|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Konto sie zgadza.
Nie jestem pewien czy to fake. Jeżeli rzeczywiście 6 października o 19:25:06 zrobiłeś przelew 200 USD na konto ze Skrilla (i w historii transakcji Skrilla ma on numer 1904482875) to możesz być pewny, że ta wiadomość pochodzi od Skrilla. Żaden spamer i naciągacz nie miałby takich danych. A jeżeli nie zrobiłeś takiego przelewu, możesz być pewny, że to fake. Miejsca na niepewność tu nie ma. 1904482875 06 Oct 16 19:25:06 Withdraw Bank transfer 200.00 USD processed
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Panowie ile faktycznie idzie wypłata na kartę ze skrilla? Pierwszy raz w ten sposób wypłacałem i minęło 5 dni a tu cisza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 140 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Dzisiaj dostałem bardzo podobnego maila, jak Kolega powyżej. Też są 2 formularze do wypełnienia i pytania typu skąd środki pochodzą, na jakie cele idą etc., oraz zagrożenie, że jeżeli się nie ustosunkowuję w ciągu 28 dni to konto będzie zablokowane. @armar jak się potoczyła Twoja sprawa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2015
Posty: 156 |
wczoraj wyplacilem pieniadze i pobrali mi 2 razy te kwote (dlatego dzis nie moglem nic wyplacic, mimo ,ze minely >24h od wczorajszej wyplaty)
sami to poprawia czy mam do nich pisac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Miewałem sytuacje kiedy odrzucało mi transakcje a kasa z konta schodziła, ale korygowali to sami z siebie po kilku dniach. Nie miałem tak że mi coś podwójnie pobrali, więc nie wiem, pewnie powinieneś się do nich odezwać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Gdzie można zglosic/zaskarzyc fakt, że Skrill odmawia zwrotu pieniędzy skradzionych z mojego konta ponieważ one "opuściły już system"?
Ktoś włamał się na moje konto i przelał na swojego Skrilla wszystkie zgromadzone tam srodki.. Sprawę zgłosiłem dosłownie 3 godziny po zdarzeniu.. Niestety to była niedziela więc na odpowiedź czekałem do poniedzialku.. Wykonałem wszystkie zalecenia (zmiana hasla, mejla itp.) a dziś dostałem odpowiedź ze nic nie zrobią bo pieniądze opuściły system.. Wcześniej sami napisali że wykryli podejrzane działanie na moim koncie i zablokowali je.. Dlaczego zatem nie zablokowali konta osoby podejrzanej o kradziez???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
Gdzie można zglosic/zaskarzyc fakt, że Skrill odmawia zwrotu pieniędzy skradzionych z mojego konta ponieważ one "opuściły już system"?
Ktoś włamał się na moje konto i przelał na swojego Skrilla wszystkie zgromadzone tam srodki.. Sprawę zgłosiłem dosłownie 3 godziny po zdarzeniu.. Niestety to była niedziela więc na odpowiedź czekałem do poniedzialku.. Wykonałem wszystkie zalecenia (zmiana hasla, mejla itp.) a dziś dostałem odpowiedź ze nic nie zrobią bo pieniądze opuściły system.. Wcześniej sami napisali że wykryli podejrzane działanie na moim koncie i zablokowali je.. Dlaczego zatem nie zablokowali konta osoby podejrzanej o kradziez??? mam pytanko, korzystales z 2FA?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 10,225 |
Jakieś plusy nowej karty Skrill?
Na przykład szybsze księgowanie transakcji w historii konta, albo możliwość płatności w iTunes.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
Jakieś plusy nowej karty Skrill?
Na przykład szybsze księgowanie transakcji w historii konta, albo możliwość płatności w iTunes. jest zblizeniowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
jak zgubisz to na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Gdzie można zglosic/zaskarzyc fakt, że Skrill odmawia zwrotu pieniędzy skradzionych z mojego konta ponieważ one "opuściły już system"?
Ktoś włamał się na moje konto i przelał na swojego Skrilla wszystkie zgromadzone tam srodki.. Sprawę zgłosiłem dosłownie 3 godziny po zdarzeniu.. Niestety to była niedziela więc na odpowiedź czekałem do poniedzialku.. Wykonałem wszystkie zalecenia (zmiana hasla, mejla itp.) a dziś dostałem odpowiedź ze nic nie zrobią bo pieniądze opuściły system.. Wcześniej sami napisali że wykryli podejrzane działanie na moim koncie i zablokowali je.. Dlaczego zatem nie zablokowali konta osoby podejrzanej o kradziez??? mam pytanko, korzystales z 2FA? Nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Skrill liczy kwartalnie wszystkie transakcje? Od 1 pazdziernika do 31 grudnia? Chodzi o VIP'a.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Skrill liczy kwartalnie wszystkie transakcje? Od 1 pazdziernika do 31 grudnia? Chodzi o VIP'a. tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2016
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2016
Posty: 1 |
[quote=_Korver_][quote=bester]@armar, jakis update? [/quote]
Dzisiaj dostałem bardzo podobnego maila, jak Kolega powyżej. Też są 2 formularze do wypełnienia i pytania typu skąd środki pochodzą, na jakie cele idą etc., oraz zagrożenie, że jeżeli się nie ustosunkowuję w ciągu 28 dni to konto będzie zablokowane.
@armar jak się potoczyła Twoja sprawa? [/quote] witam dostałem też tego maila na starym skrillu robiliście coś z tym czy blokowaliście konto po prostu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam, 1.Jak można podwyzszyc limit wypłat z karty tj. 250E w ciagu 24h. 2.Czy płatnosci karta są widoczne w historii konta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2011
Posty: 262 |
Witam, 1.Jak można podwyzszyc limit wypłat z karty tj. 250E w ciagu 24h. 2.Czy płatnosci karta są widoczne w historii konta? 1. Kwota wypłaty podnosi się wraz z poziomem VIP. Sam nie możesz tego zmienić. 2. Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Same wyplaty licza sie do VIP'a czy zaliczaja sie wszystkie wplywy na konto? Nigdy sie nad tym nie zastanawialem, a widze ciekawa rzecz na swoim koncie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|