|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Gdyby wygrali to bylaby kwota szesciocyfrowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Berlin to was czeka! Burbon już na Prosiaku w połowie drogi! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
biczyk jakieś sensual a nie na bydlaka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Gdyby wygrali to bylaby kwota szesciocyfrowa? szkoda strzępić ryja panie kierowniku spadam ! Pochwa!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
sensual dla pacyfka dobranoc! [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
tam gola brakło biczykowi, bo miał ov 1.5 ich bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Gola? Druzyna do zaorania ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
ale mają humorki Twaro ze smokiem, kupony musiały powchodzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ile dajo na Sporting w Warszawie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Tico,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła zlecone do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko ,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Tico,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła zlecone do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
ile dajo na Sporting w Warszawie? 1,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577 |
ile dajo na Sporting w Warszawie? 1,15 loooooool więcej musi być
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Tico,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła zlecone do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko ,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła Wstępnie Benfica i Basel dnb a x2 tym bardziej oraz City. Basel ich diswiadczeniem wezmie bo te bulgary to takie fircyki biegajO bez dyscypliny taktycznej.Tico,Bayern i śmieszne Napoli szkoda nerwów grać tO trójkę. Jutro podam . Stawki jeszcze nie znam. Master 10 koła zlecone do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko do wypłaty. Za resztę gram. Ktoś pisał czy zamknąłem albo aby zamykać. Zastanawiałem się ale jak dawali ponad 8 tysi tylko w 80 minucie to trochę słabiutko ![[Linked Image from media3.giphy.com]](https://media3.giphy.com/media/3otPoyu1WSYFh2lZD2/200.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,324 Likes: 3 |
na głupie pytanie głupia odpowiedź
|
|
|
Link skopiowany do schowka