|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
Skoro nam wszystkim boli serce,to KTO do cholery głosuje na sld?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał chris: 31 Jurek 1 1,3 (ponizej 5 nominacji w BB)
nie poniżej 5 tylko 0 lub 1 nominacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wydaje mi się, że sondaże są zawyżone. Nie chce mi się wierzyć, że co druga osobą jaką widzę na ulicy to elektorat Millera. Ale wszystko się okaże w niedzielę - bądzmy dobrej wyśli i co ważniejsze oddajmy swój głos.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
no tez sie wierzyc nie chce ze co 2 osoba na Millera.ale trzeba pamietac ze Polska to taki smieszny kraj pelen paradoksow. na pytanie "czlowiek ktorego podziwiasz?" 80% odpowiada Papiez! w tych 80% kilkadziesiat % glosuje na...komuchow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Osiem lat temu doszła do władzy "bezbożna lewica." Cztery lata później zamieniła się rolami z "pobożną lewicą." Ta nam zgotowała fajną dziurę budżetowa, idealnie na zakończenie kadencji. I zapowiada sie na to, że lewica (tym razem ta bezbożna) znów obejmie stery państwa. A mam jakieś złe przeczucie, że sprawdzi się najgorszy możliwy scenariusz dla naszego kraju (no prawie najgorszy, bo nie uwzględniam takich jak Lepper, LPR, itd.), czyli powrót do dawnego układu SLD-PSL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Ja się cieszę, że nareszcie uczciwie pokazuje się sondarze LPR. A są jeszcze, w co wierzę zanizone. Może dzięki nim nie będę musiał stale kogos przepraszać, bo choć starym, tom nie zawinił. Chciałem coś więcej ale sie w język ugryzłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Osiem lat temu doszła do władzy "bezbożna lewica." Cztery lata później zamieniła się rolami z "pobożną lewicą." Ta nam zgotowała fajną dziurę budżetowa, idealnie na zakończenie kadencji. I zapowiada sie na to, że lewica (tym razem ta bezbożna) znów obejmie stery państwa. A mam jakieś złe przeczucie, że sprawdzi się najgorszy możliwy scenariusz dla naszego kraju (no prawie najgorszy, bo nie uwzględniam takich jak Lepper, LPR, itd.), czyli powrót do dawnego układu SLD-PSL.[/qb] nie.obie lewice byly bolszewickie.to ze druga tez bezbozna wyszlo dopiero w praniu,niestety...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Smiało, nie ma co się gryźć w język <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Poglądy można przecież otwarcie wygłaszać. Każdy ma swoją opinię i należy ją szanować.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czasami tez sie dziwie że na SLD głosuje co drugi Polak. Jednak z drugiej strony patrzac jest to polak co czwarty bo do wyborów idzie ok. 50% uprawnionych. Kolejnym poowodem jest kompromitacja obecnego rządu ( to widać w sondażach), po trzecie papież nie da pracy bezrobotnym i nie załata dziury w bużecie a po czwarte ludzie ślepo wierzą w dobrobyt z czasów komun który i tak już dawno przeminął i nigdy nie wróci(na szczęście). Więc jeśli już prawie wszystko wiadomo zachodzi jedno pytanie: co jest gorsze(lepsze) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> 50% w sejmie Sld czy koalicja PSL-SLD(W SLD-PO nie chce mi sie wierzyć)- trudny wybór a może już jego brak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
macho mowisz ze Papiez pracy nie da.AWS tez nie da.a to SLD moze da?hehehhehe.tez nie da!!!kilka lat temu przeciez byli przy wladzy.i co praca byla?ani SLD ani AWS ani zadne inne bolszewiki nie zmienia nic.bo w ich menatlnosci lezy napelnianie wlasnych kieszeni...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
a jeszcze jedno. Polacy uwielbiaja Papieza bo jest on uosobieniem dobra i uczciwosci.i tego samego oczekuja po "wladzy".i mysla ze takie wlasnie bedzie SLD ktore robil ten sam pies co komuchow ktorzy doprowadzili Polske do ruiny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,417 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Lok- mówisz że SLD nie da pracy. Ja wcale nie mówie że da , lecz sądze że ludzie tak myślą . Na początku kampani jak i w jej trakcie pseudokomuchy chwaliły się że jak oni byli przy korycie to bezrobocie wynosiło "tylko"10% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a jak AWS to AŻ 15% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> - myślę , chociaż oczywiście mogę się mylić że jest to jeden z głownych czynników skłaniajacych ludzi do głosowania na SLD POZDROWIENIA i nie przeoczcie dzisiaj na TVP1 JAK I TVN RELACJA Z NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA DEMOKRACJI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Problem w tym, że ludzie nie patrzą co będzie lepsze dla Polski. Samolubnie tylko rozważają co będzie lepsze dla nich samych. Są emeryci, którzy będą głosować na SLD tylko z przekonania, że będą tańsze leki. Jest to proste przekupstwo, daj mi coś a poprę Ciebie.
Osobiście sądzę, że nastąpi czarny scenariusz i powrót do koalicji SLD-PSL. I znów oczywiście "rząd" najwięcej czasu poświęci na walkę o stołki. Naprawdę odetchnę z ulgą jeśli będzie to koalicja z Platformą.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO I WSZYSTKIE (czarne)SCENARIUSZE SIE SPRAWDZIŁY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NASTĘPNE 4 LATA!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
No szkoda tylko że SLD nie uzyskało pow 50%. Widze że tu na forum panuje prawica. Osobiście głosowałem na Samoobrone i sie tego nie wstydze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> w następnych wyborach muszą mieć pow 50% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i jeszcze coś:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Buzek na wózek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
ludziska dlaczego sie tak boicie SLD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przeciez to ci co niby mieli abonament na wladze nareszcie dostali w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a ty czlowieczku co mowisz ze smutna mina do zobaczenia za 4 lata powiem ci: ze ja juz chcialem powiedziec na zawsze temu krajowi papa ,ale teraz wierze ze bedzie lepiej bo nasi maja wiecej inteligentnych ludzi ktorzy nie zaprzepaszcza glosu ludu i beda dbali nawet o tych wyksztalconych ,bo byli nie wiedzieli co to inteligencja bo niby skad co najwyzej z telewizji bo i gazet pewnie dobrze przeczytac nie potrafili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nauka polska byla juz na plecach ale LUDZISKA ZAUFAJCIE MI GORZEJ JUZ BYC NIE MOZE A WIERZE ZE BEDZIE LEPIEJ I DLATEGO POSIEDZE JESZCZE CHWILKE W TYM KRAJU BO ZAUFALEM SLD! I RACJA BUZEK NA WOZEK JEDNOKOLOWY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Oryginalnie wysłał Morpheus: [qb] ja juz chcialem powiedziec na zawsze temu krajowi papa [/qb] no to sie nie dziwie czemu glosowales na SLD...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
ludzi niczego nie nauczyla historia.. nie wiem kto glosuje na czerwonych, ja napewno nie.. do SebaS'a : co Cie skloniilo zeby glosowac na rolnika-Leppera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Nie sprzeda Polski za pół-darmo zachodowi a zadba o to co polskie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|