mi sie wydaje. A mi się nie wydaje, bo teraz Kuza (mimo wygranego seta z Mugu) ma bilans 5-4, a Radwa jak wygra będzie miała 5-3 lub 5-2 zwracam honor
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|