|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Atletico de Kolkata @ 6,50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,767 Likes: 10 |
Vejle mocno zawodzi w pierwszej części sezonu, a mówiono,że bić się będą o awans...0.0, -0,5 @2,10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Siemandero Ekipa już jutro wraca normalna piłka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Klopp juź niech nie przesadza
w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Wiele badań naukowych dowodzi, iż potrzeba więcej niż 72 godziny, aby osiągnąć przedmeczowy poziom przygotowania fizycznego oraz unormować stany zapalne w organizmie oraz mikrourazy mięśniowe. Wpływ na czas potrzebny do regeneracji pomeczowej mają zarówno czynniki zewnętrzne (wynik meczu, jakość przeciwnika, miejsce rozegrania spotkania, nawierzchnia, warunki pogodowe) jak i wewnętrzne (wiek, płeć, zaawansowania treningowe).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Klopp juź niech nie przesadza
w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych jakosc meczy by napewno spadła
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Ja tam pamietam ze w szkole gralismy na kazdej przerwie,6dni w tygodniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
coś w tym musi być inaczej te "potęgi" nie przegrywałyby ze słabszymi, no chyba że graja pod buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,299 Likes: 3 |
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę Pewno BVB za [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,469 |
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę Pewno BVB za [ Linked Image] tego papierka to już lata nie widziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Klopp juź niech nie przesadza
w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych jakosc meczy by napewno spadła W noznej robia srednio po 10km na mecz. W NBA gracze pierwszej piatki, Ci obwodowi trzaskaja w ciagu 35-40min gry 4-5km. Czyli mozna zalozyc, ze okolo polowe tego co kopacze. To teraz zobacz sobie kto gra czesciej i kto ma mniej odpoczynku nawet pomijajac mecze b2b gdzie czasami top playerzy dostaja rest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
w Ameryce mają lepsze bidony/suple 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
ma ktoś może jakąś promo na unibet dla nowych kont? jakiś kod bez depo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Klopp juź niech nie przesadza
w 48h to oni powinni za takie zarobki grać co najmniej 10 spotkań barca po wyczerpujacym superpucharze europy z sevka i dog, zagrała bodaj 2dni pozniej z bilbao i dostała 0-4 ?! jak mnie pamiec nie myli takze nie ma nic do tego ile zarabiaja, moga i zarabiac 10x wiecej i mozna sie tez zesrac a pewnej fizyki i wyczerpania organizmu przeskoczyc sie nie da, w piłce na najwyzszym poziomie i nawet w czasach dzisiejszych jakosc meczy by napewno spadła W noznej robia srednio po 10km na mecz. W NBA gracze pierwszej piatki, Ci obwodowi trzaskaja w ciagu 35-40min gry 4-5km. Czyli mozna zalozyc, ze okolo polowe tego co kopacze. To teraz zobacz sobie kto gra czesciej i kto ma mniej odpoczynku nawet pomijajac mecze b2b gdzie czasami top playerzy dostaja rest. w koszu akurat robi sie zmiany zawodników, rotuje sie składem, z róznych powodów faule czy dyspozycja, i stawiał bym ze w kopanej jest wieksza harówka niz w baskecie, ale to juz taka osobista ocena, tak mi sie przynajmniej wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Beks to zdradź co chcesz pograć grubiej z LM Ja osobiście chce zagrać grubasa na Real+Barkę podam we wtorek dopiero prawdpodobnie 30 minut przed meczami, tu nie może być pomyłki i błędów czyli składy znane etc na razie mam wstepnie ułożone w 80% napisz do mnie priv bo ja sam nie mogę napisać pierwszy to Ci dam znac wcześniej może. Ale musisz do mnie coś napisać zebym miał opce odpisania  tak z dwoma userami z elity mecz.pl koresponduje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bellerin wypadł na 4 tygodnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|