|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
W lidze najwięcej karnych w tym sezonie podyktowano przeciwko Legii, a zarazem przyznano jej najmniej w tym sezonie. Każdy spalony na styku Nico i już chorągiewka bocznego w górze. Pewnie coś dla Was gwizdnie, bo Probierz mądry trener, każe ofensywnym pikować na glebę w polu karnym przy najmniejszym kontakcie. Ale Wy zawsze teorie spiskowe. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Ewa Pajor jak te Niemcy ją zniszczyły
taka małolata utalentowana i ją tak zniszczyli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
warto wziac pod uwage ze w tygodniu LM wiec zapewne bedzie to kolejny weekend oszczedzania sie i niespodzianek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
oby tylko nie było płaczu  remis jak nic i dużo kornerów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w halmsztadzie do ht @1.850
1900.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
W lidze najwięcej karnych w tym sezonie podyktowano przeciwko Legii, a zarazem przyznano jej najmniej w tym sezonie. Każdy spalony na styku Nico i już chorągiewka bocznego w górze. Pewnie coś dla Was gwizdnie, bo Probierz mądry trener, każe ofensywnym pikować na glebę w polu karnym przy najmniejszym kontakcie. Ale Wy zawsze teorie spiskowe.  a to pech tyle karnych biednej Legii w tym sezonie podyktowali łachudry  nas dymają równo od kilku sezonów mamy w niewydrukowanej tabeli pierwsze miejsce widocznie jakiś nieobiektywny pismak nas faworyzuje i jeszcze ten stronniczy Sławek Stępniewski ciągle przyznaje nam rację wstydzili by się w tym canal plus tak nieobiektywnie nas faworyzować  jak tu w stolicy lament że tak ich krzywdzą w tym sezonie ojojoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu. dobry to on był tylko w Chorzowie jak wszyscy na niego grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu. wiesz co, nie wiem. mam ogień w pracy i trochę nie ogarniam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jaki lament, przytoczyłem tylko fakty, ale nie lamentuję w przeciwieństwie do Was. Biedna Jaguś, wszyscy ją krzywdzą, bidulka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
a i jeszcze jedno to chyba przypadek że Marciniak z okręgu mazowieckiego w meczu z Lechem i z nami wam gwiżdże na Łazienkowskiej uznając wam gola z ewidentnego spalonego a nam nie dyktuje 2 karnych za co po meczu przeprasza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu. wiesz co, nie wiem. mam ogień w pracy i trochę nie ogarniam. bedzie wojna? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
obiektywizm to w Stolicy słowo nieznane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
a i jeszcze jedno to chyba przypadek że Marciniak z okręgu mazowieckiego w meczu z Lechem i z nami wam gwiżdże na Łazienkowskiej uznając wam gola z ewidentnego spalonego a nam nie dyktuje 2 karnych za co po meczu przeprasza  przewinęło mi się dziś w wiadomościach że Marciniak "spuszczony" do pierwszej ligi prawda to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu. wiesz co, nie wiem. mam ogień w pracy i trochę nie ogarniam. bedzie wojna?  Polsko - Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
Obsada sędziowska 18. kolejki 1. ligi. Szymon Marciniak poprowadzi mecz Górnik - Miedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
BKS- co się dzieje z Kuświkiem? Nie zagrał z Pogonią ani Pomezanią, a jednocześnie nie znalazłem informacji o jakiejś kontuzji czy innym wykluczeniu. wiesz co, nie wiem. mam ogień w pracy i trochę nie ogarniam. grasz na takie stawki wygrywasz tyle i pracujesz? hmm dziwne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|