Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 36 z 182 1 2 34 35 36 37 38 181 182
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by chudy
Atletico de Kolkata @ 6,50

zle

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776
Likes: 10
Vejle mocno zawodzi w pierwszej części sezonu, a mówiono,że bić się będą o awans...0.0, -0,5 @2,10

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Siemandero Ekipa
już jutro wraca normalna piłka smile piwo

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
Klopp juź niech nie przesadza

w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Wiele badań naukowych dowodzi, iż potrzeba więcej niż 72 godziny, aby osiągnąć przedmeczowy poziom przygotowania fizycznego oraz unormować stany zapalne w organizmie oraz mikrourazy mięśniowe. Wpływ na czas potrzebny do regeneracji pomeczowej mają zarówno czynniki zewnętrzne (wynik meczu, jakość przeciwnika, miejsce rozegrania spotkania, nawierzchnia, warunki pogodowe) jak i wewnętrzne (wiek, płeć, zaawansowania treningowe).

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
dzień dobry:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Pochwa Belfer

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by BeneQ
Klopp juź niech nie przesadza

w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań

barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli

takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych

jakosc meczy by napewno spadła

Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Ja tam pamietam ze w szkole gralismy na kazdej przerwie,6dni w tygodniu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
coś w tym musi być inaczej te "potęgi" nie przegrywałyby ze słabszymi, no chyba że graja pod buka.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM
Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by aker
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM
Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę
Pewno BVB
za
[Linked Image]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Originally Posted by Warren
Originally Posted by aker
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM
Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę
Pewno BVB
za
[Linked Image]

tego papierka to już lata nie widziałem.

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by tronk
Originally Posted by BeneQ
Klopp juź niech nie przesadza

w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań

barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli

takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych

jakosc meczy by napewno spadła


W noznej robia srednio po 10km na mecz. W NBA gracze pierwszej piatki, Ci obwodowi trzaskaja w ciagu 35-40min gry 4-5km. Czyli mozna zalozyc, ze okolo polowe tego co kopacze.

To teraz zobacz sobie kto gra czesciej i kto ma mniej odpoczynku nawet pomijajac mecze b2b gdzie czasami top playerzy dostaja rest.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
w Ameryce mają lepsze bidony/suple smile

Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
ma ktoś może jakąś promo na unibet dla nowych kont? jakiś kod bez depo?

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by ssaczu
Originally Posted by tronk
Originally Posted by BeneQ
Klopp juź niech nie przesadza

w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań

barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli

takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych

jakosc meczy by napewno spadła


W noznej robia srednio po 10km na mecz. W NBA gracze pierwszej piatki, Ci obwodowi trzaskaja w ciagu 35-40min gry 4-5km. Czyli mozna zalozyc, ze okolo polowe tego co kopacze.

To teraz zobacz sobie kto gra czesciej i kto ma mniej odpoczynku nawet pomijajac mecze b2b gdzie czasami top playerzy dostaja rest.

w koszu akurat robi sie zmiany zawodników, rotuje sie składem, z róznych powodów faule czy dyspozycja, i stawiał bym ze w kopanej jest wieksza harówka niz w baskecie, ale to juz taka osobista ocena, tak mi sie przynajmniej wydaje

Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Originally Posted by aker
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM
Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę

podam we wtorek dopiero prawdpodobnie 30 minut przed meczami, tu nie może być pomyłki i błędów czyli składy znane etc

na razie mam wstepnie ułożone w 80%

napisz do mnie priv bo ja sam nie mogę napisać pierwszy to Ci dam znac wcześniej może. Ale musisz do mnie coś napisać zebym miał opce odpisania smile

tak z dwoma userami z elity mecz.pl koresponduje ooo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Bellerin wypadł na 4 tygodnie

Strona 36 z 182 1 2 34 35 36 37 38 181 182

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1