|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat? mam tytuł magistra inżyniera mgr inz klepania sedesow? lepiej jakbyś napisał że jesteś żałobny to by ładniej wyglądało
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat? mam tytuł magistra inżyniera serio:)stylistyka Twoich wpisow wskazuje,na nieukonczone gimnazjum,ale teraz tak może uczą
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
lepiej jakbyś napisał że jesteś żałobny to by ładniej wyglądało W jezyku polskim zrozumiem. W innym nie rozumiec co ty pisac. Poprosze polska wersje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze Beniu. Mnie w szkole na takim przedmiocie, ktory zwie sie matematyka uczyli, ze jezeli pomnoze cm i cm to wyjdzie mi cm2, wiec jezeli pomnozysz stawke w PLN i kurs w PLN to wygrasz PLN2? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,446 |
a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze Beniu. Mnie w szkole na takim przedmiocie, ktory zwie sie matematyka uczyli, ze jezeli pomnoze cm i cm to wyjdzie mi cm2, wiec jezeli pomnozysz stawke w PLN i kurs w PLN to wygrasz PLN2?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
BeneQ, zamiast się spierać, szybki kurs ( w necie znajdziesz ) na temat podstaw, tego z czego, jak piszesz - jesteś najlepszy...czyli szeroko pojętej bukmacherki, bo inaczej będzie... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385 Likes: 2 |
Dlatego taki betowiec gra amerykanskim systemem,toż nie będzie grał za grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
ech myślałem że ktoś tutaj zna podstawy bukmacherki chyba sami hazardziści przepraszam nie było tematu Tak z ciekawosci zapytam ,masz 18lat? mam tytuł magistra inżyniera serio:)stylistyka Twoich wpisow wskazuje,na nieukonczone gimnazjum,ale teraz tak może uczą humaniści ja piszę ciągiem tak jakbym się do kogoś wypowiadał chyba że jesteśmy urzędasami lepiej jakbyś napisał że jesteś żałobny to by ładniej wyglądało W jezyku polskim zrozumiem. W innym nie rozumiec co ty pisac. Poprosze polska wersje. co z Tobą jest nie tak czego nie rozumiesz? a w czym mam podać jeżeli gram na PLN? 0.20 PLN? może być 20 grosze lub 25 grosze Beniu. Mnie w szkole na takim przedmiocie, ktory zwie sie matematyka uczyli, ze jezeli pomnoze cm i cm to wyjdzie mi cm2, wiec jezeli pomnozysz stawke w PLN i kurs w PLN to wygrasz PLN2?  a 1 razy 1 da Ci 2?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
BeneQ, zamiast się spierać, szybki kurs ( w necie znajdziesz ) na temat podstaw, tego z czego, jak piszesz - jesteś najlepszy...czyli szeroko pojętej bukmacherki, bo inaczej będzie... [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Oliver Mueller z niemieckiego dziennika "Die Welt" był totalnie zaskoczony postawą Legii Warszawa we wtorkowym meczu z Borussią Dortmund. W ogóle cały mecz wprawił go w osłupienie. - To był show mecz! - mówi nam. właśnie w punkt!!! a nie strategie wojenne, taktyczne - szachowe ustawienia, tylko radosny futbol - w pierjod !!!! strzelimy więcej to wygramy !!!! a nie - realizujemy ściśle taktykę - gramy na zero z tyłu - a jak strzelimy, to wygramy... ileż razy słyszałem opinię...piękne widowisko, cóż za wojna dwóch doskonałych taktyków, sprawnie działająca maszyna i....0-0... futbol, to prosta gra.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
To zeby sie cos z rana działo  Kocaeli po over 2,5  W pierwszej połowie załatwili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Beniu odkrył karty. Przykra dla niego sprawa. Niby American Airlines ale dwa asy pik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Typy jednak około g. 15-16
nie mam głowy teraz do tego nie mogę się doczekać, odświeżam co kwadrans, daj żyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Beniu odkrył karty. Przykra dla niego sprawa. Niby American Airlines ale dwa asy pik  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
A Wisełka grała w LM ?
Przypomnij kiedy ? no jednak miała trochę mniej szczęścia w losowaniach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
beks miękka fajka miał postawić te 10 koła na kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Beniu odkrył karty. Przykra dla niego sprawa. Niby American Airlines ale dwa asy pik  ? http://www.pokertexas.pl/szkola-pokera/slownik-pokerowy/A/A tak bardziej po chłopsku - jebiesz bety po 20k a nomenklatura* jak u śmierdzącego tygodniową wódą dziadka z fortuny. *nomenklatura 1. «ogół nazw, terminów używanych w jakiejś dziedzinie nauki, sztuki, techniki itp.; dawniej też: sposób nazywania» 2. «grupa ludzi uprzywilejowanych przez władze, instancje partyjne itp., wyznaczonych na stanowiska kierownicze w instytucjach i urzędach państwowych»
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,730 Likes: 10 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
a co to w tych czasach jest kurwa magister?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,388 Likes: 11 |
Typy jednak około g. 15-16
nie mam głowy teraz do tego nie mogę się doczekać, odświeżam co kwadrans, daj żyć  
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|