|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
a co to w tych czasach jest kurwa magister? sterujący czarodziej ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,419 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,419 Likes: 11 |
To zeby sie cos dalej działo to Chindia Targoviste win + over 2,5 Sepsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden. Oj,quincy nie idż tym tropem dalej,zaczynasz się zapedzać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2014
Posty: 1,575 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden. gdzie Twe przecinki? jak co poniektórym włącza się nagle tutaj inteligencja którą widziałem w promilowych przypadkach to ogarnia mnie pusty śmiech w sumie ten tytuł to nic tak samo jak większość zarabiających po 2k zamiast 20k - i ten żyje i ten żyje najlepiej mieć podstawówkę take it easy dobra nie mam co tracić czasu może zajrzę tutaj po meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden. gdzie Twe przecinki? jak co poniektórym włącza się nagle tutaj inteligencja którą widziałem w promilowych przypadkach to ogarnia mnie pusty śmiech w sumie ten tytuł to nic tak samo jak większość zarabiających po 2k zamiast 20k - i ten żyje i ten żyje najlepiej mieć podstawówkę take it easy dobra nie mam co tracić czasu może zajrzę tutaj po meczu BeneQ potrafi przypirdolić...nie ma to tamto.. ![[Linked Image from i1.wp.com]](https://i1.wp.com/ic.pics.livejournal.com/dmgusev/8968805/630450/630450_600.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Benek ty naprawde jestes oderwany od rzeczywistosci czy tylko takiego udajesz? Beks czopek to twoja rodzina czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
obrazili benqa  quincy jak mogłeś
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden. gdzie Twe przecinki? jak co poniektórym włącza się nagle tutaj inteligencja którą widziałem w promilowych przypadkach to ogarnia mnie pusty śmiech w sumie ten tytuł to nic tak samo jak większość zarabiających po 2k zamiast 20k - i ten żyje i ten żyje najlepiej mieć podstawówkę take it easy dobra idę puknąć nie zarzucać
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
Quincy, pamiętaj jednak, że ten śmierdzący tygodniową wódą dziadek z fortuny, może też mieć tytuł magistra... Co zrobisz jak żyjemy w systemie gdzie głos dwóch śmierdzących dziadków z fortuny znaczy więcej niż Twój jeden. gdzie Twe przecinki? jak co poniektórym włącza się nagle tutaj inteligencja którą widziałem w promilowych przypadkach to ogarnia mnie pusty śmiech w sumie ten tytuł to nic tak samo jak większość zarabiających po 2k zamiast 20k - i ten żyje i ten żyje najlepiej mieć podstawówkę take it easy dobra idę puknąć nie zarzucać, dziewczyna wraca...tylko ona mnie rozumie... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
beks miękka fajka miał postawić te 10 koła na kupon to sie nazywa dobre zarządanie swoim kapitałem  jaga i iti  peffki od bamo i tajt niedługo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Jaka jest geneza bamo tajttajt? O co chodzi? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
sensei ,wiecej meczy juz nie maja w ofercie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2014
Posty: 43,712 |
sensei ,wiecej meczy juz nie maja w ofercie? a kto bogatemu zabroni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10 |
sensei ,wiecej meczy juz nie maja w ofercie? dobra selekcja to klucz, nie raz mam tak że wrzuciłem ponad 10 spotkań bo wydają mi się pewne ;), później okazuje się że jest inaczej ale to inna historia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
@sensei,a ten kosz gebelsowski,coś blizej mozesz, dlaczego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,541 Likes: 10 |
Sprawdź ostatnie ich 4 meczy u siebie, i z jakimi ekipami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462 |
Wie ktoś czemu Arsenal wystrzelił z 2,48 na 2,80? O żadnych nowych osłabieniach nie ma mowy, a mecz bardzo ważny w kontekście zwycięstwa w grupie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|